IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 21st January 2008, 18:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Вие сте ми приятелчета така ,че съвети по моята специалност ще ви давам без пари.Ако ще тровим някой неверник насреща съм
Отговори с цитат
  #312  
Стар 22nd January 2008, 09:45
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

леле, неличка...., този е много нагъл!!!
Със сигурност си намислила нещо много гадничко за финал, да се чуди от къде му е дошло.
Отговори с цитат
  #313  
Стар 22nd January 2008, 11:58
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

Определено не искам и да си го помислям, че ще ми се огънат краката ако го видя това ..
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #314  
Стар 22nd January 2008, 12:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Никакво огъване само
Отговори с цитат
  #315  
Стар 22nd January 2008, 12:17
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Никакво огъване само
аа аз на жена не посягам!! при мене това си е закон !!всеки е свободен каквото си иска да прави ама ще съм крайно отвратен от човека вече и толкова ще се чуствам предаден че вече няма да мога повече с него .. и това то ..
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 22nd January 2008, 12:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Базик бе кака
Отговори с цитат
  #317  
Стар 22nd January 2008, 12:35
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Я прочети мнението на женската аудитория да видиш дали ние не посягаме Явно на нас ни липсват подобни скруполи,така че му мислете къде ходите и какво правите ,че има една приказка "Бой кантар няма"
Отговори с цитат
  #318  
Стар 22nd January 2008, 13:03
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

Брех и с добро може ве хора недейте така с лошото хах..
Ние сме послушни момци
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #319  
Стар 25th January 2008, 13:05
raymen raymen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране В леглото ...

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
raymen, вариант С си е доста труден за изпълнение.Трябва да си с желязни нерви да издържиш на това.Ти да си стоиш в хола да речем, приятелката ти да издава неистови звуци от спалнята, а ти да си висиш и просто да чакаш.Евала, ако го направиш и след това са ти останали нерви за спокоен и откоровен разговор...Като разбрах, че са ми изневерили, не можех да си намеря място, ръцете ми трепереха като стар, оптен онанист имащ стаж зад гърба си повече от "златна сватба"...
Няма да ми пука! изобщо не ги разбирам тия болни от ревност жени и мъже, които правят нещастни сценки заради това, че мъжа им или жена им се изпраскала с някой... ами начесала си е крастата и толкова, засърбяло я е, поискала малко разнообразие и айде да и се сърдя, че е човек и има нужди. Това не значе, че по малко ще ме обича.... защо да бъда егоист и да и забранявам или да се правя на обиден от това, че на жена ми и се ебе ? Единствено бих се зачудил да не би проблема да е в мен - примерно не я чукам редовно или пишката ми и е малка свикнала е и иска нещо по така... Стига с тия простотии и нравствени отживелици наложени на религиозна основа. Да не забравяме, че преди сме били полигамни и преди всичко заради религията, християнството и неговите форми (православно, католицизъм и т.н.) се е оформило моногамията и семейната единица налагайки правилото всеки мъж или жена да има един партньор.
Като се има пред вид, че генетично ни е заложено да се множим във всевъзможни прогресии, а не да спазваме морала и единоженството. Който може да превъзмогне комплексите си, страховете си, кармичната си предубеденост и да даде свобода на партньора си. Все пак партньора Ви, който държи на вас се изчука щото го е ударил хормона не значи че не ви обича... нали?
Отговори с цитат
  #320  
Стар 25th January 2008, 13:14
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране Re: В леглото ...

Цитирай:
Първоначално написано от raymen
ами начесала си е крастата и толкова, засърбяло я е, поискала малко разнообразие и айде да и се сърдя, че е човек и има нужди. Това не значе, че по малко ще ме обича.... защо да бъда егоист и да и забранявам или да се правя на обиден от това, че на жена ми и се ебе ? Все пак партньора Ви, който държи на вас се изчука щото го е ударил хормона не значи че не ви обича... нали?
Не мога да кажа ,че не ми пука какво и дали ще направи,но това е тема на друг разговор.Като иска да го направи няма сила на света,която да го спре.Но щом по презумция продължава да ме обича нищо ,че ми изнерверява поне от уважение да го направи така,че аз да не разбера.Мисля,че не е толкова голямо изискване
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какбихтереагиралиаковидитеполовикатасичуждиръце
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:27.