IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th February 2009, 11:57
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

Иванине налучква се от въпроси,известни лични данни или ако си тъп американец и си сложиш за парола qwerty ама има такива глупаци
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th February 2009, 13:19
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
abv.bg са несериозни. Бях в десети клас, когато с едни съученици написахме програма, която разбиваше паролите им В интерес на истината, оттогава те предприеха мерки за сигурността, но очевидно не са достатъчни.
Срещу таен въпрос от сорта на "Колко крака има стоножката", никаква сигурност на пощата не може да те спаси. Не казвам, че въпросното момиче има толкова плосък таен въпрос, но самата тя казва, че точно така е станало влизането.

"Разбиването" на пощи точно чрез използване на тайния въпрос/отговор е второто най-лесно нещо (след пробване за директен вход с парола 1234).

Просто хората трябва да имат наистина уникални тайни въпроси, защото иначе никой не може да им помогне.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th February 2009, 13:28
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Аз нямам тайни, паролата за пощата ми я знаят много хора. И явно понеже не съм интересна, никой не тръгва да ми я разбива! А и ако видят какви неща получавам там, по-скоро ще избягат
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th February 2009, 13:38
Аватара на Deleyna
Deleyna Deleyna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте отново!


До liophy - може би си прав за тайния въпрос/отговор! Правила съм си пощата преди 7, 8 години и въобще не помня какво съм писала, наистина може да е било нещо просто! Но съм сигурна, че не е било 1234 и подобни. Обикновено ползвам думи или изречения, които имат смисъл само за мен, а на останалите не говорят нищо.....

Относно паролата - ако щете ми вярвайте състои се от 17 символа, които не означават нищо! Ако някой я нацели ще го призная просто!

Сега съм променила въпроса и отговора с едни яко сложнички съчетания, така че....

Но иначе, "атаките" продължават! В "Историята" гледам, че на всеки кръгал час някой се натиска да влиза, ама на..... неуспява!


Смятам, че атаките са свързани с бившата ми работа! Работех с доста важни документи и знаех, така да се каже "големи фирмени тайни" на някои "големи" хора и може би някой е решил, че в пощата си държа нещо интересно! Йееее ФБР пасти да яде!

Иначе не си обяснявам това твърдоглавие!


Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th February 2009, 14:19
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Зад всяко действие има умисъл, която в повечето случаи има връзка с живота ни.

Не съм запознат с класация от сорта на: Коя поща е най-сигурна (доста разтегливо понятие), затова и ще се радвам всички изказали се негативно срещу АБВ.бг да се обосноват.

Щото и аз мога да кажа.. gmail & yahoo SUX
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th February 2009, 14:23
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

аз ще се обоснова с това,че за кеф съм разглеждала чужди пощи именно в абв...
моята поща за мен нее от значение,нито нещата на компа ми шернала съм си всичко и нямам какво да крия,нещата с които се занимавам не застрашават личния ми живот нито имам нещо поверително
а всеки които има познания в областта на програмирането може да си поиграе с доста по-сериозни неща от мейл
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th February 2009, 14:31
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

За Joe Six-Pack, AБВ e най-сигурната поща, щото никога не са му я разбивали.
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th February 2009, 14:34
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

явно не е било предизвикателство за никой за хората които нямат нищо важно и какво да крият от другите всяка поща е сигурна
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th February 2009, 14:37
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

По скоро никога не е чувал за АБВ
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th February 2009, 14:38
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

може...
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Опитватседамиразбиятmailведнъжуспяха
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.