IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 11th October 2007, 11:39
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Силикон 5СС
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #292  
Стар 11th October 2007, 12:47
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Svetlanka, моля те пиши кога,къде и колко ти струва това,Извинявам се ако вече си писала някъде
Отговори с цитат
  #293  
Стар 11th October 2007, 12:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами че то има ли лекар, който въобще да слага упойка при поставянето на силикон? Освен след изричното желание на пациентката?
Отговори с цитат
  #294  
Стар 11th October 2007, 13:12
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Искам да ви попитам, понеже много се рових в интернет и изчетох какво ли не, та някой има ли някаква информация за АллоДерм. Това е имплант за устни, създаден от донорски човешки клетки (до колкото разбрах де ). Всякаква информация ще ми е интересна. И също много ме интересува каква точно е разликата между обикновен липофилинг и fat grafting. До колкото разбрах второто е вид изграждане на тъкан и ефектът е постоянен.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 11th October 2007, 16:09
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby_doll
И също много ме интересува каква точно е разликата между обикновен липофилинг и fat grafting. До колкото разбрах второто е вид изграждане на тъкан и ефектът е постоянен.
По принцип няма разлика ... да уточня само, че са самия липофилинг има много различни методи (т.нар. "протоколи").
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #296  
Стар 12th October 2007, 17:41
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

здравеите хубавици.скоро не съм писала но редовно ви 4ета.та да кажа 4е искам да си уголемя устните.много 4етох за филарите и по принцип се спрях на RESTYLANE но тук кадето живея могат да ми сложат само ESTHELIS.някой има ли отзиви за него.най много се опасявам от това 4е на следващия ден може да няма и следа от него.и от това 4е щте ми го постави козметолог(жената уто4ни 4е не е козметик а козметолог) не знам каква е разликата.дали ще има опит.целувки.ако се направя ще пусна снимки.
Отговори с цитат
  #297  
Стар 12th October 2007, 19:00
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Aми питай какво означава това козметолог. Лично аз не бих се доверила на който и да било, ако не е дипломиран лекар.
Отговори с цитат
  #298  
Стар 12th October 2007, 19:21
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

четах тук отгоре ,отгоре и не знам дали сте обмисляли вариант уголемяване със мастна тъкан която се извлича от седалището или бедро доколкото знам.. поне на мен така ми предложи хирурга когато исках само попълване с хилоронова киселина ..каза,че мастната тъкан е най добрия вариант ...аз се отказах за сега ,и не съм разпитвала повече дано съм била полезна на някой
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #299  
Стар 12th October 2007, 20:19
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

krema1981, в никакъв случай не се съгласявай козметичка или каквато и да била подобна да ти инжектира филър, ако не желаеш да имаш проблеми след това!
В България единствено лекари имат право да извършват такива процедури!
А къде по-точно живееш, че няма кой да ти постави Restylane?
Отговори с цитат
  #300  
Стар 12th October 2007, 22:18
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

ами аз сам от малък град и едно 4е няма специалисти да поставят такива филари и друго 4е когато не поставят и не внасят.тази жена я открих слу4аино. имаше в един саит студиото в което работи жената а студиото е дистрибутор на ESTHELIS.koзметолога каза 4е е заваршила не запомних кои университет и имала някаква специализация,но едва ли е поставяла на много моми4ета.аз я попитах дали ще ми даде някакав документ 4е ми е поставила филъра и тя каза 4е ще ми даде.каза 4е ще ми даде и документ за самия филар.много ми се иска а се колебая.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.