IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28th February 2019, 12:09
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране Клиника ВИТА мнения?

Здравейте момичета. От има няма 3 месеца вече проучвам импланти, лекари и цени. Първо бях на консултация при Николай Георгиев и както всички тук са казвали, беше точно все едно съм си пуснала видео запис за 10 минути и ме прати при секретарката да си запазва час. Както и да е за него, не почувствах да е моят лекар нито отношението което искам. Много мои познати вече ми казаха че има много оплаквания от него и несполучливи резултати.

После си запазих час за консултация при Ильо Стоянов, за която все още чакам вече 3-ти месец.

Попаднах на клиника Вита защото много познати ми казаха за д-р Динев и Кънев и колко са доволни от тях и особено от Динев - не само за гърди, а и други процедури като повдигане на дупето и пластики на лицето.

Цените във Вита са наистина ниски, дори сега има промоция от д-р Христов до края на Март - 5000 лв всичко включено, но не знам с какви импланти. Във Вита работят противно на твърденията, които съм чела тук с хубави импланти като Аллерган, Ментор и Мотива и не само. Най - високата цена при Динев и Кънев е 3600 Евро.

Не ме разбираите погрешно, не клоня към тях заради цената, а защото не виждам смисъл да плащам за същата услуга и импланти 11 000 лв когато мога да платя 7000 и резултата да е по-сполучлив и отношението много по-внимателно. Все пак отивам да ти платq не малко пари за нещо което ще седи в тялото ми с години - очаквам поне да проведеш разговор с мен, а не да ми кайеш неща които вече знам и да ме пратиш при секретарката.....

Това, което чувам напоследък е за д-р Василев в същата клиника. Все повече пациентки и всичките повече от щастливи.

Да обобщя - ще се радвам да ми дадете мненията си за гореспоменатите хирурзи - Христов, Василев, Динев и Кънев и за самата клиника разбира се. Много ще се радвам на отоговорите ви, защото вече се побърках от четене и гледане. Благодаря ви!!

Последно редактирано от Kuma Lisa : 28th February 2019 на 12:17
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:36.