IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2691  
Стар 1st September 2009, 14:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

МОмичета това е ужасно,което ви е сполетяло вас двете.Съчувствам ви,дано всичко се оправи и да сте се щастливи с новите ви прелести.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2692  
Стар 1st September 2009, 14:50
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.
И ако е КК - едва ли надмускулният вариант е решение за нея; т.к. проблемът може да се повтори.
да най-добре е да сложи под мускулни!
  #2693  
Стар 1st September 2009, 15:50
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
МОмичета това е ужасно,което ви е сполетяло вас двете.Съчувствам ви,дано всичко се оправи и да сте се щастливи с новите ви прелести.
То ще се оправят нещата, ама -болката, парите, белезите- имах глупоста да се съглася през мишницата да сложи имплантите и сега трябва да се реже и под гърдата.
  #2694  
Стар 1st September 2009, 17:19
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Миличка, не е толкова страшно с разрез под гърдата.С времето си изтънява и почти не се забелязва. Гледай ти да си добре ..и най-важното да си щастлива с гърдите които ще имаш!
  #2695  
Стар 2nd September 2009, 07:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Много удобно. А не би трябвало да е така - щом има проблем с гърдите ти, защо трябва да плащаш операцията...? Само защото си решила да съчетаеш с подмяна на импланти ли?
Аз имах предвид стандартната подмяна в гаранцията на ПИП (неудовлетвореност от размера или някаква друга "глезотийка"). В случаите, когато реоперация се налага поради проблем, не е нормално хирургът да не си поеме тази корекция. Ако се съчетае с подмяна - супер.

Доколкото знам Боряна няма намерение да се коригира при хирурга си, а при друг. В такъв случай, нормално е вторият да иска да му се заплати труда
  #2696  
Стар 2nd September 2009, 07:32
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Много удобно. А не би трябвало да е така - щом има проблем с гърдите ти, защо трябва да плащаш операцията...? Само защото си решила да съчетаеш с подмяна на импланти ли?
Аз имах предвид стандартната подмяна в гаранцията на ПИП (неудовлетвореност от размера или някаква друга "глезотийка"). В случаите, когато реоперация се налага поради проблем, не е нормално хирургът да не си поеме тази корекция. Ако се съчетае с подмяна - супер.

Доколкото знам Боряна няма намерение да се коригира при хирурга си, а при друг. В такъв случай, нормално е вторият да иска да му се заплати труда
Същото е и при 1- запращаш труда 2 път за хубавата му работ. Тонев като го питах нали ми каза- за мен няма да се праща ако има проблем, но за останалия персонал и за залата трябва да се плати. Така че такива неща како отговорност малко доктори ги разбират в БГ. Иначе съм съгласна с вас момичета- така би трябвало да бъде
  #2697  
Стар 2nd September 2009, 07:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ами най-вероятно е така, з'то не разботи в собствена клиника, а под наем (поне в Сф знам,ч е е така). Друг е въпросът, че като е ос***л работата, може да се понабута с този наем и да си оправи работата, без да взима пари от пациентката Сигурна съм, че пластичните хирурзи изкарват достатъчно, за да заделят и за фонд "корекции"
  #2698  
Стар 2nd September 2009, 08:03
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Много си права Anik,но като се замисля колко от момичетата са минали на реоперации заради по-малък или по-голям проблем....представяш ли си колко трябва да задели хирурга за фонд "корекции"...Тоя фонд може да му изяде печалбата.
  #2699  
Стар 2nd September 2009, 08:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз имах предвид стандартната подмяна в гаранцията на ПИП (неудовлетвореност от размера или някаква друга "глезотийка"). В случаите, когато реоперация се налага поради проблем, не е нормално хирургът да не си поеме тази корекция. Ако се съчетае с подмяна - супер.

Тъй като стана въпрос за тази подмяна на ПИП,реших да напиша как се развиха нещата при мен.
Н.Г първоначално като му казах,че със сигурност искам да ми смени имплантите с по-големи,тъй като не съм доволна от размера,изобщо не стана дума за гаранцията,а аз казах-е да де,ма нали важи безплатната подмяна на ПИП при неудовлетвореност от нещо до 5 години...в отговор получих едно дълго объркано неееееее,че това било при повреда на импланта и КК! Обаче аз съм чела всичко,в документите,които са ми дали и съм сигурна,в това което казвам...и чак наий-накрая каза,че щял да ми направи услуга и да го повреди собственоръчно в деня на операцията
За операцията ми искаше 1885евро,защото по-големите импланти се заплащали-били по-скъпи с една дума.
Обърках се и се отказах да си ги уголемявам пак,че сега съм Д,а неискам после да немога да ги побера при бременност,а и след това кой знае колко кожа ще има.
  #2700  
Стар 2nd September 2009, 08:11
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Да ви кажа момичета цените на циците в БГ е толкова високи, че прицента риск и просто в цената от началото. В Холандия Евросиликон в частно клиника е 3200 евро( има и по0 скъпо, ама тази цена е на място проверено и добро като качество и работа)- ама има всичко от до, корекция ако се наложи, има център за оплакване в самата клиника и ако имаш проблем отеваш направо там. А у БГ си се оплакваме тук във форума А тия касапи- повечото в БГ са, требе за тия цени да започнат да предлагат качествени услуги!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:04.