IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2681  
Стар 31st August 2009, 22:40
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Благодаря ти , Томи И аз се сетих за нея , но не съм виждала снимки на нейния бюст.
  #2682  
Стар 1st September 2009, 07:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз се сетих и за Женя Чавдарова, но не съм сигурна за нейните кубици. Нали и тя е надмускулно
Това, което аз съм виждала от Babri e пърфект

Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.

lara31, дано да си права за подмяната!!! Това е доста добра информация. Аз не съм се интересувала много.... все още... Операцията се плаща така или иначе, дори и при същия лекар (в общия случай).
  #2683  
Стар 1st September 2009, 07:11
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Благодаря ти Ани , и нейните не съм ги виждала
  #2684  
Стар 1st September 2009, 10:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.
И ако е КК - едва ли надмускулният вариант е решение за нея; т.к. проблемът може да се повтори.
  #2685  
Стар 1st September 2009, 11:25
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз се сетих и за Женя Чавдарова, но не съм сигурна за нейните кубици. Нали и тя е надмускулно
Това, което аз съм виждала от Babri e пърфект

Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.

lara31, дано да си права за подмяната!!! Това е доста добра информация. Аз не съм се интересувала много.... все още... Операцията се плаща така или иначе, дори и при същия лекар (в общия случай).
Да, сигурна съм. Бях при Рачев преди 3 седмици, защото имах болка в едната гърда- беше почнало някакво възпаление което стопирахме с антибиотека. Между другото говорихме за гърдите ми, защото аз не съм доволна от тях. Доктора каза, че е съгласен с мен и че гърдите не са добре. Както и да е, той каза че може да ме оперира като аз се възползвам от безплатната подмяна на имплантите. Само операцията се плаща, но тя се плаща така или иначе навсякъде.
  #2686  
Стар 1st September 2009, 12:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз се сетих и за Женя Чавдарова, но не съм сигурна за нейните кубици. Нали и тя е надмускулно
Това, което аз съм виждала от Babri e пърфект

Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.

lara31, дано да си права за подмяната!!! Това е доста добра информация. Аз не съм се интересувала много.... все още... Операцията се плаща така или иначе, дори и при същия лекар (в общия случай).
Да, сигурна съм. Бях при Рачев преди 3 седмици, защото имах болка в едната гърда- беше почнало някакво възпаление което стопирахме с антибиотека. Между другото говорихме за гърдите ми, защото аз не съм доволна от тях. Доктора каза, че е съгласен с мен и че гърдите не са добре. Както и да е, той каза че може да ме оперира като аз се възползвам от безплатната подмяна на имплантите. Само операцията се плаща, но тя се плаща така или иначе навсякъде.
Много удобно. А не би трябвало да е така - щом има проблем с гърдите ти, защо трябва да плащаш операцията...? Само защото си решила да съчетаеш с подмяна на импланти ли?
  #2687  
Стар 1st September 2009, 12:37
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз се сетих и за Женя Чавдарова, но не съм сигурна за нейните кубици. Нали и тя е надмускулно
Това, което аз съм виждала от Babri e пърфект

Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.

lara31, дано да си права за подмяната!!! Това е доста добра информация. Аз не съм се интересувала много.... все още... Операцията се плаща така или иначе, дори и при същия лекар (в общия случай).
Да, сигурна съм. Бях при Рачев преди 3 седмици, защото имах болка в едната гърда- беше почнало някакво възпаление което стопирахме с антибиотека. Между другото говорихме за гърдите ми, защото аз не съм доволна от тях. Доктора каза, че е съгласен с мен и че гърдите не са добре. Както и да е, той каза че може да ме оперира като аз се възползвам от безплатната подмяна на имплантите. Само операцията се плаща, но тя се плаща така или иначе навсякъде.
Много удобно. А не би трябвало да е така - щом има проблем с гърдите ти, защо трябва да плащаш операцията...? Само защото си решила да съчетаеш с подмяна на импланти ли?
Ами gwen първо 1та операция не беше при Рачев, а при Тонев. Не исках да се връщам при Тонев за корекция и мислех след време да ги сменя при друг. На когато стана проблема най- близо ми беше Рачев и той ме светна че този 1кратна смяна безплатна може да се направи навсякъде. На независимо при кой доктор да е за смяна, та дори и при Тонев- плащаш за операционна зала, персонал, наркоза.
  #2688  
Стар 1st September 2009, 13:11
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Лара, защо не си искала да отидеш пак при Тонев? Моля те кажи ми има ли конкретна причина?
  #2689  
Стар 1st September 2009, 13:26
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Лара, защо не си искала да отидеш пак при Тонев? Моля те кажи ми има ли конкретна причина?
Да, има причина. Не съм доволна, сложи ми по- малки импланти(350СС), а съм имала място за повече. така че се получи малък имплант в голямо пространство, а отгоре на всичко и джобовете са ми различни. По принцип ми се водят подмускулно, ама други доктори като ме видят ми казват- циците са ти сложени подкожно
Когато му казах, че ми трябва по- голям имплант, той ми каза да ида да ми обере малко кожа
Както и да, не искам да зословя, аз съм си виновна сама. Първите месеца бях доволна, ама като се проявиха крайните резултати след време.......
  #2690  
Стар 1st September 2009, 14:25
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Съжалявам за това ,което се е получило при теб. Попитах те ,защото и аз съм оперирана при него ...и не съм доволна от резултата.Живот и здраве, като си изпратя детето на училище - ще се разходя до София и ще видя Н.Георгиев какво ще каже. Тонев категорично ми отказа да ги смени и да ми сложи по-голям кубик като ми каза ,че и по-големите ще имат същия грозен вид....
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.