IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 30th August 2009, 19:09
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Абе, мисли си каквото искаш и си пиши каквото искаш.То там си има над 170 страници с описани случаи, някои от които изобщо не са лесни.Това да оправиш нечия некадърност лесен случай ли е?И какво подяволите е лесен случай?

Аз за себе си съм ги сметнал, но те оставям и ти това да го направиш да си сверим сметките.Като го направиш се обади.Щото аз имам изкарана таблица на ексел с описаните му случаи, както и точкувано по споменатия начин (10 за най-красив нос , -10 за обезобразяване).Мога да ти извадя каквито искаш статистически данни, но ще те оставя малко да се потрудиш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 30th August 2009, 19:12
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Не си против човека ли?Кой го нарече "педераст"?!?!
Аз монопол ли създавам?Хаха!Ти наясно ли си с тази дума?!?!?!
Аз изказвам лично мнение, с което никой не е длъжен да се ангажира.След като толкова много хора освен мен изказват същото мнение не мислиш ли, че ставаш смешна?Там има 170 страници с описани вече не съм сигурен, но може и да са вече над сто успешни случая на същия тоя човек.Същия тоя човек има точно 2 случая, при които ще се наложи втора корекция, но тази корекция далеч не е таква, че да обезобразиш човек, да се налага да режеш хрущяли от уши и къде ли още не.Същия тоя човек е оправил не един и два безобразни случая на колегите си, но държиш да го наричаш по онзи много грозен начин.
Ще те остава сама да се излагаш.Но искрено те моля - спри с нецензурните глупости по мой или на трети лица адрес.
Понеже и аз вчера видях този пост, където доцента е наречен "педераст"- ама сега не го виждам- как стана поправката на този пост бе или администратор се намеши?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 30th August 2009, 19:16
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morska_valna
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
А аз не мога да разбера каква е тая люта злоба в теб спрямо човек, с който само си говорила и дори и най-вероятно не е докоснал носа ти.Човек, който има толкова много успешни ринопластики,с колкото думи в речника си разполагаш.
Не съм против човека, а против това, че постоянно натякваш за него.
И други доктори имат успешни ринопластики и са правили в пъти по-красиви носове от Джамбазов. Но заради твоят дългогодишен монопол във форума, никой не може да се сети за името на друг доктор.
Morska_valna, едно ще ти кажа и не го приемай като нападка. В този форум всеки има правото да изкаже мнението и впечатленията си от някого, в случая от доц. Джамбазов, когото смея да твърдя и аз познавам и ,от когото само хубаво съм видяла! Майната му на моето мнение, както и на тези на хората, изписали над 100 страници. Но да наричаш, когото и да било "педераст" и, то при положение, че реално по никакъв начин не ти е навредил, е меко казано грозно! Човек поне, когато е сред хора трябва да се опитва да се държи на ниво! Не мисля, че е чак толкова трудно и непосилно. А що се отнася до Рийзън, позволи ми да следя и познавам мненията му от малко по-дълго от теб. Той в никакъв случай не е човек, който съзнателно ще тръгне да манипулира избора ти. Явно бъркаш доброто му желание да те насочи и да ти помогне, с натякване. И последно, хубаво е да уважаваш и да се вслушваш и в мнението на хора, които са си изпатили и са се опитали единствено да те предпазят. Останалото си е твой личен избор. Както е и въпрос на избор и възпитание дали ще съумяваш занапред да запазиш добрия тон в този форум, а и не само! Всичко най-хубаво от мен.
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 30th August 2009, 19:25
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Някой трябва да спре!!!
Та аз много се впрегнах за въпросната дума "педераст" - на мен ми падна шапката като го видях тоя пич. Забравих какво исках да питам относно моя нос. Но това си е мое мнение, ама гадно ми става когато някой е обиждан по този начин, а пък и няма шанса да се защити. Другото нещо morska_valna, ти нали направи операция и резултата е добър- за което много си радвам. Хайде пусни некоя снимка, ръзкажи подробности и спри и тоя тон. Харесват ми устати хора, ама ти отиваш твърде далеч....
Отговори с цитат
  #65  
Стар 30th August 2009, 21:08
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от okeanska_valna@
На Queen of Angamar. Тя е пуснала темата "Джамбазов"
