IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 24th April 2007, 18:00
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране nee

Неее,не съм искала да звучи страшно),в никакъв случай,само ти казвам да не бързаш да си правиш изводи за как ще изглеждаш ,защото си била оперирана адски скоро(то и аз)..в крайна сметка,разбиван ти е носа....нормално е да има отоци и да си подута,но това което исках да кажа беше че ВЪПРЕКИ ТОВА ВС ЩЕ ИЗГЛЕЖДА СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО.
И да не ти дреме че ще ходиш на работа....твои си е новия ти нос,нека ти го гледат,пак синките ще ги покриеш с каквото трябва и така.
И нали знаеш че не е препоръчително първите 2 месеца очила?
Стискам ти палци,не се панирай,ще си още по-страхотна
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #162  
Стар 24th April 2007, 18:03
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

mishkova, Аз също нямах гипс, само лепенки... Не знам защо ще съм толкова дълго с тях (15 дни), но това не ме притеснява- ще стоя колкото трябва...
За синините аз мазах Auriderm K2, но го почнах още 10 дни преди операцията, тъй като се ползва и за подготовка.. Вече ми изчезнаха съвсем.. За отоците слагах лед и спях полулегнала- на висока възглавница.. Носът ми е твърд... Уф, нямам търпение вече да го видя в окончателен вариант... Дано да го харесам..

Много се смях, като четох, че си си мислела, че никой няма да те забележи...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #163  
Стар 24th April 2007, 18:11
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране Rositsa

Уф,gin100nik,ти се майтапиш,ама и аз бях в паника че няма да ме видят с новия нос и че няма да ме забележат...пак най-странното е че приятелите ми ,е,някои от тях викаха че няма разлика,пак аз бях с една грозна гърбица и връх,увиснал като капка над горната устна......и бях леко бясна..обаче мн други ме видяха де,))))
Аз не съм се мазала с нищо,синините ми се манхана на 5тия ден,обаче още имам малки кръвоизливчета в очите и е подут миличкия още...
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #164  
Стар 24th April 2007, 18:14
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Радвам се, че поне се забавляваме!!! човек в такъв момент определено има нужда от хора, които да го разберат! А кой по-добре ще те разбере от човек, който е минал през това!!!

И да взема да Ви разкажа един виц,а?!
Две дърти баби се разхождат по алеите в парка. На земята пред тях - тлъста, сочна храчка. Двете спират и едната казва:
- Гледай, гледай, брошка!

Другата се навела да я вдигне и казала:
-Не е брошка, синджирче е!

Съжелявам.... Добре, айде още един:

Сутрин след здрав запой, придружен с оргия. Студентът се събужда, усеща че не е сам в леглото, всичко го боли, и почва "инвентаризация" с опипване:
"Това е ръката ми... Това е нейната ръка... Това е задника ми... Нейния задник... Ето и члена ми... И нейния... Какво?!"
Отговори с цитат
  #165  
Стар 24th April 2007, 18:39
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;))

хехехе,този за синджирчето е много як.
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #166  
Стар 24th April 2007, 19:32
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
Благодаря ти Шелия- наистина ще взема да отида на консултация и тогава ще решавам.а си мисля и 1200лв да излезе пак по добре НА ФОНА НА ЦЕНИТЕ В СОФИЯ.Пари някак си се събират щом е за да си оправи една жена конплекса,но повече ме притеснява резултата.Права си ,че цената не е правопропорционална на качеството но ми се искаше да чуя и др.оперирани от Бояджиев.Шели а къде точно се намира тази клиника на БОЯДЖИЕВ.БЛАГОДАРЯ ТИ
аз не съм се оперирала при Бояджиев , а при Джамбазов.Малко по-нагоре писах и сайта на клиниката
Отговори с цитат
  #167  
Стар 24th April 2007, 19:40
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране SheLLia

Здрасти SheLLia ,как си)
Аз ти чета постингите от операцията ти.Радвам се че се чустваш ок,то ти си изглеждаше свежарка на първите снимки след,сега сигурно си абсолютно ок..
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #168  
Стар 24th April 2007, 19:53
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Здрасти Шелия извинявай ама от бързане явно съм допуснала грешчица Благодаря за информацията а сега се опитвам да събера инфо за Н.Георгиев
Отговори с цитат
  #169  
Стар 24th April 2007, 23:13
cris cris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте
Бих искала ако може някой да ми даде съвет или по-точно мнението си. Имам нужда от ринопластика. Някой има ли информация как работи д-р Емил Георгиев?! Поглегнах сайта на клиниката и ми предстои консултация при него. Много се притеснявам да не направя погрешния избор. Не намерих никакви коментари за работата му. Ще съм благодарна за някаква помощ.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 25th April 2007, 07:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cris
Някой има ли информация как работи д-р Емил Георгиев?!
Aз не съм с ринопластика,но съм чувала доста за работата на Емил Георгиев и то специално за носове.Честно да ти кажа един доволен не знам от него Използвай търсачката горе на страницата и прегледай темите за ринопластика.Успех от мен!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.