IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 25th July 2013, 23:03
scherzinger87 scherzinger87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета , предстои ми операция след по-малко от 2 седмици. Искам да ви попитам за сутиена , който трябва да се носи след това , дали може да се сваля ( например за 1-2 часа ) или е задължително да се носи непрекъснато през целия първи месец . Питам , защото сестра ми се жени и роклята няма да стои добре със спортния сутиен. Искрено ви благодаря
Отговори с цитат
  #632  
Стар 26th July 2013, 07:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

До свалянето на конците не трябва да го пипаш въобще. След това ми позволиха да го разкопчавам за малко. След месец и половина , когато ми беше първата консултация, док. ми каза че мога да си нося вече и обикновен сутиен. Сутиен с банели и през ум да не ти минава в началото. Казвам ти мнение на д-р Стоянов. Ти си попитай и твоя доктор.
Отговори с цитат
  #633  
Стар 26th July 2013, 10:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
на 4 месеца съм
Има време да се оформят и поналеят


scherzinger87,Принципно не трябва да се сваля за по-дълго от едно къпане,а конците могат да бъдат резорбиращи се

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Този аватар на Мариса обаче доста заблуждава, наистина е разтеглен, ама ето не искат да оправят проблема и да можем да си ги сменяме.
Няма и да го оправят,повече от година мина.Преди няколко месеца можеше да се сменя аватара,но беше временно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 26th July 2013 на 11:33
Отговори с цитат
  #634  
Стар 26th July 2013, 21:18
scherzinger87 scherzinger87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Мацки, мерси много. На 7ми ми е операцията при Енчев. Ще се радвам , ако ми дадете някакви съвети , защото ми е много притеснено. Искрено благодаря
Отговори с цитат
  #635  
Стар 27th July 2013, 08:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scherzinger87 Виж мнението
Мацки, мерси много. На 7ми ми е операцията при Енчев. Ще се радвам , ако ми дадете някакви съвети , защото ми е много притеснено. Искрено благодаря
И на мен щеше да ми е притеснено много,ако беше енчев....дано се справи.Съжалявам за негативния коментар,но това е моето мнение,успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #636  
Стар 27th July 2013, 09:12
darphin darphin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,момичета.
Предстои ми операция септември месец,докторката ми връчи куп иследвания,които от вълнение забравих да попитам колко време преди операцията трябва да се направят.

Някоя от вас ,дали има спомен?

Последно редактирано от darphin : 27th July 2013 на 09:19
Отговори с цитат
  #637  
Стар 27th July 2013, 09:20
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darphin Виж мнението
Здравейте,момичета.
Предстои ми операция септември месец,докторката ми връчи куп иследвания,които от вълнение забравих да попитам колко време преди операцията трябва да се направят.
Здрасти! Всяко изследване е различно. Сега погледнах моите и срещу всяко ми е отбелязано. Кръвни: валидност десет дни; Рентгенография: валидност шест месеца; Мамолог: валидност шест месеца; ЕКГ: валидност десет дни. За по-сигурно се свържи с нея и питай, все пак са важни неща.
Отговори с цитат
  #638  
Стар 27th July 2013, 09:53
darphin darphin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Да,май така ще е най-добре.Благодаря за бързия отговор.
Отговори с цитат
  #639  
Стар 27th July 2013, 10:59
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И на мен щеше да ми е притеснено много,ако беше енчев....дано се справи.Съжалявам за негативния коментар,но това е моето мнение,успех
мн ме разсмя...Права си!Аз това се чудех,не е ли малко късничко за операция в тези жеги?!НоОо...щом е при Енчев,това обяснява всичко!
Отговори с цитат
  #640  
Стар 27th July 2013, 13:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
мн ме разсмя...Права си!Аз това се чудех,не е ли малко късничко за операция в тези жеги?!НоОо...щом е при Енчев,това обяснява всичко!
Малко се зачудих дали да го пусна този пост,някой може да го сметне за груб и подвеждащ,но все пак сме във форум и трябва да има свобода на словото.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:42.