IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4281  
Стар 5th August 2009, 17:32
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Momi4eta,
Pomagaite molia.
Sutrinta stanah s bolka v liavata garda. Biah mai spala po korem i misleh ce implanta se e obarnal. Ima stranna forma gardata, no ne 4ak tolkova frapirashto. Moje i da si vtalpiavam, no mi se struva 4e gardata e mnogo topla. Ko da praja sega
Ако наистина с ебеше завъртял,щеше да разбереш,а не да се колебаеш.капковиднили са ти имплантите?
Ne se e zavartial, sega govorih s doctor Ra4ev, zashtoto sam v negovia raion. Toi ne e moja docor. Toi kaza, 4e poneje sam s kragli niama kak da se e zavartial. Vednaga zapo4nah antibiotik, imam niakakvo vazpalenie. Uter shte hodia pri nego da me vidi i shte kaje. Taka me e strah
  #4282  
Стар 5th August 2009, 18:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако наистина с ебеше завъртял,щеше да разбереш,а не да се колебаеш.капковиднили са ти имплантите?[/quote]

Ne se e zavartial, sega govorih s doctor Ra4ev, zashtoto sam v negovia raion. Toi ne e moja docor. Toi kaza, 4e poneje sam s kragli niama kak da se e zavartial. Vednaga zapo4nah antibiotik, imam niakakvo vazpalenie. Uter shte hodia pri nego da me vidi i shte kaje. Taka me e strah [/quote]

Няма да се притесняваш,всичко ще е наред,всяко нещо с времето си!
Успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4283  
Стар 5th August 2009, 23:54
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

момичета, вие с капковидни или с кръгли импланти сте? защото аз се чудя кои да избера..и наистина ли е голяма вероятността да ти се завърти импланта, ако са капковидни? а има ли някаква разлика например на по-слаби момичета да трябва капковидни или обратното? има ли значение телосложението това кои ще ти стоят по-добре или си преценявате само по това дали искате да ви изглеждат по-естествени или не?
  #4284  
Стар 6th August 2009, 00:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
момичета, вие с капковидни или с кръгли импланти сте? защото аз се чудя кои да избера..и наистина ли е голяма вероятността да ти се завърти импланта, ако са капковидни? а има ли някаква разлика например на по-слаби момичета да трябва капковидни или обратното? има ли значение телосложението това кои ще ти стоят по-добре или си преценявате само по това дали искате да ви изглеждат по-естествени или не?
Аз съм с капковидни и не мисля да ги сменям с кръгли по простата причина,че не ми харесват кръглите.Едно че капките имат плавен преход,стоят по-естествено.А и,ако не си раждала хирурзите препоръчват именно тези.Аз си спа спокойно,всичко си правя-фитнес дори,незнам при какви случаи може да се завърти.Мисля,че рядко се случва
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4285  
Стар 6th August 2009, 17:36
mi6i_ss mi6i_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
момичета, вие с капковидни или с кръгли импланти сте? защото аз се чудя кои да избера..и наистина ли е голяма вероятността да ти се завърти импланта, ако са капковидни? а има ли някаква разлика например на по-слаби момичета да трябва капковидни или обратното? има ли значение телосложението това кои ще ти стоят по-добре или си преценявате само по това дали искате да ви изглеждат по-естествени или не?
Току що се връщам от консултация при д-р Тонев. Аз съм доста слаба, раждала съм той ми препоръча кръгли. Аз също се бях насочила към капковидни, но той твърди че при слаби момичета кръглите са препоръчителни За капковидните е по-голяма и вероятността от обръщане, защото доколкото разбрах джоба е по-голям и остават 2см свободно пространство около импланта. Иначе д-ра е много внимателен, консултацията трае около 1ч без да те препира. Сега съм в размисъл, на мен ми препоръча кръгли ПИП 310 cc, не са гладки, но забравих как ги нарече само не разбрах и забравих да питам какъв профил са.
  #4286  
Стар 6th August 2009, 17:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

. Аз съм доста слаба, раждала съм той ми препоръча кръгли. Аз също се бях насочила към капковидни, но той твърди че при слаби момичета кръглите са препоръчителни За капковидните е по-голяма и вероятността от обръщане, защото доколкото разбрах джоба е по-голям и остават 2см свободно пространство около импланта. Иначе д-ра е много внимателен, консултацията трае около 1ч без да те препира. Сега съм в размисъл, на мен ми препоръча кръгли ПИП 310 cc, не са гладки, но забравих как ги нарече само не разбрах и забравих да питам какъв профил са.[/quote]

Колко си слаба?Аз също съм слаба,а и в във форума има много слаби момичета
310?много малко,колко си висока?
Ти не му ли сподели,че си с еориентирала към по-естесвена визия с анатомичните импланти?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4287  
Стар 6th August 2009, 18:55
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

това наистина ли е така, че за по-слаби момичета е по-добре кръгли импланти? защото на мен доктора не ми спомена нищо такова, а направо почна да ми говори за капковидните..сиг защото изглеждат по-естествени... но много се чудя кой вид да избера..
  #4288  
Стар 6th August 2009, 21:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Момичета, ако четете темите от начало ще видите много коментари по темата. Не може с всяко появяване на ново момиче да дъвчем едно и също
marisabela, имам една молба - не се изказвай крайно и категорично по въпроси, които са от компетенцията на лекари. Има голяма опасност някое от момичтата да се подведе. Пък и не всички са цицоманки, а и доста от нас са си навлекли беля от несъобразен размер (дори не казвам голям)!
Четете, анализирайте, изберере лекар и му се доверете!
  #4289  
Стар 7th August 2009, 05:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Момичета, ако четете темите от начало ще видите много коментари по темата. Не може с всяко появяване на ново момиче да дъвчем едно и също
marisabela, имам една молба - не се изказвай крайно и категорично по въпроси, които са от компетенцията на лекари. Има голяма опасност някое от момичтата да се подведе. Пък и не всички са цицоманки, а и доста от нас са си навлекли беля от несъобразен размер (дори не казвам голям)!
Четете, анализирайте, изберере лекар и му се доверете!
Не мисля,че някъде съм Се изказала крайно и категорично.никоя не е длъжна да бъде цицоманка,останалИте си знаят белите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4290  
Стар 7th August 2009, 07:31
mi6i_ss mi6i_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране

marisabela сигурна съм че във форума има много слаби и красиви момичета Просто на мен горната част на тялото ми е по-слаба гръден кош /четат ми се ребрата/ и раменен пояс. За кубиците мисля че ще са толкова, но за вида на импланта почти съм сигурна че няма да са кръгли Аз не искам да ми седят, като 2топки. Презумцията на д-ра е че естествената гърда зад ареолата е кръгъл диск, но пък и гравитацията си казва думата.
aniK съгласна съм, че не може да се дъвче едно и също, но ако форума има модератор е добре най-често задаваните въпроси да се изкарат най-отпред в темата, защото все пак само тук са 170 стр. а за гърдички трябва да се изкарват и парички
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:01.