IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th October 2007, 17:34
KOKITO KOKITO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Нося лещи от около 20 години И си купувам български безцветни. Скоро обаче реших да си купя цветни на BAUSH-LOMB. Ами да ви кажа не мога и 5 минути да седя с тях чувствам ги сухи, сякаш имам пясък в очите. Виждам,че не само аз имам подобни проблеми. Искам да питам дали цветните лещи Acuvue Advance могат да се пробват и могат ли да се поръчат с диоптър. И къде са тези Еврооптики, че нещо не се отваря сайта.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 31st October 2007, 15:25
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Хммм- и аз имах подобен проблем със същата марка лещи...не знам точно защо така се получи. Сега не ги слагам, защото очите ми кървясват. Да не говорим, че като ги сложа виждам размазано и ми е трудно да фокусирам
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th November 2007, 17:31
KOKITO KOKITO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Оказва се, че има цветни лещи за промяна на цвета на очите и такива които подсилват собствения цвят. Аз съм със сини очи, а са ми продали лещи за промяна на цвета. На всичко отгоре и ме дразнят и не мога да ги ползвам. Моите са с -2,5 диоптъра и двете, цвят аквамарин. Ако някой желае да му ги подаря да пише на лични. Лещите са носени не повече от 2 часа.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th November 2007, 12:09
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

колко парички са тези цветни лещи(с диоптър)....моя е -3.25, но са безцветни много по- скъпи ли са?
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 6th November 2007, 12:46
KOKITO KOKITO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

На Бауш Ломб едната е 40лв, двете 80лв. Поръчват се и за 2-3 дни ги доставят. Аз безцветните ги купувам по 15 лв. едната.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th November 2007, 14:23
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

а вредни ли са цветните лещи? има мпредвид, те са си глезотия когато нямат диоптър а са само за смяна на цвета. ако се носят постоянно вредят ли на окото по някакъв начин?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 6th November 2007, 14:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Не съм чувала да вредят на очите,но е факт,че дразнят и не са комфортни за носене.Като че ли безцветните са по-добрия избор.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 7th November 2007, 21:54
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

Безцветните дразнят по-малко.аз ползвам български,обикновени,нямам оплаквания
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th December 2007, 14:46
hipata hipata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Хей и аз да се включа в темата с едно въпросче...искам цветни лещи-зелени да съм по-точна,но такива седмични...та ми е пак ли се правят проби,поръчваш,чакаш да ги доставят?-или отиваш,пробваш,плащаш и взимаш? и да ми кажете някакви орентировачни цени на този вид лещи...там на Клокотница има ли и такива или само годишни....да внеса все пак малко разяснение-искам точно седмични,за да видя дали ще се харесам,възприема, дали ще са ми удобни,.. с еднодневните няма да разбера, а за годишни ще мисля после ако се разбирам добре ....никога не съм носила лещи,нямам проблеми с очите...просто за смяна на цвета мисля че ще ми отиват....предварително едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички форумци
Отговори с цитат
  #60  
Стар 6th December 2007, 11:42
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
На Бауш Ломб едната е 40лв, двете 80лв. Поръчват се и за 2-3 дни ги доставят. Аз безцветните ги купувам по 15 лв. едната.
Прецакваш се аз знам е дно масто на Графа(ако си от София), дето и двете лещи са ти 25 лв. имат готови всякакви диоптри и веднага ги взимаш....няма нужда да поръчващ пък да чакаш 2 дена....(говоря за безцветни лещи)
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контактнилещи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.