IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th May 2012, 14:23
gabi675 gabi675 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 1
По подразбиране Един въпрос..

Здравейте!
Наскоро свалих 7 кг. и съм доволна от тялото си, но имам само две проблемни зони, които още бих предпочела да оформя. Това са корема в долната част и най-горната, вътрешна част на бедрото.. Какви точно упражнения да правя и трябва ли да спазвам някаква определена диета (по принцип се храня здравословно, но не знам дали е достатъчно)? Искам само да добавя, че бягам ии правя клякания, но те като че ли повече оформят прасците. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2012, 13:40
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Най-добре си свали някой комплекс упражнения. В замундата има много.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th May 2012, 15:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За долна част е хубаво от легнало положение да вдигаш двата крака до 90 градуса и после пускаш почти до земята (в началото ако ти е трудно слагаш ръцете под дупето... по-нататък ръцете трябва да са успоредни на тялото). Има доста пилатес упражнения за долна част на корем в нета, които също са добри. За горна част на корема едно много добро упражнение е... на лежанка - хващаш се за лежанката с две ръце над главата и вдигаш краката и след това и таза, но това упражнение не е добро ако кръстът ти е слабо място. Има и още много, но аз надали ще успея да ги обясня така добре, както биха били показани в едно видео. Разтърси се и ще намериш доста добри упражнения.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd September 2012, 11:59
Kalinkata Kalinkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Ето тук всичко, закоето говори Лили на едно място. Добра тренировка, не е прекалено натоварваща и сложна, но за сметка на това доста ефективна. И най-хубавото е, че не отнема много време Виж видеото за нагледна помощ за изпълнението на упражненията - 10 x 45 – идеалната формула за стегнат и релефен корем. Поздрави, дано успееш да изчистиш всичко ненужно бързо!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd September 2012, 20:04
bentaly bentaly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Знам едно, което е трудничко. Аз като съм в добра форма успявам да стигна само до 3 минути. Всъщност се бяга 7 минути на място - БАВНО, с високо повдигнато коляно и ръцете изпънати в лактите хоризонтално напред и успоредни помежду си. Ако някой успее да го изпълни точно с тези изисквания - да се похвали. Аз не мога, защото все нещо става и прекъсвам и не знам дали въобще мога да стигна до 7-та минута, дори когато съм в отлична форма, а сега не съм.

Пълна putna karta na Bulgaria, с която ще можете да пътувате спокойно. Интересни празнични koledni pojelania за вас и вашите близки. За най-близкия човек до вас уникални и лични lubovni pojelania. Чета си своя дневен хороскоп всяка сутрин с кафето.

Последно редактирано от bentaly : 13th October 2012 на 09:02
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2012, 16:56
dani_hristov dani_hristov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Бъди постоянна в правенето на упражненията, прави серии и натоварвай желаните области.




Vrati метални решетки цени метални врати цени пощенски кутии
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th October 2012, 15:08
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

за корема може да правиш коремни преси а за бедрото високо повдигнато коляно тоест все едно тичаш ама на едно място и коляното отива на горе
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Единвъпрос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:57.