IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4281  
Стар 16th March 2012, 20:41
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аник?къде си?писах ти на лични....
  #4282  
Стар 16th March 2012, 20:43
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Ели а седят ли ти сравнение с предишните на високо?Питам защото и аз ще мина на висок профил,не искам ултра висок че все едно до гушата се качват.....
с отток съм и е рано да се каже.но ми ги свалиха малко по-надолу че ми били височки.ако ти е за 1-ви път ще ти седят на врата.малко като извънземни.
  #4283  
Стар 16th March 2012, 20:49
MynS MynS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Имам въпрос, който сигурно е доста обсъждан но все пак ще попитам отново.
В момента проучвам кой хирург се справя най-добре с обирания (повдигане). Преобладаващо е мнението, че Тепавичарова ги прави най-добре с пълни разрези около ареолата и преместване. А как ги правят Н. Георгиев и И. Стоянов?
Имам чувството, че Тепавичарова е доста прехвалена но като става въпрос за такива "реконструкции" първо за нейното име се сещам.
Моля за мнение на оперирани и такива виждали резултати. Доколкото знам рисковете освен белезите са набиране и загуба на чувствителност.
  #4284  
Стар 16th March 2012, 21:40
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Шокеееее моят ден е след няколко часа .Няма дупки ,няма пробоини..В инетес на истината имаше когато бях нещастна....

Галя аз съм почти с твоите пропорции ,,и ще ти кажа плескаи 500 сс .....

Момичета моите нещо изчезват )Маи много бързо свикнах да имам зизики ,, и сега ми се виждат малки....Смятаите какво съм имала преди ....))
Лакомията е голямо нещо да знаете......ЕЕЕЕЕ добре си е била баба без цивилизация ,техника и прочие......))
  #4285  
Стар 16th March 2012, 21:47
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

леле, какво е това 500сс, май ще ми дойдат в повече.
Я кажете Ментор или Макган и някой знае ли разиката
  #4286  
Стар 16th March 2012, 21:51
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Аз съм с ментор на 2 месеца и половина и вече са ми меки и малки ,,,смятаи след 4 месеца...и съжелявам че не посушах докито за 450....На 165 , 55 кг..78 подргъдна.....

И ако ме пита някои отговарям..Тъи като не съм пръва младост,,тръгвам към надебеляване..Преди се виждаше само Д...и като преяждах корем...)Сега се виждат и балкони * ама нормални *..Тъи като с възраста се качват кила,без да могат да се смъкват съжелявам ,че не си сложих 500 ..После с времето щях дасъм съразмерна ))......хехехехе
Мисля с преспектива ....
Итината е че ме морят едни килца ,дето ен мога да ги смъкна...Та почнах да мисля лесния вариянт...))

Последно редактирано от Джуфи : 16th March 2012 на 21:57
  #4287  
Стар 16th March 2012, 21:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Ели а седят ли ти сравнение с предишните на високо?Питам защото и аз ще мина на висок профил,не искам ултра висок че все едно до гушата се качват.....
Аз малко се обърквам какво искате да кажете с ултра-висок профил? За проекцията ли говориш? Защото разликите в проекцията нямат нищо общо с това, дали ще са ти качени на врата..
Височината на импланта има общо с това и принципно хирурзите слагат предимно средна височина импланти. Аз съм единствената жена, за която съм чула да й сложат "пълна" височина имплант, или т.н. full high. Ако за това говориш - от начало ми стояха прекалено високо, но в момента съм много доволна от избора на имплант, защото деколтето ми е мн добре очертано без да се налага пуш-ъп сутиен. Ако искаш снимки, свиркай.

Ако говориш за проекция - аз съм с ултра висока проекция, и отново съм много доволна. Много секси стои. Абе мн съм доволна от избора на ИС на имплант в моя случай. Радвам се, че не го взех аз това решение.



Цитирай:
А как ги правят Н. Георгиев и И. Стоянов?
Предстои ми повдигане при ИС май месец. Ще мога да се включа с адекватен опит след това. Ти кога плануваш оп?

Другия ми избор беше Тепавичарова. НГ никога не съм го имала като вариант.
Много е сложен въпроса с това пусто повдигане. Казват, че Тепавичарова го умеела само с обиране на ареоли, но колкото и да го умее, ако има яко излишна кожа, няма как да се избегне плисирането. Освен това самата форма е трудно да се коригира само с раунд блок. Ако имаш малко увисване, може и да е твоя начин, но ако зърната ти гледат пода (както аз бях), по-добре е да заложиш на Т-образно повдигане.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4288  
Стар 16th March 2012, 21:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Galin4ok Виж мнението
леле, какво е това 500сс, май ще ми дойдат в повече.
Я кажете Ментор или Макган и някой знае ли разиката
Без да съм мегаломаняк, и аз бих те посъветвала същото. 82 см подгръдна си е бая мегдан. Аз съм с 77см и 450сс ми малеят и на мен..

Само между марките ли се колебаеш? Защото като гледам параметрите са горе-долу еднакви..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4289  
Стар 16th March 2012, 22:00
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Ами вече маи и в размера се колебая. Дайте някаква идея като профил размер и марка. Макар че ако можеше да са по-големи кубици НГ щепе да каже...или греша
  #4290  
Стар 16th March 2012, 22:05
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Я кажете как се получава този номер.
Ментор 425СС(12.5/ 5.2)
Макган 415СС (12.75/ 5.2)
Еднака проекция, а по-малкия кубик е с по-голям диаметър.
А уж съм ок с математиката
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.