IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4231  
Стар 15th March 2012, 10:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Няма да ви казва,ч е и мисли за КК ми минават но това, за да си имам какви глупости да си мисля - нямам признаци...
И на мен ми минаваха такива, само че за дясната.
Приемай и най-налудничевата мисъл за нормална, явно всички откачаме следоперативно...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4232  
Стар 15th March 2012, 10:29
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

че откачаме ,откачаме.а и когато човек по-малко знае и по-малко чете е по-добре.1-ят път хич не съм знаела за кк,и кво ми беше???не съм го мислила поне тва.даи боже нещата при вс да са ОК
  #4233  
Стар 15th March 2012, 10:29
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Мацки,аз доколкото знам, с тези по-големи размери импланти, с които сега сте повечето,рискът от КК е значително снижен. Колкото по-голямо е чуждото тяло, толкова по-склонен е организмът да го приеме, да се "примири" с него, така да се каже. Защото ако е по-малко, организмът се лъже,че може да се справи с него и се опитва да го отхвърли. Или казано просто всичко се съобразява с голямото Така че с 400СС и нагоре в пазвата рискът рязко спада.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4234  
Стар 15th March 2012, 10:37
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

А иначе Аник,малко по-малко паниката ме напуска.Балонки са още и има накъде да спадат...но търпение му е майката.С "танците "съм по-добре,като за танго ставам,че ходя малко вдървена още.Незнам ,честно вие с малките деца как се оправяте.мойте са големи и не ме притесняват,действат сами,иначе незнам.подпирам дивана и кучето ми прави компания горкото(1-вата нощ не спа заедно с мен
  #4235  
Стар 15th March 2012, 10:46
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Мацки,аз доколкото знам, с тези по-големи размери импланти, с които сега сте повечето,рискът от КК е значително снижен. Така че с 400СС и нагоре в пазвата рискът рязко спада.
На мен пък док. ми каза точно обратното. Въпреки, че има логика в казаното от теб.
Ако някой знае със сигурност нека пише, да бягам и аз за по-големи
  #4236  
Стар 15th March 2012, 11:49
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
На мен пък док. ми каза точно обратното. Въпреки, че има логика в казаното от теб.
Ако някой знае със сигурност нека пише, да бягам и аз за по-големи
това все едно до супера ще тичаш,че са пуснали нещо
  #4237  
Стар 15th March 2012, 13:23
sugar baby sugar baby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

sugar baby, аз раждах и кърмих с имплантите - никаква промяна, само по-хубави ми станаха гърдите, но на мен не ми растат много при бременност. Индивидуално е. Никакви стрии нямам никъде, но това също е до кожа.[/QUOTE]

aniK, Това е страхотно, за такъв реултат си мечтаем всички и явно си е божа работа
  #4238  
Стар 15th March 2012, 14:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Зачетох се в стара тема за КК. Аз не съм го чувала това за големината на чуждото тяло...може и да е вярно. По принцип, който е склонен към образуване на КК, май няма спасение Георгиев, като ме убеждаваше за Ментор каза, че точно тази повърхност на Натрел (велкро ефекта) водела до КК след години. Пък тази повърхност точно затова я хвалят, че намалява риска от КК. Хич не искам да мисля в тази насока...
  #4239  
Стар 15th March 2012, 14:22
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Явно всеки доктор си ги тълкува нещата, както му е удобно.
ПП. Това за смяната беше в кръга на шегата
  #4240  
Стар 15th March 2012, 14:38
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ани,
Време не минава, все мисля, премислям, сънувам дори

Добре де, с течение на времето рискът от КК не намалява ли значително? И нали точно текстурираната повърхност НЕ допринася за образуването на КК?!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.