IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2691  
Стар 21st January 2012, 09:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз не исках да стоя толкова дълго в София, за това ги питах дали е проблм някой друг да ги махне. Обясниха ми, че е проста работа и ми показаха как мога да го направя сама, но ми казаха, ако ме е страх, да отида при доктор.
Кактво е това лепило и задължително ли се слага? Какво може да се случи ако не се сложи? Леко се притесних...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2692  
Стар 21st January 2012, 09:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз като отидох да ми махнат конците, ми ги махнаха казаха ми готова си и нито са ми слагали лепенки, нито марли нито нищо. Казаха ми само да не почвам да ги мажа с кремове за белези, защото трябва да паднат коричките и че това може да стане чак като мина на профилактичния след месец и половина. Казаха ми че мога да свалям сутиена през деня от време на време ако ме дразни но вечерта задължително с него да спя. Да си се къпя спокойно. И сутиена въобще не ме е дразнил на шевовете а и аз в къщи ги разгледах добре си бяха зараснали. Не съм имала проблем никакъв.
  #2693  
Стар 21st January 2012, 10:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Относно мамографа - Стоянов каза да не се ходи в никакъв случай - само ехограф или ЯМР при необходимост.

Моят мамолог има пациентки с имплани и изрично ме вика на преглед на 40тия ден след операцията да види как са се наместили имплантите и т.н. Той е много добър по мое мнение лекар от Мамологичния център на болница Св.София (бивша Тина Киркова) и прегледа с ехограф е 30 или 40 лв. Ако някой иска мога да му дам мобилния на лични или го потърсете в Интернет - д-р Гемеджиев (мамолог и гинеколог).
Ще го потърся този доктор, много благодаря за инфото.
  #2694  
Стар 21st January 2012, 10:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

А с дезинфектант след баня, казаха ли ти да ги мажеш?
Не ти ли обива сутиена на разрезите?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2695  
Стар 21st January 2012, 10:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
А с дезинфектант след баня, казаха ли ти да ги мажеш?
Не ти ли обива сутиена на разрезите?
С нищо не ми казаха да ги мажа и сутиена въобще не ме притесняваше. След всяко къпане ги разглеждах с огледало за всеки случай, но нямах никакъв проблем.
  #2696  
Стар 21st January 2012, 10:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нелс, що не вземеш да ги снимаш белезите точно да ми ги изпратиш да ти ги видя. Аз моите веднага ги разгледах с огледало в къщи и се виждаше че са зараснали добре.
  #2697  
Стар 21st January 2012, 11:32
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Нелке,,няколко страници назад и аз имах същите опасения и питах...

На мен след като доктора ми махна конците..(държеше тои да ги махне,за да контролира какво ми е състоянието,,и да ме пусне да си пътувам без притеснения )...
Ми сложи малки водоустоичеви лепенки,и една голяма отгоре....Бече ме страх да се изкъпя като хората.След няколко дни ми се беше зачервенил единия разрез.....Та си махнах съма лепенките,и се изкъпах като бял човек ...(Маркова ме подскукурноса -))
И от там взех да си ги мажа с крем,а сега с олио от бадеми ....отгоре потник ,и сутиен...Деистваи смело ......
Мен все още ме притеснява спането...Аз съм много изправена,и за да ми е по малка болката и дишането по леко,трябва да спя на високи възглавници,А на сутринта съм изкривена...и ме боли гръбначния стълб...Почвам да се мажа и с Волтарен...
  #2698  
Стар 21st January 2012, 11:41
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

АЗ съм неверник Тома ....и преди да си замина..Минах на контролен преглед,на обикновен мамолог с обикновен ехограф в Доверие.
..и цитирам :
Тъи като си подмускулно,имланта е сложен много добре,и се поради това .се виждат идеално млечните жлези....Просто изпъкват,много е лесно за следене и гледане..Даже и от тези които са бягали от лекции...Нямаш течности в хематомите,само лека повърхноста инфекция на меките тъкани....Но това е нормално ,от операцията...

Мен наи големия ми страх е от КК...и от разместване....
  #2699  
Стар 21st January 2012, 13:56
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Нели, не се притеснявай, ако беше толкова важно това лепило, със сигурност и Стоянов щеше да го използва !
Според мен се слага не за да залепи нещо, а за да образува коричка в/у разреза и той да не се допира до дрехите
  #2700  
Стар 21st January 2012, 14:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Нелке,,няколко страници назад и аз имах същите опасения и питах...

На мен след като доктора ми махна конците..(държеше тои да ги махне,за да контролира какво ми е състоянието,,и да ме пусне да си пътувам без притеснения )...
Ми сложи малки водоустоичеви лепенки,и една голяма отгоре....Бече ме страх да се изкъпя като хората.След няколко дни ми се беше зачервенил единия разрез.....Та си махнах съма лепенките,и се изкъпах като бял човек ...(Маркова ме подскукурноса -))
И от там взех да си ги мажа с крем,а сега с олио от бадеми ....отгоре потник ,и сутиен...Деистваи смело ......
Мен все още ме притеснява спането...Аз съм много изправена,и за да ми е по малка болката и дишането по леко,трябва да спя на високи възглавници,А на сутринта съм изкривена...и ме боли гръбначния стълб...Почвам да се мажа и с Волтарен...
Относно спането, аз все още не мога да легна съвсем на една страна. Полуобърната да но както си трябва на една страна не мога още. Подпира ме и усещането е неприятно. Но пък свикнах с спането по гръб и ми е добре. В един момент възпалих нещо от дясната страна и адски болки в рамото и ръката, и пих тилкотил и ми мина. Абе честно казано толкова много лекарства изпих за кратък период от време че ужас.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.