IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2671  
Стар 29th August 2009, 18:58
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Много благодаря,Гуен Бих искала да попитам-слабичките по правило ли ги насочват към подмускулно Като те гледам,че си кльощаво създание като мен ,щото моя милост е 170см:46кг
  #2672  
Стар 29th August 2009, 19:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
Babri, Bobe честито! Бобе, пак ни уби с твоя аватар
Fani_83s,
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #2673  
Стар 29th August 2009, 19:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem
Много благодаря,Гуен Бих искала да попитам-слабичките по правило ли ги насочват към подмускулно Като те гледам,че си кльощаво създание като мен ,щото моя милост е 170см:46кг
не, не е въпроса толкова с това дали си слаб, а по-скоро до анатомия. При лека птоза и наличие на твоя жлеза обикновено препоръчват надмускулното, без да се изхвърлят в кубатурата. Имат си доста предимства и недостатъци и двата метода. Определено по-често се слагат подмускулно. Но има случаи, когато надмускулното е по-добрия вариант
  #2674  
Стар 29th August 2009, 20:23
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Все си мисля,че че щом естественото положение на гърдата е НАД гръден мускул,то и "подобието" трябва да е там,но знам ли Толкова изчетох и вече съвсем се опелтах
  #2675  
Стар 30th August 2009, 12:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Здравейте на всички,надявам сте прекарали едно прекрасно,горещо и незабравимо лято!
Честито на всички с нови придобивки и да си ги носите гордо изпъчени
Поздрави на всички новодошли
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2676  
Стар 31st August 2009, 13:49
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Здравейте на всички Искам да ви кажа че вече съм решила да си направя реоперация ...Твърдата ми гърда не се оправя и все още ми доста по-твърда от другата...а това мен ме дразни и мъжа до мен също Само че не съм решила при кого да е операциата ми ,то нали при всички лекари важи безплатната подмяна на ПИП ...Така или иначе ще си плащам операцията....Искам пак да са кръгли ,висок прфил но малко по голям кубик ...искам също да са с по -голяма основа,зада имам по малко разтояние между гърдите но не зная ,не мога да се орентирам в тези таблици .....
__________________
390/405 надмускулно
  #2677  
Стар 31st August 2009, 17:36
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ти си над-мускулно , нали Пак ли така ще ги сложиш...От какво ти е твърда гърдата -знае ли се..Към кои лекари си се насочила..Има ли тук някоя мацка с около 500 сс надмуск. ...Желая ти успех и прекрасен резултат.
  #2678  
Стар 31st August 2009, 17:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

боряна христова, аз мисля, че подмяната важи при лекаря, при когото си оперирана Моят съвет е да не избираш сама размер, профил и вид на импланта, а да отидеш на лекар. Най-напред трябва да се разбере какъв е проблема с твърдата ти гърда и дали не е КК. Ти май така и не отиде при своя лекар да те погледне една година след операцията
  #2679  
Стар 31st August 2009, 20:18
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Не е нужно да е при същия лекар. Аз се правих преди 3 години при Тонев, а сега ходех на кансултация за подмяна при И.Рачев. Той ме каза, че не проблем да си ги сменя при него- получаваш гратис имплантите от фабриката. Говоря точно за ПИП- аз съм с 350 СС. Така че ще трябва пак нещо да платиш разбира се, но имплантите са в гаранция Иди на консулт.
боряна христова- кой те оперира 1 път?
  #2680  
Стар 31st August 2009, 21:56
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Ти си над-мускулно , нали Пак ли така ще ги сложиш...От какво ти е твърда гърдата -знае ли се..Към кои лекари си се насочила..Има ли тук някоя мацка с около 500 сс надмуск. ...Желая ти успех и прекрасен резултат.
Да,Бабри е с 500сс ..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:12.