IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 30th August 2007, 22:24
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Може би, защото няма един определен продукт за даден проблем, а е комбинация от няколко, които ти се препоръчват след консултация с някой дистрибутур. Специално за хормоналните проблеми има мъжки и женски комплекс, но винаги се почва и с "Детокса", защото не можеш да храниш качествено организъм, който е затлачен със шлаки и токсини. Същото е и с акнето, в зависимост от причината за появата му. Но може би трябва да се преместим в темата за хранителните добавки
Отговори с цитат
  #322  
Стар 31st August 2007, 09:17
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

ако искате пречистване на организма, по-добре хванете здравословното хранене. ще ви препоръчам една книга "Чудото на детоксикацията. Енциклопедия за пълно прочистване." на д-р Робърт Морс
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #323  
Стар 31st August 2007, 09:43
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Така... моите проблеми започнаха преди 6 години след посещение при козметичка за почистване на лицето. Та госпожицата ми вкара стафилокова инфекция, с която се борих ужасно много време. Обиколих всички възможни дерматолози в Пловдив, които само влошаваха допълнително състоянието на кожата не ми-не помогнаха дори антибиотиците които пих в продължение на два месеца-и този кошмар продължаваше докато не срещнах доцент Янкова. Тя веднага ми спря антибиотика и ми обясни тогава колко са вредни всъщност антибиотиците и как веднага след като прекратиш лечение с тях много често настъпва дисбактериоза и си развиват дори гъбични инфекции. Изписа ми пробиотик-това са таблетки всяка от които съдържа над 10 милиарда живи лакто бацили и бифидо бактерии. Това са полезни бактерии, които се хранят с болествотворните микроорганизми тоест те ни прочистват отвътре. Учени дори смятат че при редовна употреба на пробиотик е химически невъзможно да се разболееш. И така... Освен пробиотик започнах да пия Цитросепт, а също и лично приготвените от доцент Янкова разтвори. Следвах стрикто нейните съвети за грижата на моята кожа и резултата е на лице-кожата ми е в идеално състояние. Просто тя направи нещо, за което никой друг не се беше сещал дотогава-изчисти организма ми...
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #324  
Стар 31st August 2007, 10:01
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ами Azatrila се води нещо като антибиотик.Даже в опаковка са 8 и се пият няколко дни,но на мен докторката го изписа за 3 месеца да го пия понеделник,сряда и петък 2 часа след ядене или 1 час преди.Лицето ми се изчисти и от 10 дни не съм с фон-дьо-тен,което е прецедент за мен.Преди това не съм си и помисляла да изляза без фон-дьо-тен някъде.
Цитросепт НЕ Е антибиотик Моля ви ни пишете глупости...Антибиотик буквално преведeно от латински означава "Против живота", Пробиотик значи "За живота" Как смятате... може ли нещо което е "Против живота" въобще да ви помогне по какъвто и да било начин?? Антибиотика убива всичко във вас без значение дали това е полезен или вреден микроорганизъм-докато пробиотика нищо не убива-той просто внася в организма бактерии,които се хранят с болествотворните микроорганизми. Разберете-вътре в нас е непрекъсната борба! Всеки път щом се разболеем знайте че "лошите" са надделяли...Но ние значително можем да помогнем на "добрите"-с подходящия пробиотик.
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #325  
Стар 31st August 2007, 10:30
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиaHa
доцент Янкова. Тя веднага ми спря антибиотика и ми обясни тогава колко са вредни всъщност антибиотиците и как веднага след като прекратиш лечение с тях много често настъпва дисбактериоза и си развиват дори гъбични инфекции. Изписа ми пробиотик-това са таблетки всяка от които съдържа над 10 милиарда живи лакто бацили и бифидо бактерии. Просто тя направи нещо, за което никой друг не се беше сещал дотогава-изчисти организма ми...
Евалла , на лекарката. Повечето действат по остарелите методи - антибиотици .
Някъде из форума съм писала че на мен една дерматоложка , в пред пенсионна възраст ми беше изписала 40 дена антибиотик , и когато и отказах категорично да пия , се разбуча че съм спорила с нея
Отговори с цитат
  #326  
Стар 31st August 2007, 10:49
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И по мое мнение антибиотиците не решават проблема.

Колкото до въпросния пробиотик - има логика, в това което си написала. При уговорката, че говорим конкретно за твоя случай, при който акнето се е дължало на бактериална инфекция.

Малко по-различен е случая, когато бактериалната инфекция е съчетана с хормонални проблеми. Според теб в този случай дали ще има същия ефект?
Отговори с цитат
  #327  
Стар 31st August 2007, 11:15
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

по принцип масово лекарствата (не само антибиотиците) са така направени, че да помагат на едно, а да развалят друго все пак фармацевтичната промишленост трябва да се храни с нещо
Отговори с цитат
  #328  
Стар 1st September 2007, 06:44
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
И по мое мнение антибиотиците не решават проблема.

Колкото до въпросния пробиотик - има логика, в това което си написала. При уговорката, че говорим конкретно за твоя случай, при който акнето се е дължало на бактериална инфекция.

Малко по-различен е случая, когато бактериалната инфекция е съчетана с хормонални проблеми. Според теб в този случай дали ще има същия ефект?
А нима акнето не се причинява от бактерия? Proprionibacterium acnes, Proprionibacterium granulosum и Staphylococcus Epidermis-ето това са бактериите приченяващи акнето! Моята инфекция беше съчетана и с хормонални проблеми.Има подходящи пробиотици дори за това.Аз пиех Ентеросан Т, който беше подходящ за моите хормонални проблеми.
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #329  
Стар 1st September 2007, 09:20
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Много ти благодаря за информацията.

Да, разбира се, че става въпрос за бактерия, но когато има хормонален проблем тази бактерия постоянно се активизира отново и отново. Ето при мен например- много съм доволна от начина, по който Проактива унищожава бактерията, но много ми се иска и да въздействам някак на хормонално ниво (категорично не с противозачатъчни).
Сега ще потърся този Ентеросан Т да видя какво представлява.

Доколкото виждам тази лекарка е подходила съвсем различно и правилно (на мен ми е писнало от лекари, които ми изписват антибиотици или кремовете, които дистрибутират, без те да са най-добрите за мен).
Моля те ако вече не си поствала координатите на лекарката да ми ги пратиш на лични, много ме заинтригува.
Отговори с цитат
  #330  
Стар 1st September 2007, 10:21
Brandy Brandy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Илияна, би ли споделила и с мен координатите на Д-р Янкова, Моля те, и аз съм много заинтригувана. До сега никой не ми е изписвал пробиотик, а не искам да се доверявам просто на кварталната аптекарка...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.