IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st September 2007, 09:57
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране Отношения снаха-свекърва

Момичета започвам аз,защото мисля, че имам с какво да се "похваля".Първата ми свекърва беше разкош,отгледа ми детето и с удоволствие и казвах мамо.Дори сега, когатосина ми и е на гости и се обаждам си говорим като приятелки.За синчето обаче не мога да кажа същото-друга тема.
Настоящата ми свекърва не ме искаше още от самото начало.Един ден ме покани у тях на кафе/един етаж по - надолу/Аха,викам си ще стопляме отношенията.Да,ама не!Каза ми,че сина и е ерген и трябва да вземе мома,пък и аз само съм се събула и влязала.Е,ако сина и много ме иска,тя ще се примири,но държи да зная,че мрази дори да ме гледа как се качвам по стълбите!
Сега 2 години по късно ми гледа дъщерята,просто защото и е внуяка или по скоро, защото е дете на любимия и син.Благодарна съм и за това,но тези думи и други подмятания няма да и ги простя и затова се отнасям с нея служебно.Относно поставянето на силикона ми ви казах в друга тема.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st September 2007, 10:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Отношения снаха-свекърва

...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st September 2007, 10:07
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Може би аз съм от малкото жени,които ще се похвалят с добра свекърва.Когато ни идва на гости/2-3 пъти в годината/,никога не ни не се меси в отношенията и показва невероятна дискретност.Даже в много случай,когато спорим с мъжа ми,тя взема моята страна.И винаги казва да правим каквото решим и както на нас ни е добре.Пожелавам на всяка от Вас такава свекърва.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st September 2007, 10:10
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Върнах се на работа когато Маги беше на 2 месеца и половина.Можех ме да си позвилим гледачка,но тя не даде и дума да се издума и така.Пропуснах да кажа, че е и най-материалния и спестовен човек който познавам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st September 2007, 10:14
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

момичета хубава тема,мисля, че всяка от нас има какво да сподели по въпроса, било то отрицателно или положително.При мен случаят е следният: от самото начало не ме харесаха, за разлика от сина им,който и днес след 15 години брак ме боготвори/ както и аз него /
Свекъра ми е доста властен и винаги иска да налага своето мнение, а свекърва ми не е такава, но при такъв мъж, какво да каже и се съгласява с него.Не са ми помагали нито финансово, нито морално и до ден днешен и аз съм в "служебни" отношения с тях.Колко жалко нали?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st September 2007, 10:18
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Наистина страно как тези жени пък и мъже са създали имам в предвид като характер и възпитавали хората, които сега обичаме и харесваме
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2007, 10:30
Аватара на Witchblade
Witchblade Witchblade не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 380
По подразбиране

Аз се разбирам отлично и с майката и с бащата на моя приятел, без проблеми се понасяме вече 3 години, не ни се бъркат за нищо. "Свекърва" ми за всичко се консултира с мен, глези ме и т.н., но това понякога става досадно. А синовете си как е разглезила...понякога е много трудно да им се угоди(особено на моя красавец) . Всичките ми приятелки ми завиждат, защото в повечето случаи техните свекърви са СВЕКЪРВИЩА.
__________________
A flower in the wasteland...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st September 2007, 10:42
jufi jufi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Плевен
Мнения: 7
По подразбиране

Значи ние нямахме време да се опознаем с моята свекърва щото се оженихме бързичко,но сега след 10год. брак се разбираме,имахме в началото недоразумения, проблеми и т.н.Но впоследствие всичко отмина,уважава ме,и тя поддържа моето мнение когато спорим с мъжо,ама има и моменти в които стигаме до критика с нея,но аз като по-млада си премълчавам и й отстъпвам.
__________________
http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/212946.gif

Никога не прикривай чувствата си,когато си щастлива-отдай им се,когато не си-преживей ги!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st September 2007, 11:23
st-an st-an не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: P_V
Мнения: 25
По подразбиране

И с двамата нямам проблеми. Свекърва ми е педиатър и години на ред се допитвах до нея за децата си, но за привидно доброто отношение към мен научавам сега от дъщеря си ,която започна да им се ядосва ,че в мое отсъствие ме одумват; по -скоро свекърва ми ме одумва а свекър ми и се кара , но го отдавам на възрастови изменения от които страда само тя. Това си личи и по отношението на децата ми към тях; с баба се виждат колкото може по -рядко, а дядо може и всеки ден. Иначе са отзивчиви и ако имаме проблем и искаме помощ помагат с каквото могат.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st September 2007, 12:36
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Малее, за моята свекърва роман мога да напиша, сигурна съм че никой няма такова СВЕКЪРВИЩЕ в къщи! Страшно материална, ужасно властна, и което е най-страшното, много злобна! Дали, ме искаше за снаха, да, и то много, защото си мислеше, че майка ми ще ни засипе с пари, да, ама не, сега е много разочарована, че любимия и син, сам изкарва парите за семейството си, бедния той трепе се, а снаха и по цял ден си пили ноктите! Това е нейната гледна точка, естествено моето участие в семейството тя не го забелязва
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отношенияснахасвекърва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.