IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 18th July 2014, 18:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

OMG аз направо си изгубих речника, ще ми трябват няколко минути да се освестя и след това ще коментирам !


Отговори с цитат
  #802  
Стар 18th July 2014, 19:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето какво ми изписа като се опитах да ти изпратя пробно ЛС -
Цитирай:

"PlasticLady е избрал да не получава лични съобщения или не му е разрешено. Следователно не можете да му/й пратите лично съобщение."
Не съм видял до сега такава опция за изключване да не може да получаваш и изпращаш ЛС и ме съмнява, че може да направили забрана за нови потребители да не могат да пращат докато не направя еди колко си мнение, но това е само предположение и ще е голяма безумица ако е така.

Още не мога да се освестя от снимки които видях. може би защото другите галерии със снимки които съм виждал на момичета от форума са били по семпли, а твоята беше доста гореща

Дамската чанта е много красива, както и тялото ти, даже за мен самият е странно как погледат ми все отива към чантата ! Има нещо много магнетично в тази чанта !

Сега вече ще коментирам и "съкровищата" ти и аз съм доста шокиран, че искаш да слагаш други импланти, има ли някакъв проблем с тези, да не би да им е дошло времето за смяна или ? Аз съм в шок, ако ти искаш да смениш имплантите и да лягаш отново под ножа, защото искаш по големи гърди. Това обаче е моето мнение, но за мен е безумие, голямо безумие да пипаш тези прекрасни гърди !

Не само това, ами и по големи от тези гърди няма да ти стоят добре на това фино тяло, докато сегашните са ти просто перфектни като размер !!!
Не не, аз просто не мога да ви разбера вас жените, вие не гледате ли естетиката, хармонията и пропорциите ? По късно ще направя и на фотошопа по големи гърди, но то и без да правя се вижда, че тези които са ти в момента, точно това ти е перфектният размер !
Отговори с цитат
  #803  
Стар 18th July 2014, 21:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз да питам и на шушата ли си правила пластика или си я показваш ей тъй за раСкош?

Ся, за да няма забележки от рода на "злобара демон" шъ подчертая, че съм ЗА секси голи снимки, но нещо не ми става ясно точно какво искаш от нас. Ако искаше мнение относно сисите щеше да направиш няколко снимки, на които изглеждаш все едно си глътнала бастун и щеше да се отнесеш сериозно към евентуалния пороблем с поставени пипки (дори не си сигурна с какви импланти си).

Ако в момента не си правиш още нейкид селфита, моля съсредоточи се, намери си паспортите на имплантите и ако не са PIP не ги сменяй.


ПС.... мноо се напънах, ма тва е 'сичко, с което мога да помогна в конкретния случай

Последно редактирано от lily.ana : 21st July 2014 на 20:06
Отговори с цитат
  #804  
Стар 18th July 2014, 21:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

мацка, ти бъзикаш ли се с нас.
Според мен иди на психолог, сгрешила си мястото, тук е тема за нормални.
Отговори с цитат
  #805  
Стар 18th July 2014, 21:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз да питам и на шушата ли си правила пластика или си я показваш ей тъй за раСкош?

Ся, за да няма забележки от рода на "злобара демон" шъ подчертая, че съм ЗА секси голи снимки, но нещо не ми става ясно точно какво изкаш от нас. Ако искаше мнение относно сисите щеше да направиш няколко снимки, на които изглеждаш все едно си глътнала бастун и щеше да се отнесеш сериозно към евентуалния пороблем с поставени пипки (дори не си сигурна с какви импланти си).

Ако в момента не си правиш още нейкид селфита, моля съсредоточи се, намери си паспортите на имплантите и ако не са PIP не ги сменяй.


ПС.... мноо се напънах, ма тва е 'сичко, с което мога да помогна в конкретния случай
Това го усетих като лек полъх на завист
Ама може и моя ветропоказател да се е повредил, но в момента датчиците това ми показват

Нека се показват хубавите неща, какво лошо има в това, все едно някой да каже и за нудистите, че не са добре.

Снимките са малко по еротични, но какво от това, важно е да има сексапил, вие кво искате да позира като дърво и снимката да е изрязана от кръста надолу или да е с дълъг панталон !?

Има хора които си харесват телета и не ги е срам да си ги показват, ми то на плажа тогава всички жени по монокини трябва да ги вкарат в психодиспансера
Отговори с цитат
  #806  
Стар 18th July 2014, 21:51
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Пуф, ами ако на плажа вземе да позира като на снимката по шу*да може и да я нахакат в психодиспансера да ти кажа
Отговори с цитат
  #807  
Стар 18th July 2014, 21:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Въобще не става въпрос за завист... просто това не е мястото за такива снимки. Несериозно е да казва, че ще праща парола само на лични... тези снимки са правени за показване, не за криене. Става въпрос за това, че ако иска съвет за мамопластика това не са подходящи снимки на някой, който се интересува от операция, а снимки които са направени, за да съблазняват.... схващаш ли накъде бия? Точно сега нема да ми скачаш Пуфиславе, щото много добре знаеш какво имам предвид.

Ясно е, че мъжете оглупяват като видят малко голо.... лошо няма, просто това не е мястото за показване на клитори... да? не? може би?
Отговори с цитат
  #808  
Стар 18th July 2014, 21:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Пуфпаф онемя
аз пък съм потресена, честно
Не съм няква особена моралистка, обаче туй на нищо не прилича, дето викаш циците ли да гледаме или клитора колко е дълъг и има ли нужда от пластика
Отговори с цитат
  #809  
Стар 18th July 2014, 22:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми не съм съгласен с това за съблазняването, това бих го разбрал, ако тя пускаше снимките в някой мъжки форум, а тука сте само жени и тези снимки не са правени само с цел да се покажат точно в този форум, Тя просто си е имала готови снимки и не е имало нужда да си прави нови специално за темата.

Нали се виждат гърдите от тези снимки, какъв е проблема, какво като са по предизвикателни,
И тази снимка чисто голичката, не се вижда нищо толкова подробно, ако беше от друг ъгъл тогава щеше да е неприемливо, но от този си е ок !

Вие вместо да се радвате, че ви показват правени гърди и това може да е много полезно за момичета, които тепърва ще си правят да видят кой хирург какво е направил !
Отговори с цитат
  #810  
Стар 18th July 2014, 22:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

мхм Тите
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.