IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3061  
Стар 20th February 2009, 17:18
zinnat zinnat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shiatzu
Леле moneymoney СПОКО бе пиленце ,недеи така се ядосва Джамбазов няма да остане без клиенти(ще има парички спокойно )!!!Ще вземеш да вдигнеш кръвно нещо...па после хапове,доктори...не си заслужава .Не се хаби с нас ! !
ако си малко по на ти с кУмпИУтуритИ би могла да разбереш ,че не сме едини същ човек и да си спестиш унижението!Не смятам да падам на твоето ниво пък и да те обеждавам в каквото и да било Въобще ни най малко не ме трогваш да ти кажа чесно.Па и да напиша нещо по темата да не спамя така
-->Питанка -колко време трябва да мине за да ми паднат конците ,че вече се чудя и мая да не си останат там завинаги или пък аз трябва да им помогна?
На всичкото отгоре и мъдрец ме заболя сега .Добре,че носът ми вече е зарастнал ,но се чудя да пия ли някакъв антибиотик ,че много ще ми станат в рамките на 1 месец?!
Браво много добре казано ! Някаква парцалана тука ще ни трови живота...Я ходи на село да пасеш овцете селячко !
  #3062  
Стар 20th February 2009, 17:41
Аватара на bluebell
bluebell bluebell не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: varna
Мнения: 69
По подразбиране

леле,леле аз сам портесена
  #3063  
Стар 20th February 2009, 21:18
pebaus pebaus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Варна
Мнения: 12
По подразбиране

Само не мога да разбера, за какво са тези излишни спорове тук? естествено, 4е ще има и недоволни от доцента това е напално нормално при положение 4е има толкова много пациенти! слу4ва се и при най добрите да не забравяме. Аз про4етох доста мнения за други хирурзи специално за ринопластиката и никаде не срешнах толкова много доволни колкото от д. Джамбазов! нека да споделяме разли4ни мнения и всеки да си прецени за себе си.
  #3064  
Стар 20th February 2009, 23:24
paradize paradize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Не мога да разбера, защо когато някой страда, винаги ще се появи един който да внесе смут??? А и каква е тази ревностна защита към доцента ( доста странно), при все че момичето търси споделеност, а не отправя " присъда". Само се върнете малко назад и прочете всички глупости, които избълвахте, защото не му е тук мястото май май!!!!
  #3065  
Стар 21st February 2009, 14:00
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Момочета и момчета,страшен спор сте заформили.Това,че има недоволни не значи,че те непременно лъжат.Никой не е застрахован от не толкова добър резултат или пък някакъв друг проблем.И аз както вече съм казвала съм доволна от работата на доцента и резултата при мен.И все пак съм като че ли малко разочарована,че върха на носа падна толкова много.Но за момент се поставете на мястото на недоволните и се замислете как бихте се чувствали.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #3066  
Стар 21st February 2009, 21:57
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Съжалявам за всички,които са имали неуспешни опити с ринопластиката.
Все пак аз призовавам всички,които са се оперирали при Джамбазов,дори да са останали разочаровани и да е имало някакъв проблем да споделят тук без да се плашат,защото има много хора,на които им предстои операция и трябва да си дадат сметка не само за успешните,но и за неуспешните операции.
  #3067  
Стар 21st February 2009, 22:35
DreamerR DreamerR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране Ето ме и мене

Значи операцията ми беше на 28-ми август за съжаление нямам стари снимки запазени,но имах гарбица и в анфас мязаше на патладжан


http://img5.imageshack.us/my.php?image=adrian.jpg


http://img232.imageshack.us/my.php?image=adrian2.jpg
  #3068  
Стар 22nd February 2009, 00:30
Аватара на shiatzu
shiatzu shiatzu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 21
По подразбиране

DreamerR
мисля че ти видях когато ходих да ми махат гипса.даже те питах за доцент Джамбазов ли чакаш ако се сещаш ти беше за преглед мисля...Браво!добре се е получило.Ти харесваш ли се?
__________________
аз шофирам ВНИМАТЕЛНО !!! А ТИ?
  #3069  
Стар 22nd February 2009, 00:40
Аватара на shiatzu
shiatzu shiatzu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 21
По подразбиране

Danito а теб те засякох мисля че във варна на улица роза!да не би да живееш наоколо ?Само да не си помислите че ви следя По снимката като те гледам маи си беше точно ти Как сте иначе има ли други оперирани скоро ??Споделяйте че..имам нужда от мнения...дали ще ми се отпуши носа или не

psreameR май се обърках...не си бил ти!

ps2:тук май е минавала прахосмукачката мненията на индивида moneymoney безследно изчезнаха....The X files
__________________
аз шофирам ВНИМАТЕЛНО !!! А ТИ?
  #3070  
Стар 22nd February 2009, 01:00
DreamerR DreamerR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Абе.... попринцип сам доволен ама ми са искаше малко по къс да е ,но не е болка за умиране ,ще поживеем и ще видим
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.