IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 5th September 2009, 16:02
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Гуен, aко взема ПИП, а не евросиликон, мислиш ли че има голяма разлика между двата вида? Може пък да знаеш Ти си като енциклопедия
Отговори с цитат
  #822  
Стар 6th September 2009, 00:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Гуен, aко взема ПИП, а не евросиликон, мислиш ли че има голяма разлика между двата вида? Може пък да знаеш Ти си като енциклопедия
Принципно ПИП са с еднакъв кохезитет всички, при Евросиликон има меки и твърди. Евросиликон пък имат малко по-груби ръбове. Но няма почти никаква разлика като се сложат за невъоръженото око и неопитната ръка
Отговори с цитат
  #823  
Стар 6th September 2009, 09:22
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Означава ли - по-малък козехитет - по-меки ? И за по естествена визия - по-малък козехитет ? А ако намесим и "равното поле" - кое е по-подходящо - меки или твърди ?
И нещо , което съвсем не ми е ясно . Aptex - марка или модел от марка е , защото не го споменавате сред марките .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #824  
Стар 6th September 2009, 11:31
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Gwen първите ти гърди са били страхотни!
Точно това търся аз,като визия,какъв е бил началният ти старт,защото аз съм с много малки гърди и се чудя дали ще мога да постигна такъв резултат!
Отговори с цитат
  #825  
Стар 6th September 2009, 13:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Означава ли - по-малък козехитет - по-меки ? И за по естествена визия - по-малък козехитет ? А ако намесим и "равното поле" - кое е по-подходящо - меки или твърди ?
И нещо , което съвсем не ми е ясно . Aptex - марка или модел от марка е , защото не го споменавате сред марките .
Кохезитетът (твърдостта) на гела, процента на пълнежа (100% или 85% пълни), кубиците, както и размерите - основа, профил - всичко това е мажно, когато говорим за по-меки и по-твърди гърди и трябва д асе съобразят с предпочитанията ни и как искаме да ги усещаме на пипане. Евросиликон предлага 3 вида кохезитет на силиконовия гел на имплантите си; докато ПИП имат така да се каже "универсален "кохезитет" (тоест нещо като средно твърди/меки).
Аптекс е анатомичен модел на марката Евросиликон (другият им анатомичен модел е Вертекс).
Отговори с цитат
  #826  
Стар 6th September 2009, 13:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galka25
Gwen първите ти гърди са били страхотни!
Точно това търся аз,като визия,какъв е бил началният ти старт,защото аз съм с много малки гърди и се чудя дали ще мога да постигна такъв резултат!
Първоначалният ми старт беше доста мизерен - може би 50-60 сс моя жлеза; тоест почти нищо. 375 сс обаче не успяха съвсем добре да оберат кожата, която имах след кърменето, затова и стояха меки и естествени не само на визия, но и на пипане; може би имплант 400 щеше да е перфектен по отношение по-хубаво обиране на кожата...
Отговори с цитат
  #827  
Стар 6th September 2009, 16:16
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Мерси Гуендолин , доста те изцеждам за информация . Но има полза , приравнявах козехитета на процента пълнеж . . И наистина си имала добър резултат с първите , късмет с новите . . Но за себе си вече реших - няма да се включвам в играта .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #828  
Стар 6th September 2009, 16:25
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Гуен, а каква е разликата между Вертекс и Аптекс? На мен НГ дори не ми спомена за 2 вида анатомични на Евросиликон... Директно ми сложи Вертекс...
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
  #829  
Стар 6th September 2009, 16:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
Гуен, а каква е разликата между Вертекс и Аптекс? На мен НГ дори не ми спомена за 2 вида анатомични на Евросиликон... Директно ми сложи Вертекс...
И двата са анатомични, но вертексът има по-голяма височина (продълговат е), а Аптексът е почти кръгъл (височината му е почти колкото ширината).
С една дума, Аптексът е нещо такова:
http://www.jensenmd.com/images/body/baug-06.jpg
Вертексът изглежда горе долу така:
http://www.staianoplasticsurgery.co....3fe4ff4_0f.jpg
Отговори с цитат
  #830  
Стар 6th September 2009, 16:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
Гуен, а каква е разликата между Вертекс и Аптекс? На мен НГ дори не ми спомена за 2 вида анатомични на Евросиликон... Директно ми сложи Вертекс...
И двата са анатомични, но вертексът има по-голяма височина (продълговат е), а Аптексът е почти кръгъл (височината му е почти колкото ширината).
С една дума, Аптексът е нещо такова:
http://www.jensenmd.com/images/body/baug-06.jpg
Вертексът изглежда горе долу така:
http://www.staianoplasticsurgery.co....3fe4ff4_0f.jpg
Аз от самото начало исках да не са топчести,а продълговати,а както разбрах ПИП не са такива и може да мина на евросиликон след време
А мога ли да предоставя моята подмяна на друга жена?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.