IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2007, 14:58
RazieL RazieL не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 42
По подразбиране Креатин ?

С какво да подобря действието на креатина ? CeKo ми препоръча Таорин на NOW само 2те ли да комбинирам или може още нешо да си зема за качване на маса и сила ? Моля дайте си мнението по въпроса
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th April 2007, 19:01
ilia1991 ilia1991 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 46
По подразбиране

мой човек ... не че искам нещо да те разубеждавам , но според мен е по-добре да се тренира без добавки поне 1 година смятам че когато свикнеш с редовните тренировки и режим на хранене ще е много по-ефективно , а и + това трябва да помислиш за последиците ... в момента когато спреш креатина нали осъзнаваш че доста ще отслабнеш ? ... това е лично мое мнение , но все пак имай го в предвид
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th April 2007, 22:47
RazieL RazieL не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilia1991
мой човек ... не че искам нещо да те разубеждавам , но според мен е по-добре да се тренира без добавки поне 1 година смятам че когато свикнеш с редовните тренировки и режим на хранене ще е много по-ефективно , а и + това трябва да помислиш за последиците ... в момента когато спреш креатина нали осъзнаваш че доста ще отслабнеш ? ... това е лично мое мнение , но все пак имай го в предвид
мой човек тренирам 2години знам какво праи креатина просто се чуда дали да си зема още нещо но не мисля засега... няма значение мерси всек пак за мнението
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th April 2007, 08:14
ilia1991 ilia1991 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 46
По подразбиране

еми виж сега останал съм с впечатлението че СеКо е един от най-разбиращите хора в този форум и ако не на него на кой друг би се доверил
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th April 2007, 11:41
CluBFleX CluBFleX не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 62
По подразбиране

Креатин + Таорин + Глутамин + Протеин тва е комбинацията , в началото ги зимах и имаше доста ефект , но от половин година невзимам никви добавни и допълнителни стимуланти карам само на яко хранене пак става
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd May 2007, 16:44
profile profile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 99
По подразбиране

най-важното е в каквато програма започнеш е хранителния режим, каквото подадеш на мускола това ще изгори, следнащото е катализатор аз го правя с въпросните добавки и не на последно място а, може да се окаже и на първо това е въстановяванета не забравяй че човешкия организъм активира анаболния процес нощем когато сме в покой.
__________________
Смайващото е не че просто отиде.......а се и върна!
http://www.vbox7.com/play:a496eaa5
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th August 2008, 22:47
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Глутамин и/или суроватъчен протеин!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th August 2008, 14:12
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Креатин ?

Цитирай:
Първоначално написано от RazieL
С какво да подобря действието на креатина ? CeKo ми препоръча Таорин на NOW само 2те ли да комбинирам или може още нешо да си зема за качване на маса и сила ? Моля дайте си мнението по въпроса
Креатин+глутамин+таурин
Приемай креатина след хранене или с въглехидратна напитка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Креатин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.