IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4241  
Стар 15th March 2012, 14:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Мацки,аз доколкото знам, с тези по-големи размери импланти, с които сега сте повечето,рискът от КК е значително снижен. Колкото по-голямо е чуждото тяло, толкова по-склонен е организмът да го приеме, да се "примири" с него, така да се каже. Защото ако е по-малко, организмът се лъже,че може да се справи с него и се опитва да го отхвърли. Или казано просто всичко се съобразява с голямото Така че с 400СС и нагоре в пазвата рискът рязко спада.
Глупости. Напротив, с по-малките гърди проблемите са по-малки. Доктора го е казал а и не само моя. А и логиката, ако се действа по такава е обратната, колкото повече и по-голямо чуждо нещо има в организма толкова по-трудно се свиква с него, а малкото не се усеща толкова.
Това са глупости и не се заблуждавайте и да се шашката за това точно, защото ако го кажете на докторите си ще умрат да ви се смеят. КК, ботъминг и така нататък въобще не зависят от размера, може да се получи при всички.
  #4242  
Стар 15th March 2012, 17:37
Аватара на maria_80
maria_80 maria_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Съгласна съм с Шоки. В крайна сметка хирурзите винаги клонят към по-малкия подходящ размер, именно защото, ако изберат максималния възможен, рискът от евентуални усложнения се увеличава.
  #4243  
Стар 15th March 2012, 18:10
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Нещо не ми харесвате!!! Я по-положително на нещата! то черни мисли много,но да не предизвикваме,всичко ще бъде ОК!
  #4244  
Стар 15th March 2012, 18:25
Аватара на maria_80
maria_80 maria_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Браво, Ели ! И да го мислим, и да не го мислим, никой не е застрахован, затова нека гледаме към положителната страна на нещата и да се радваме на това, което преди сме нямали!
  #4245  
Стар 15th March 2012, 18:38
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ама точно така,то човек колкото по е информиран ,толкова по-черни мисли му минават.С предишните импланти нямах никав проблем ,освен че бяха ПИП.Късмет на всички момичета със настоящи и предстоящи цици!
  #4246  
Стар 15th March 2012, 22:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
ама точно така,то човек колкото по е информиран ,толкова по-черни мисли му минават.С предишните импланти нямах никав проблем ,освен че бяха ПИП.Късмет на всички момичета със настоящи и предстоящи цици!
По форума се пишат големи глупости понякога, та незнам дали прясно оперираните въобще да го четат.
  #4247  
Стар 15th March 2012, 22:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
По форума се пишат големи глупости понякога, та незнам дали прясно оперираните въобще да го четат.

Не си на кеф днес..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4248  
Стар 16th March 2012, 08:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

В сатурнова дупка съм Нелс (нали така казват, като се чувстваш кофти преди рождения си ден), като се сетя само за тоя рожден ден та така почва да ми се ревеее......но няма значение това. Че си се пишат глупости, пишат си се.
  #4249  
Стар 16th March 2012, 09:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
В сатурнова дупка съм Нелс (нали така казват, като се чувстваш кофти преди рождения си ден), като се сетя само за тоя рожден ден та така почва да ми се ревеее......но няма значение това. Че си се пишат глупости, пишат си се.
Шоки, как така ще ревеш ... не давам. Ако трябва идвам да ти организирам купон ... Мда, не знам на какво се дължи, ама и аз преди рожденния си ден не съм във форма. Пък за глупостите - ами нали затова са форумите, да си споделяме всичките шантави притеснения и мисли.
  #4250  
Стар 16th March 2012, 09:31
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
По форума се пишат големи глупости понякога, та незнам дали прясно оперираните въобще да го четат.
да,действат на психиката.и без това още не си се освестил,само страх да си набиваш ...излишно е..Шоки,как беше това с банските-лятото..
минаваш на забавен каданс по плажа,с новите придобивки.Със здраве да си ги ползвате момичета и мн да ви ги мачкат!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:44.