IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26th July 2008, 08:54
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Мен пък ми се иска да имам полвинка, която да чете форума. Лошо няма и не бих се съобразявал какво пиша...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th July 2008, 08:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitoman
Лошо няма и не бих се съобразявал какво пиша...
...така си мислиш само... Пожелавам ти все пак да си намериш половинка, без значение за "проблемите" после Ще са "сладки кахъри"...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th July 2008, 09:00
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от mitoman
Лошо няма и не бих се съобразявал какво пиша...
...така си мислиш само... Пожелавам ти все пак да си намериш половинка, без значение за "проблемите" после Ще са "сладки кахъри"...
Ами казвам го защото имах подобно изживяване. Една моя любима влизаше в моя форум, а там псувам, клетви, простотии и лиготии. И нямаше пробелм, дори и да е имало тя си ме познава и толкова. А тук съм по-културен в пъти. Нямам постове от които да се срамувам, на повечето места изказвам мнение което потвърждавам в разговори...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th July 2008, 09:05
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

ани, да ти кажа на мен каквото ми е на сърцето това ми е на устата и милото това много добре го знае...ако някой ми харесва бих го казала без да се притеснявам тук във форума или директно на него няма значение, ние даже си обсъждаме снимчиците на съфорумниците , в крайна сметка мисля че това че някой ти е харесал нищо не значи - то и на улицата всеки ден виждаш хора които ти харесват, да вървим със затворени очи ли?ако видя готина мацка ще се обърна и ще кажа - виж виж, ако видя готин пич - също. не би трябвало това да е повод някоя от страните да се дразни.в крайна сметка света е пъстър и има много по-красиви от нас, но това че ние сме с човека до нас означава че ти се вълнуваш от този човек независимо колко по-красиви има от него. и ако се въздържам от коментар във форума понякога то не е заради него, а по-скоро защото аз съм доста критична и може някой да се обиди дори да нямам лоши намерения...както се е случвало междувпрочем
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th July 2008, 10:00
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Моят пък се чуди какво толкова пиша тук и какво си говоря с хора които не познавам/по негови думи/ .Всеки пък като ме види да съм на компютъра и почва да ме бъзика"какво чаткаш пак".За него форумите са места за свалки и до ден днешен вече толкова време не може да разбере ,че това е начин и място да разпускаш,а не да си търсиш мъж
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th July 2008, 10:32
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
в крайна сметка света е пъстър и има много по-красиви от нас, но това че ние сме с човека до нас означава че ти се вълнуваш от този човек независимо колко по-красиви има от него.

Моят съпруг отначало даже се регистрира за да види що за животно е туй, но после спря да му е интересно, а и се ориентира към друг тип форуми.
Иначе големият ми син като ме види да пиша (и да не ставам от комп.) ми вика "кой пък ти чете мненията" (особено ако са дълги)

Приятели, познати, близки всички знаят за всички форуми, в които пиша, но досега никой не е проявил съществен интерес към тях.. Аз бих се радвала, ама няма.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th July 2008, 13:07
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Ами Тя само мамчето знае понеже кат пиша и и чета мнения е в стаята - от нея рядко излиза - вижда ми аватарите и се впечатлява от тях

Гаджето знае че пиша у форуме ноооооо не се е цупил от факта
повечето приятели знаят че драскам в Тялото.бг обаче
не ми знаят никчето
спестих го като инфо


не мисля че има нещо което да ме компрометира
освен темите за фитнес и и добавките
Хахахах


бабето и да й кажа е забравила веднага и утре пак ша ма пита оти са смея сама кат гламава
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th July 2008, 13:13
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Само баба ми знае за този форум. На нея й разказвам всякакви неща, за да я забавлявам и от дума на дума й разказах и за форума.
И при мен така. Само дето не се наложи аз да и разказвам,като дойде и ми се лепва на монитора и тва какво било онова какво..полудявам направо.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th July 2008, 15:50
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Явно хората са много различни. За моя е съвсем непонятно и ирационално да споделяш лични неща (каквито и да били) в Интернет. Един път обаче го паркирах да прочете какви далеч по съдбоносни изповеди има от моите глупости. Май-беше чел нещо от рода на "Жертви на пластичните касапи" , не знам как точно се казваше темата обаче цяла седмица ходи пребледнял и спря да мрънка толкоз.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th July 2008, 15:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Има неща, които можеш да споделиш в нета, за други дори е желателно да го направиш, но все пак всеки човек си има някаква граница, която не бива и не може да прекрачи.Всеки сам преценя за себе си, но дори и този някой да е споделил нещо, никой не може да бъде сигурен във верността на твърденията му.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквомислятполовинкитезафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:01.