IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 2nd April 2012, 13:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

При паркиране имаше опъване, където са разрезите. Трябва много внимателската. Иначе при каране аз поне си държах и двете ръце в долната част на волана и като завивам само полека лека въртях волана и с двете ръце. Накой ако ме е видял сигурно си е помислил тая ква е смотана

Последно редактирано от lily.ana : 2nd April 2012 на 14:40
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 2nd April 2012, 15:19
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Паркирането и хидравликата не са проблем. Всички жени се научават да мачкат задницата и да въртят геврека. Какво прави обаче Бижуто, ако попадне на обширна улична дупка? Минал Манго преди час и гепил капака на шахтата. Един такъв шок ще й обезмисли операцията....
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 2nd April 2012, 15:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Уффффффффф къв си досадник Митре!!!
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 2nd April 2012, 15:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз съм се сраснала с колата си, но си признавам чистосърдечно, че почнах на 1 месец да шофирам и ми беше голяма мъка. Т.е. ако можех, го избягвах.
Не можех да завъртам добре волана. А първа скорост беше най-голямото предизвикателство - карах стоящия до мен да ми я вкарва, или я вкарвах с 2 ръце...

Като ви чета, аз май най-тежко я минах тази операция. Не знам защо така... Дори в клиниката мислиха, че се преструвам колко ме боли. Един док ме пита как ми се е сторила оп в сравнение с ринопластиките (беше ми казал, че не е нищо особено, като силна мускулна треска) и ме изгледа като натровен, щом му казах, че риното е като охапване от комар в сравнение с този кошмар..

Опитвам се да си обясня защо така се получи при мен и стискам палци да не се повтори след месец изживяването...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 2nd April 2012, 15:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-леко ще е Нелка
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 2nd April 2012, 15:41
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
- карах стоящия до мен да ми я вкарва..
Е това може да доведе до фал- да караш друг да ти го намества. Аз така веднъж от келешлък на една приятелка се забавлях да й асистирам карачката,и погрешка й го турих на задна /лостчето/, а трябваше на 4-та да го бутна- обърках го с конфигурацията на мойта джрукма...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 2nd April 2012, 15:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
АниК, ти беше с Натреле, доколкото помня. Колко време след консултацията насрочихте операцията? Да ви кажа,когато бях при Тепавичарова и говорихме за датата,тя каза : " Много зависи и кога ще пристигнат имплантите". Това беше на 20 февруари,а коментирахме евентуална дата 12-13 март и тя не беше сигурна,че дотогава ще са дошли. Мисълта ми е дали не мотаят като цяло хирурзите с доставката тези от представителството на Натреле?
Някъде около 2 седмици след консултацията, но в последния момент се оказа, че желаните от мен 375сс не са доставени (нямало ги...), та сложихме 400, за което не съжалявам, защото така или иначе се чудех между двата размера.
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 2nd April 2012, 17:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Някъде около 2 седмици след консултацията, но в последния момент се оказа, че желаните от мен 375сс не са доставени (нямало ги...), та сложихме 400, за което не съжалявам, защото така или иначе се чудех между двата размера.
И добър избор и направила. Аз най-много дигах пара че не искам големи гърди.Първата ми дума при доктора на консултацията ми беше че в никакъв случай не искам големи гърди. Преди операцията, докато док. ме рисуваше пак го попитах - нали големи няма да станат. И ето сега ми малеят и можеше една идея по-големи да сложа, не големи но маааалко по-големи. Сега съм 320 кубика а можеше 350 да сложа.
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 2nd April 2012, 17:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

И аз бях готова да се откажа преди операцията, като ми показа доктора имплантите Хем уж бях виждала, как изглежда 400сс на консултациите, но в деня на операцията ми се сториха огромни! Добре, че приятелката ми и доктора успяха да ме убедят! Даже сега ме е яд че не сложих 450сс... Нищо де, следващите живот и здраве ще са по големи.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 2nd April 2012, 17:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мен ме е яд, че не поисках 495сс, т.е. следващия размер. Ако трябва да бъда честна, на моето тяло биха заспали 600сс.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:08.