IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 5th May 2014, 18:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ама какви са тези неща? Солариум- вреден? Да вреден е ако правиш фотоепилация, ако си се подлагал на разни премахвания на фиброми, бенки и от сорта. Но и там е до опред. време. По принцип Солариума е в пъти по безвреден от колкото Слънцето, което дава в пъти по големи поражения на кожата. Не знам кой какво чете и какво инфо черпи ама солариума е за предпочитане пред Бат Райко на естествено! Защото той просто е преценен и има схема на UV и BETA лъчите по схема за минути, докато на плажа се пържиш и не знаеш точно кога е кофти за кожата ти. А все пак като искаш да съхраниш младост - се грижиш за кожата, която е доста зависима от разни фактори а най-големия е и състаряващ е слънцето. И....изчерпах се ..мога да кажа още доста неща, но не съм сигурна че в 80% ще го разберат и приемат. За това аз само подсказвам, а останалото Чичко Гугъл ще им разкаже при по активно търсене и интерес! Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #752  
Стар 5th May 2014, 20:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Съгласна съм с The Shadow и аз мисля, че слънцето е в пъти по-вредно. Но и аз по принцип не съм по здравословните работи. Не пий кафе, не пуши, не яж хляб, не яж шоколад, не прави това и онова, което най-обичаш щото вредно било и нездравословно. Като се разбра пък , че съл сложила и силикон малииии колко вредно нещо е това, а па за пълната упойка да не говорим колко ми е съкратила живота . Аз си имам една приказка - Не искам да умра здрава, искам да умра красива.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 5th May 2014, 21:42
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Момичета, видно е, че сте попрочели това-онова из гугъла, но не става дума за това дали е вредно или не ходенето на солариум, а за това - как да ходим на солариум и по-специално дали или не да се мажат с нещо белезите!Моля за реални и приложими съвети, а не за празни приказки!
Отговори с цитат
  #754  
Стар 6th May 2014, 19:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако е минала година от операцията можеш да печеш и белезите Дени (това е по протокол). Аз бих им сложила едни тънки лепенки и не бих ги пекла все пак.
Отговори с цитат
  #755  
Стар 7th May 2014, 09:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Съгласна съм с The Shadow и аз мисля, че слънцето е в пъти по-вредно.
Да, но от слънцето няма как да избягаш, то е навсякъде, а на солариума си отиваш сам, по желание така да се каже.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 7th May 2014, 14:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Доказано е, че солариумите и прекомерното им използване докарват рак на кожата.... тааааааааа ич ми не е ясно за кво се пъне Шадоу пак....

Абе хора като пльоскате такива агресивни постове относно кой какво чете и кой с какво е запознат гледайте да не ставате смешни и крайни. Тва колко е полезен солариумът в гугълдотсусурлево ли си го прочела или как?
Отговори с цитат
  #757  
Стар 7th May 2014, 15:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да, но от слънцето няма как да избягаш, то е навсякъде, а на солариума си отиваш сам, по желание така да се каже.
Така е, но от вредното му влияние може да се спасиш напълно, като лятото се мажеш с най-висок слънцезащитен фактор. Слагаш шапка и дрехи, които да те покриват цялата-дълги ръкави и крачоли. Плажа е строго забранен. Да ама това на мен няма как да ми се случи...
Отговори с цитат
  #758  
Стар 7th May 2014, 20:58
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Доказано е, че солариумите и прекомерното им използване докарват рак на кожата.... тааааааааа ич ми не е ясно за кво се пъне Шадоу пак....

Абе хора като пльоскате такива агресивни постове относно кой какво чете и кой с какво е запознат гледайте да не ставате смешни и крайни. Тва колко е полезен солариумът в гугълдотсусурлево ли си го прочела или как?
Не се пъна мила, а просто си изградих такъв речник тук точно, поради доста невежи хора, които не стига че са и невежи, питат за някакви глупости вместо да се поровят в темите и се повтарят като папагали и си чешат езиците, ами и със самочувствие до небесата и щото нали тук на букви.
