IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 11th November 2013, 09:59
jonho jonho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Страхотен коментар браво!
______________
vrati, метални врати , блиндирани врати, входни врати, метални решетки
Отговори с цитат
  #412  
Стар 18th November 2013, 11:30
bucaran bucaran не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Аз лично с около 20
____________
решетки , метални решетки
Отговори с цитат
  #413  
Стар 28th December 2013, 22:04
Б.Ф.Мюнхаузен Б.Ф.Мюнхаузен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flashdance Виж мнението
Аз съм новичка във форума и ми е малко неловко да споделям такива неща, но ще кажа, че за мен бройката няма никакво значение. Една жена с малко похождения може да е лека, както и една жена с много такива може да бъде жена на място. Живеем в 21 век и всеки е свободен да живее както сметне за добре, без да бъде съден и анатемосван...
и кое точно и е 'лекото' на тази жена?!
за теб какво значи 'лека'? под 50кг?

тези разсъждения са всъщност типични за 'леките' жени, които си търсят всякакви извинения за похожденията си!

и колкото и да си нова, сподели все пак колко ти е бройката (свързана с годините, нали)? така и така никой не те познава!
Отговори с цитат
  #414  
Стар 30th December 2013, 17:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И кво става ако една жена е спала с Х броя мъже и това число е по голямо за представите и моралните и патриархалните ценности на някои хора ?

Искате ли да ви кажа какво става и да не си мъчите главичките да мислите отговора ?

Става така, че тази жена ще си изживее живота добре и ще е щастлива, защото това е начина по който тя се чувства щастлива и тя е постигнала това щастие, защото не се е водила от глупавите безумни стереотипи и предразсъдъци циркулиращи в човешкото общество.

Колко е глупаво само да сочиш някой, който е намерил собственият си начин да бъде щастлив и да го определяш и да му слагаш етикети за недостоен човек.

Недостоен е този който е навредил на някой друг, причинил е страдание, а не този който е намерил собствен начин да бъде щастлив !
Отговори с цитат
  #415  
Стар 2nd January 2014, 13:01
takimir takimir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Прев си Пинокио. Много голям бич са предрасъдъците. А всички се мислят свободни. Обаче постоянно се ограничават от мисленето си.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 2nd January 2014, 13:47
parotin parotin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

За мен бройката няма никакво значение Важното е когато намериш правилния човек, да е било кавото било и да си само с него
________________
отслабване, бързо отслабване, хапчета за отслабване, как да отслабна
Отговори с цитат
  #417  
Стар 3rd April 2014, 22:39
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от parotin Виж мнението
За мен бройката няма никакво значение Важното е когато намериш правилния човек, да е било кавото било и да си само с него
________________
отслабване, бързо отслабване, хапчета за отслабване, как да отслабна
Вълка козината си мени, но нрава не.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 29th June 2014, 11:18
Аватара на Илиана_81
Илиана_81 Илиана_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

На скоро говорих на подобна тема със съпруга ми ,но май главно беше защото му казах за един колега със когото бих преспала и за това беше толко любопитен за точният брои... Аз лично му признах че са около 15 ,но не повече от 20.. казах му така за да не минавам някаква психическа граница и да се почувства зле ,а знам че са малко отгоре на тази бройка ,но с по-голямата част от тях съм си го сложила в период от време на две,три години когато не съм била с него и съм сама.. Но не мисля че това може да категоризира една жена като лесна все пак както казват мъжете "ние не сме сапун и няма да се протъркаме"
Отговори с цитат
  #419  
Стар 29th June 2014, 21:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това не мога да го повярвам, не не това шега ли е някаква, как така си казал на съпруга си, че би преспала с някой твой колега !?
Отговори с цитат
  #420  
Стар 30th June 2014, 00:30
Аватара на Илиана_81
Илиана_81 Илиана_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Може би го казах за да го подразня ,защото той не спираше да говори за него понеже мисли че си имаме закачка..иначе незнам дали бих го направила точно с него
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: колкочовекастеспали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.