IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th September 2015, 14:18
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране Мнения на оперирани от др. Милко Ковачев

Здравейте момичета, съвсем скоро ми е операцията при съответният доктор. Чувствам се изключително спокойна, но все пак ми се иска ако някоя от вас се е оперирала при него да сподели мнение за следоперативният период, а ако някой може да покаже и снимки ще съм още по-благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th September 2015, 14:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

То вече е късно за мнения и снимки, по скоро в общата тема - "въпросите към оперираните" там трябва да питаш и да четеш за възстановителният период. Тези неща за мнение и снимки, за тях се търси инфо още преди да отидеш на консултация, ти вече си направила своя избор. Предполагам добре си проучила хирурга, защото това са сериозни интервенции и е несериозно да не се направи проучване и даже няколко консултации с различни хирурзи.

Щом имаш дата за операцията, сега само може да ти пожелаем късмет и след това да покажеш снимки, за да може да помогнеш на другите момичета с тази информация !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th September 2015, 14:51
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Изчела съм повечето теми тук. Има и за конкретният лекар, но всеки е питал като мен и след това не е продължил участието си във форума. Запозната съм, че до някъде възстановяването си зависи и от хирурга и самата операция. Ходих и на консултации при други "по-известни" хирурзи, но този човек определено ме спечели Това е
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2015, 17:22
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Здравейте, искам да споделя преживяното с всички, които са си взели ваучер или без такъв ще се оперират при др. Милко Ковачев. Момичета не се подвеждайте по това, че въпросният лекар няма отзиви и милиони снимки в сайтове преди -след и т.н. Операцията ми беше на 10.09.2015г. Траела е не повече от час и половина. Поставени са ми анатомични импланти Арион АХ 350. под мускулно. Сериозни болки не съм имала. Ставах дори и трудно сама още първият ден в болницата. Днес ми е трети ден и свободно ходя на кафе, кино и магазини, като не прекалявам разбира се, уморявам се доста по-бързо. Оперирана съм в с. Доганово , доволна съм изключително много и от болницата и от доктора! Успех на всички, които трябва да преминат през това тепърва
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2015, 18:53
pamian pamian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: sf
Мнения: 6
По подразбиране

моята беше на 29.10 сложени са ми 350 сс кръгли подмускулно-Арион. също така имам и повдигане на гърдите ( след 2 раждания) . боли ме още , но като чета тук във форума е нормално)) аз съм много доволна от Милко Ковачев! не е от най разговорливите , но аз му се доверих и не съжалявам.Успех на всички, които ще се оперират при него .

Последно редактирано от pamian : 6th November 2015 на 20:10
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th November 2015, 12:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pamian Виж мнението
моята беше на 29.10 сложени са ми 350 сс кръгли подмускулно-Арион. също така имам и повдигане на гърдите ( след 2 раждания) . боли ме още , но като чета тук във форума е нормално)) аз съм много доволна от Милко Ковачев! не е от най разговорливите , но аз му се доверих и не съжалявам.Успех на всички, които ще се оперират при него .
Честито! Много да си ги харесваш и със здраве да си ги пъчиш!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th November 2015, 14:21
Mariq.mariq Mariq.mariq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!
Аз също се оперирах при Милко Ковачев! Операцията ми беше на 25.10, Мотива 375СС,подмускулно! Голям професионалист,много съм доволна! Още същия ден,макар и трудно си ставах сама,хапвах и дори пих кафе с цигарка на терасата на стаята! Обезболяващи не съм искала и не са ми слагани! На другия ден след като ме изписаха,си играех с детето(не си представяйте,тичане и гонене,рисувахме и "карахме"колички),тук явно се преуморих и преди да си легна пих два нурофена! След 5 ден,напълно си поех задълженията в свои ръце,готвех си,чистех(внимателно и без резки движения и тежко) и Т.н! Сега вече съм супер,гърдите са страхотни и съм му много благодарна,за това което направи с мен!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th November 2015, 17:28
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mariq.mariq Виж мнението
Здравейте!
Аз също се оперирах при Милко Ковачев! Операцията ми беше на 25.10, Мотива 375СС,подмускулно! Голям професионалист,много съм доволна! Още същия ден,макар и трудно си ставах сама,хапвах и дори пих кафе с цигарка на терасата на стаята! Обезболяващи не съм искала и не са ми слагани! На другия ден след като ме изписаха,си играех с детето(не си представяйте,тичане и гонене,рисувахме и "карахме"колички),тук явно се преуморих и преди да си легна пих два нурофена! След 5 ден,напълно си поех задълженията в свои ръце,готвех си,чистех(внимателно и без резки движения и тежко) и Т.н! Сега вече съм супер,гърдите са страхотни и съм му много благодарна,за това което направи с мен!!
И на мен Рачев ми предлагаше Мотива преди Ковачев да ми сложи Ариона. Може ли да ми изпратиш снимки cvetibratoeva@abv.bg
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th November 2015, 17:52
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

И аз много искам да видя снимки! Ако е удобно прати и на мен anna_kuzmanova@abv.bg
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2015, 19:54
iva_f_ iva_f_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 5
По подразбиране

И аз искам да видя iva_f_@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениянаоперираниотдрМилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.