Първо Имам проф. опит за доста от нещата що се касае до козметика, поддръжка и до някаква степен дерматологичната козметика, или ако ще е по-лесно да го разбереш КОЗМЕТИЧНА ДЕРМАТОЛОГИЯ. Съветвала съм доста неузрели Клиенти които ползват солариум: Как да се ползва, защо трябва да ползват соларна козметика, до колко да седят като престой и от колко мин. да почнат. Също и на кои лампи да си правят тена. Това зависи първо фено типа на кожата, след това от разни неща по кожата като малки бемчици, или лунички или квото се сетиш там щото просто не ми се обяснява дословно. Това се обяснява за да има макс ефект без вреда и запазване на кожата . Същото важи и за консулт за Слънцето, което е в пъти по вредно. За което се спазват най-малкото часове на излагане, отделно мазането с фактори с колко да се почне и кога и как може да се намали с по-нисък фактор за придобиване на качествен тен без изгаряния, допълн. пигментация като петна по кожата и всякакви вреди и увреждания и т.н.
Как да се хидратира кожата освен с мазилата така и от вътре с с добавки и ред други неща. Пък ти си говори не ми пречиш на мен , но на доста други хора които не са запознати можеш да попречиш как си трябва с некомпетентните си и плитки изказвания. Мога да съм полезна тук с доста неща но точно хора като теб ме деактивираха. И както вече казах Интернет е за инфо - според мен главно за това, а не да се чати, кисне по разни онлайн магазини, фейс бук или да не пропуснем изречение от някой от форумите в които пишем щото да си запълним времето с празни приказки.
Жива и здрава да си.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 7th May 2014 на 21:10
Отговори с цитат
  #759  
Стар 7th May 2014, 22:09
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ако е минала година от операцията можеш да печеш и белезите Дени (това е по протокол). Аз бих им сложила едни тънки лепенки и не бих ги пекла все пак.
Мерси за съвета Lil, и аз мислех да им лепна нещо отгоре, ей така за разкош и за спокойствие на вътрешното ми гласче-будна съвест
Отговори с цитат
  #760  
Стар 7th May 2014, 22:22
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Не се пъна мила, а просто си изградих такъв речник тук точно, поради доста невежи хора, които не стига че са и невежи, питат за някакви глупости вместо да се поровят в темите и се повтарят като папагали и си чешат езиците, ами и със самочувствие до небесата и щото нали тук на букви.
Първо Имам проф. опит за доста от нещата що се касае до козметика, поддръжка и до някаква степен дерматологичната козметика, или ако ще е по-лесно да го разбереш КОЗМЕТИЧНА ДЕРМАТОЛОГИЯ. Съветвала съм доста неузрели Клиенти които ползват солариум: Как да се ползва, защо трябва да ползват соларна козметика, до колко да седят като престой и от колко мин. да почнат. Също и на кои лампи да си правят тена. Това зависи първо фено типа на кожата, след това от разни неща по кожата като малки бемчици, или лунички или квото се сетиш там щото просто не ми се обяснява дословно. Това се обяснява за да има макс ефект без вреда и запазване на кожата . Същото важи и за консулт за Слънцето, което е в пъти по вредно. За което се спазват най-малкото часове на излагане, отделно мазането с фактори с колко да се почне и кога и как може да се намали с по-нисък фактор за придобиване на качествен тен без изгаряния, допълн. пигментация като петна по кожата и всякакви вреди и увреждания и т.н.
Как да се хидратира кожата освен с мазилата така и от вътре с с добавки и ред други неща. Пък ти си говори не ми пречиш на мен , но на доста други хора които не са запознати можеш да попречиш как си трябва с некомпетентните си и плитки изказвания. Мога да съм полезна тук с доста неща но точно хора като теб ме деактивираха. И както вече казах Интернет е за инфо - според мен главно за това, а не да се чати, кисне по разни онлайн магазини, фейс бук или да не пропуснем изречение от някой от форумите в които пишем щото да си запълним времето с празни приказки.
Жива и здрава да си.
И тъй де, Shadow, така и не разбрахме (понеже повечето сме "доста НевеЖи" )- ти по поставеният от мен въпрос нещо полезно ще кажеш ли или просто ще си говооОооориш като на интервю, заучените клиширани фразички, които ползваш за "неузрелите" клиенти като се изказа в поста си по-горе?Питам, не защото имам нужда от Твоето Вещо мнение, ами защото нещо ти прелива самочувствието от канчето, та да те почешем малко за разкош!
И ако си се "деактивирала" вече, нЕма нужда да се Активираш само заради нас, стои си в покой -мирно и със здраве)))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:41.