Това е най-слабата работа на Джамбазов.При положение, обаче ако се види какъв е бил началния материал бих определил операцията като сравнително успешна.Определено съм на мнение, че й трябва още една операция, но не знам как са се развили събитията след това, може и да й е направил нова.Жената си го харесваше и това е най-важното.
Явно на теб ти е достатъчно да видиш 100 успешни операции и една не толкова добра, за да минеш на варианта 10 успешни срещу 100 неуспешни.
Изборът си е твой де.
А за онази историйка - мисли си каквото искаш.Оставям те да спиш с филмите си.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 30th August 2009, 21:16
Аватара на okeanska_valna@
okeanska_valna@ okeanska_valna@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Това е най-слабата работа на Джамбазов.При положение, обаче ако се види какъв е бил началния материал бих определил операцията като сравнително успешна.Определено съм на мнение, че й трябва още една операция, но не знам как са се развили събитията след това, може и да й е направил нова.Жената си го харесваше и това е най-важното.
Явно на теб ти е достатъчно да видиш 100 успешни операции и една не толкова добра, за да минеш на варианта 10 успешни срещу 100 неуспешни.
Изборът си е твой де.
А за онази историйка - мисли си каквото искаш.Оставям те да спиш с филмите си.
Това не е единствената лоша ринопластика на Джамбазов. Той може да премахва само гърбици и да повдига провиснали носове. Друго не може.
Моят бивш нос е копие на Queen of Angamar. Защо са ми 100 други случая, като от единствения случай, който се припокрива с моя, резултатът е плачевен.
Момичето наистина се хвалеше... (без коментар).
Не режисирай филми, ако обичаш.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th August 2009, 21:25
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Голям специалист се извъди какво може и какво не може.Кой университет със специалност ринопластика завърши?
Тва да имаш 100 очевадни снимки пред себе си и да крещиш на среща не е вярно, говори само за слепота.
Никъде не съм казвал, че това е единствения му слаб случай, а че е най-слабата му работа.Има още 1 слаб резултат и наскоро това, което се случи с изкривяването на нослето на едно много красиво момиче.
Това са случаи, които искат лека ре-корекция и нещата са 6 при тях.Съвсем различно е да останеш почти без нос, да се налага да взимат хрущяли от други части на пациента.Да не говорим, че се налага да стоят тези хора по 1 и повече години обезобразени.
Защо не извадиш снимките на kari_d?Момичето имаше дори по-голям нос от този, който набиваш на хората в очите, но резултата накрая е прекрасен.
Ама не ти е изгодно!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 30th August 2009, 21:50
Аватара на okeanska_valna@
okeanska_valna@ okeanska_valna@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Защо не извадиш снимките на kari_d?Момичето имаше дори по-голям нос от този, който набиваш на хората в очите, но резултата накрая е прекрасен.
Ама не ти е изгодно!
За първи път чувам за потребител kari_d. От къде да извадя нейни снимки?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 30th August 2009, 22:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Нямам намерение да продължавам да отговарям на човек, който не се е запознал с материята изобщо.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 31st August 2009, 09:01
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Един ден не съм влизала във форума и сега гледам война настанала тук....

Reason, що се хабиш бе момче......недей да си биеш главата в стената, няма смисъл.....

Просто трябва недобронамерените постове на разни потербители да се оставят без внимание и коментар, за да може този форум да продължи да бъде полезен и в бъдеще, както беше досега, а не да се превръща в поле за изява на хора, смачкани по един или друг начин от живота и търсещи отдушник на злобата таила се в тях години наред....

Аз също не съм доволна /меко казано / от един хирург, седнах, написах в съответната тема мнението си за него, всеки да чете и сам да си решава, защото този същият хирург има и сполучливи работи, просто при мен беше пълен провал......Това не значи, че сега ще продължа да бълвам змии и гущери по негов адрес и всяко мое мнение ще бъде свързано с него....

Но както вече казах, аз не търся поле за изява тук, просто искам да бъда полезна с каквото мога, така както намерих помощ и подкрепа, когато аз имах нужда...

Нека се опитаме да бъдем всички по-добри
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластиканаширокносгърбичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:27.