IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4341  
Стар 17th March 2012, 21:11
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

ели, ти май няколко годии беше преди това с ПИП-ките. Увиснаха ли с времето, че това ми е другото притеснение?
  #4342  
Стар 17th March 2012, 21:15
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ами лично за мен(а и за мъжа ми)с времето станаха по-хубави.малко по-естесвени.В началото две замръзнали буци.И да увисна ми жлезата.Затова носи сутиени при всеки удобен случаи.аз мисля този път наистина и да спя с него.а лятото разбира се ,както дойде.И никакъв спорт без сутиен.Определено си има значение,нищо че Георгиев казваше,че няма нужда да се носи.
  #4343  
Стар 17th March 2012, 21:20
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мен точно жлезата ме притеснява. Спортните не ги свалям вечер. Препоръжва ти освен Енерджи и Екстрийм на триумф, много са удобни. Наистина се страрая винаги да съм със ситиен. Относно дали са меки имплантите - там където имам жлеза всичко е меко, отдолу не съвсем.
  #4344  
Стар 17th March 2012, 21:24
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Що се шашкаш?!?Много ти е рано за такава "екстра",като увисването
  #4345  
Стар 17th March 2012, 23:35
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

[QUOTE=eliii;769896]Аз да попитам:като цяло тези с импланти Мг Ган от по-дълго време,стоят ли меки?[/QUOTE

Моите са на 6 месеца и са меки.

Последно редактирано от kalyna : 17th March 2012 на 23:38
  #4346  
Стар 18th March 2012, 08:25
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

[QUOTE=bela_s;769906]
Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Аз да попитам:като цяло тези с импланти Мг Ган от по-дълго време,стоят ли меки?[/QUOTE

Моите са на 6 месеца и са меки.
  #4347  
Стар 18th March 2012, 11:35
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

И аз я имам тази граница между имплант и жлеза в долната част на гърдите. Дори си мислех,че е дабъл бабъл,макар и слабо изразен, но разглеждайки снимки се разубедих и, както Нелс каза, явно е заради тежестта на жлезата.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4348  
Стар 18th March 2012, 12:32
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ами де да знам, сложно е. Лесно е да ти кажем "слагай повече" като няма да ги слагаме ние. Може хирурга да е преценил, че не може.
В моя случай примерно, док ми каза, че не може да се събират гърдите много, защото физиката ми (гръдния мускул е по-раздалечено разположен) не го позволява. За това не може да си "играем" с ширината на импланта, а с височината и проекцията..
Ако искаш промяна в кубика, обади се на НГ и го питай дали е възможно. Той ти е записал мерките и ще реши. Аз в последния момент си смених кубика с по-голям, по телефона се обадих да питам дали е възможно. Док погледна мерките ми и каза "да".
И при мен е такова положението "особеност на физиката".
Но въобще не забелязах някъде да е записвал мерките. Поговорихме, той потърси размери близки до моите. Аз въобще не го попитах дали е възможно да са по-голям кубик.

Аз трябваше да поискам два импланта с еднакви кубици на Макган и на Ментор и така щях да направя разликата, а не сега да се чудя кои да избера.
  #4349  
Стар 18th March 2012, 12:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Галя, разликата между кубиците на двата импланта е толкова минимална, че ти по никакъв начин няма да я усетиш. Единственото ти колебания трябва да е м/у марките, а те и двете се водят за най-добрите на пазара в момента... В такув случай може би трябва да се позаинтересуваш за кохензитета.. Като Ментор са маааалко по твърдички от Софт тъч на Макган. И цената евентуално..
Но разлиаката в кубика е незначителна, не мисля, че подлежи на такъв размисъл..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4350  
Стар 18th March 2012, 13:09
Galin4ok Galin4ok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Сега гредах 450СС на Макган 13.0 / 5.3 и много се замислям. май ще обадя на Н.Г.
Четох разни американски сайтове и пишат, че Ментор са най-качествени. А аз така съм се лепнала за Макган и аз незнам защо. Между другото подгръдната ми е 78 (нещо не съм измерила правилно)
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:33.