IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4221  
Стар 14th March 2012, 16:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
еее точно тия 100сс разлика ме притеснават.но четох твои стари постове Аник,и там пишеш,че ти малеят след пип.иначе спукан да,десния .3 дни антибиотик.Георгиев какво казва за това?място за притеснение?
Ами някак си по-стегнати, по -сбити стоят от ПИП-а. За спукването уж нямало място за притеснение, но на нас това не ни пречи да си се притесняваме Мисля, че нищо няма - нали тогава правихме кръвни изследвания, щеше да има завишени левкоцити, ако е имало инфекция. При мен и формата се оправи там, където беше като изсипано.
Само времето да минаваше по-бързо - разрези, белези... ноооо... търпение, дано е за последно
  #4222  
Стар 14th March 2012, 16:53
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Еличка, трябва да се радваш , че сега ти изглеждат малко по-големички, защото няма и след месец ще са ти точно . Ти видя моите , супер естествени са , сега ми се иска да съм на твоето място и да ми идват малко по-големи
  #4223  
Стар 14th March 2012, 17:04
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

[QUOTE=vanessa01;769717]Еличка, трябва да се радваш , че сега ти изглеждат малко по-големички, защото няма и след месец ще са ти точно . Ти видя моите , супер естествени са , сега ми се иска да съм на твоето място и да ми идват малко по-големи [/QUOT


твойте са си много секси,наистина.но не ми и малеят.Време трябва,права си Аник,търпение му е майката...дано по-бързо минава
  #4224  
Стар 14th March 2012, 17:05
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Ели, ти Натрел ли си сложи?
да,натрел
  #4225  
Стар 14th March 2012, 17:11
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Anik,ако имаше нещо обезпокойтелно,щяха да ни дадат антибиотик за по-дълго време.не за три дни.дано вс да е ОК
  #4226  
Стар 14th March 2012, 17:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Антибиотик пих и аз, като ПИП не бяха спукани. Така че всички си пием антибиотик след операция.
  #4227  
Стар 14th March 2012, 22:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Така че всички си пием антибиотик след операция.
След реоперация явно. Аз не съм пила антибиотик. Може да са ми влели, но не съм взимала на таблетки.
Но за риното взимах антибиотик 7 дни.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4228  
Стар 14th March 2012, 22:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението

Ани
, бееее! Тва сега как да го приемам?! Направо ме вкара в оркестъра
Кажи нещо позитивно, молА тА
Визуализирай си крайния резултат веки път, щом те обземе паника. Ще ти става много по-добре. Или си облепи огледалото в банята със снимки на гърди, или десктопа на компа.. Аз така направих за да се държа позитивна.

Болките минават. Не е гаранция, че ще те боли много. Някои жени не го усещат почти. Напомняй си, че може да си от тези жени.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4229  
Стар 15th March 2012, 07:10
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Nells,подкрепям идейте ти...
  #4230  
Стар 15th March 2012, 09:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Бижу, мила, пропуснала съм поста ти. Ама ти защо реши, че изказването ми не е позитивно Аз щях да полетя от щастие!!! Не бях чела нищо преди това, не знаех нищо, дори това, че ще осъмна с онези круши, качени на врата ми Струваха ми се най-хубавите на света, на втория ден излязох на кафе и пърхах щастлива... За болката... различна е при всеки - аз нямах жлеза, здрав, трениран мускул беше отлепян... понесох я!!! Като гледаш толкова жени по улиците със силикон и разните фолкаджийки... та те ли са по-издръжливи от нас???!!!
Просто промяната след основната операция е на друго ниво - физическа и психическа. Гледам в магазина блузка с деколте, по навик я подминавам ("не е за мен") и изведнъж ХОП, я чакай, знаеш как добре ще ми стои....
Това е само пример...
Мисли само позитивно, даже не знам как имаш търпение. Залисвай се с други неща, да минава времето до заветния ден
eliii, как си с днешна дата? Моите корички на разрезите почти паднаха и белезите са тънки като конец... доволна съм. Ако намеря начин и да не напрягам много едната... всичките ми дейности наблягат на лявата, а не съм левичар и вечер ме наболява и е стегната Няма да ви казва,ч е и мисли за КК ми минават но това, за да си имам какви глупости да си мисля - нямам признаци...

Последно редактирано от aniK : 15th March 2012 на 09:45
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.