IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 12th July 2008, 12:06
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте и от мен! Нискокръвната нормалното ми кръвно е 90/60 - тогава се чувствам най-добре, но не мога да си представя денят ми да мине без 2-3 литъра минерална вода + всякакви сокове и какво ли не за пиене...Преди 3-4 години реших да отслабвам - не че имам нужда ама ей така, защото всичките ми приятелки го правеха И тогава започнах да припадам...ходих на лекар,заредиха се изследвания - ужас Изписаха ми В12, но аз категорично отказах да го вземам - да не съм луда, знам че от него много се качва...та лекарите вдигнаха ръце от мен и аз от тях Проявих самоинициатива и започнах да вземам фолиева киселина - пия я вече 2-3 години...Опитайте, особено ако искате да имате здрави деца а кой ли не иска ...Ама да знаете - кръвното няма да ви вдигне...
Отговори с цитат
  #72  
Стар 20th July 2008, 18:04
сисито сисито не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравеите! По принцип съм с кръвно 90/60 но когато стане жега пада значително, тогава се чувствам ужасно защото всичко това е съпроводено със страшно сърцебиене. Само айрян със сол ме оправя за минути но докато го изпия имам чувсвтото че ще припадна. До преди 2 дни пиех хапчета за повишаване - етилефрин, а преди това и гутрон, имаше дни когато се чувствах добре но и такива в които имах страшно сърцебиене. И така по предписание на кардиоложка спрях всички лекарства, сега карам само на айряни и мноооогооо вода - но в тия жеги трудни задържам течностите. искам да се обърна към всички с ниско кръвно- Ако можете не пийте лекарства - не е хубаво а страничните реакции са повече от неприятни, по добре айрянче и сокове!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th July 2008, 14:26
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
А при някой случва ли се да се съберат границите много и какво става тогава и как се чуствате тогава?
това е много опасно-започва д ати се вие свят,да ти се повдига...поне така съм чувала
от жегата също пада значително кръвното-разбираемо е-затова повече течности
иначе и аз съм с ниско кръвно-както казаха по-горе -нормално явление за младите жени.макар че...вече не съм кой знае колко млада де ама
по принцип повече течности е хубаво да се поемат
шоколад също (по-малко се напълнява от него,отколкото от тестените храни и мазнините,а и се изразходва по-бързо от организма,така че няма да се притесняваш от напълняване)
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #74  
Стар 28th July 2008, 16:07
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
Цитирай:
Първоначално написано от denissse
А при някой случва ли се да се съберат границите много и какво става тогава и как се чуствате тогава?
това е много опасно-започва д ати се вие свят,да ти се повдига...поне така съм чувала
от жегата също пада значително кръвното
Онзи ден точно така припаднах - почна да ми се вие свят, да ми се повдига, ушите ми заглъхнаха. Беше страшна жега, много задачки, и никакво време за хапване - 2-3 ябълки в движение и макар че бях изпила литри вода пак се случи. Като се усвестих бях с мокра блузка - изляли ми минералната вода която носех в/у мен да ме свестят.
Понеже не трябва да употребявам какао, кафе и кофеин , взех няколко лъжици мед.

Иначе даже хапчета имам изписани от лекар, но не ги пия. Желязо съм пила също за анемия. Определено имаше ефект.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28th July 2008, 16:28
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

И защо не си пиеш хапчетата, ако смея да запитам?! Друг път ако припаднеш може да не се размине само с вода ами да те закарат в болница дето същите хапчета да ти ги влеят в течно състояние.
Я се вземи в ръце, момиче, такива работи не обичам да чувам.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28th July 2008, 16:59
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Дари, по няколко причини - защото се опитвам да се справя с по сериозен здравословен проблем чрез хомеопатия, а тя изключва ползването на други лекарства; освен това за нещо, което ми се случва 1-2 пъти годишно, не виждам защо трябва да се тровя всеки ден. Освен това причините бяха се натрупали
Цитирай:
Беше страшна жега, много задачки, и никакво време за хапване
а аз се старая да не го допускам това.

Те околните се стряскат повече от мен.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 28th July 2008, 17:17
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Ами ти си преценяваш, нядявам се да си решиш всички здравни проблеми, но не се предоверявай много на хомеопатията. Не знам, не че те поучавам, просто се притеснявам за теб.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th August 2009, 18:12
winki_kz winki_kz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране lo6a rabota e tva

zdr.az sam na 18 godini i go imam tozi problem ot skoro....dosta e gadni4ko ...pri men cql sledobed mi e lo6o....i tva s kafetata,,,,ne mislq 4e e pravilno minava za izvesno vreme i posle daje pada po nisko.....kolata pomaga...spored men prosto trqbva 4esto sportyvane i pove4e te4nosti...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 5th August 2009, 19:59
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

И аз съм във ваата група - 90-80/60.Стигала съм до 75 на 50.Не е приянтно,о айранче или шоколадче спасяват положението.Лечение няма..
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 5th August 2009, 20:49
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

На мен ми помогна хомеопатията , но много зависи на какав лекар ще попаднеш.На лични ,ако искате ,координати на моя хомеопат.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нискокръвно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:03.