IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st October 2007, 18:01
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране Глезотия ли е пластичната хирургия?

Все по-често се сблъсквам с такива коментари, които честно казано ме озадачават много. Мислих, че хората са узрели достатъчно за да не гледат на пластичната хирургия по този начин, но уви, съм грешала..

Хора, които разберат, че съм си правила операция на носа са даже склонни да ме обвиняват в какво ли не. Въобще даже не споменавам коментари от рода на"Нищо ти нямаше и преди"........

Вие сблъсквате ли се с подобнио тесногръдие у околните и как реагирате?!
  #2  
Стар 21st October 2007, 18:16
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Оле постоянно даже.Дори тук във форума веднъж някой ме упрекна,че като съм малка трябва да впечатлявам с младостта и красотата си,а не с постиженията на пластичната хирургия.Обаче ще ви кажа,че на банковата ми сметка не пише да плащам данък обществено мнение,така че не ми пука,надявам се всички да мислят така-когато искаме и имаме възможността да направим нещо-нека да действаме.А и други хора изразяват мнения,че това не е необходимо, че е просто признак на капризност.ама да си гледат работата де нали така момичета
  #3  
Стар 21st October 2007, 18:24
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

За мен е мания... във всякакъв смисъл

Иначе за хората... коментирам само с когото искам, обикновено с хора също претърпели пластики. Дори на родителите ми не обяснявам, хем да не ги притеснявам, хем за да не ме упрекват. Може и да не е най правилната тактика, но поне избягвам момента на критики от нечия страна.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
  #4  
Стар 21st October 2007, 19:43
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

М, да и аз се сблъсквам в тези мнения. Лично аз съм против лифтинг на 22 години, но инъче приемам , че пластичната хургия е не само за крайно нуждаещи се. Най-много се дразня обаче ако в момент на някакъв разговор определен човек от масата плюе силиконовите импланти и после същия този човек иде та си сложи и то скороспешно, че да не го изпреваря . Аз поне не съм лицемерна в това отношение.

Инъче мнения всякакви, вие ако питате нашите баби, то и краката не трябва да си скубем , че да ни топлят зимата
  #5  
Стар 21st October 2007, 19:56
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

еми според мен е до човек.
aз нaпример за сегa не бих се подоложилa, просто съм по-притеснителнa и трудно бих се нaвилa нa оперaция, a и вярвaм, че е добре човек дa се приемa тaкъв кaкъвто е.
не упреквaм хорaтa, които го прaвят, товa е техен избор.
вaжното е всеки дa се чувствa добре в кожaтa си.
че ще имa хорa, които ще коментирaт е пределно ясно, просто свиквaме и не им обръщaме внимaние.
  #6  
Стар 22nd October 2007, 09:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Не мисля,че е глезотия или някаква прищявка.Пластичната хирургия е за разкрасяване и за подобряване на външния вид.Също така много,ама много ни вдига самочувствието.Тъй мисля
  #7  
Стар 22nd October 2007, 10:59
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И аз мисля така, още повече, че не бъркам в ничий джоб за да си платя каквото съм си правила. Но хората явно имат наглостта да коментират и едва ли не да ти държат сметка...
  #8  
Стар 22nd October 2007, 10:59
sue* sue* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 21
По подразбиране

имаме един живот, тук и сега. Не всички са родени с перфектни мерки, а жената е суетно животно, всяка иска да е по- по- най- , да я заглеждат и да й правят комплименти, да се чувства харесвана. Не виждам нищо лошо в това. Ако не се прекалява, подкрепям промените с две ръце . Някои неща се променят с фитнес, диети и грим, но нос или цици - не. Защо да страдаме, ако това може да се промени толкова лесно? Лично аз много повече уважавам жените, които се стараят и държът на външния си вид.
  #9  
Стар 22nd October 2007, 11:09
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Аз не коментирам и не се хваля пред никого, че имам силиконов бюст. Само най- близките ми знаят за това. Пък и аз не съм си направила операция на 19 години заради прищявка или глезотия. При мен проблема беше, че нямах никакви гърди (както някой беше написал в една тема- "метнала съм се на баща ми ). Определено след операцията станах много по- самоуверена, самочувствието ми се покачи също. Все пак може да предположите какво ми е било да съм момиче, а да нямам цици... Друго е да има какво да пъчиш

ПП: А относно злобните коментари- ми то тва е от завист. Все пак не всеки може да си позволи да се подложи на подобна операция. Явно
Цитирай:
Хора, които разберат, че съм си правила операция на носа са даже склонни да ме обвиняват в какво ли не. Въобще даже не споменавам коментари от рода на"Нищо ти нямаше и преди"
имат прекалено тесен светоглед и според мен няма нужда да се опитваме да ги убеждаваме в каквото и да е
__________________
“За да повярваш в собствения си път, не е нужно да доказваш, че пътя на другия е погрешен...”
  #10  
Стар 22nd October 2007, 11:10
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз много уважавам такива жени И определения от типа:"ама ти и преди си беше много хубава",въобще не ми допадат Или пък:няма да се подложа на това,защото ще ме боли.Като знаеш,че ще се промениш за по-добро,е съвсем друго.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Глезотиялипластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:56.