IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 2nd October 2010, 19:46
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Ами то много си зависи какво точно са ти правили. Дали са пипали костта (чупене, пилене), дали са рязали хрущял и т.н. Но при мен, със всеки изминал ден, се убеждавам, че става дума за лошо изпълнение. Докторът според мен ме е направил през пръсти и не си е доизпипал работата. Надявам се ти да не си при същия.
При мен, месец и половина след операцията, след постепенното спадане на отока, започна да ми се очертава нещо като топче в основата на носа, там където ми беше гърбицата. Сега постепенно се оформя със всеки изминал ден като нова гърбица. Не знам дали е т. нар. "калциране" или се дължи на факта, че две седмици след операцията, докторът прецени, че едната ми кост е хлътнала, а другата изпъкнала и реши да натиска изпъкналата, за да може да се "прибере". Та не знам дали от тези "маневри" не се е получило така, че костта да се е прибрала, а върхът и да е "щръкнал" посредата на носа.
Но при теб не е имало такова нещо, така че ти стискам палци всичко да е наред. Хубаво е, че се чувстваш добре. Хора като теб, ме карат да не губя надежда, защото при мен нещата отиват към втора ринопластика, но мисля, че е още много рано да мисля за това.
Истината е, че всеки ден има промени и то различни. Един ден си казвам, че нещата са супер и че няма да се наложи, а на следващия съм на точно обратното мнение, тъй като се е появило някакво ново гадно проблемче.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:10.