IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1361  
Стар 23rd January 2014, 15:25
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Момичета, моята операция е на 26.02. но също не съм сигурна с цикъла ми как ще се случат нещата, така че може и аз да сменям дата
Отговори с цитат
  #1362  
Стар 23rd January 2014, 16:35
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Нанси, предлагам да държим връзка. Ако се наложи, може да си разменим датите. Пиши ми на лични, ако идеята ми ти допада, за да не занимаваме всички с цикличните си вълнения)
Отговори с цитат
  #1363  
Стар 26th January 2014, 19:20
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
Здравейте момичета, моята консултация при Стоянов мина миналата седмица, избрахме 405куб, кръгли, МакГан медиум/което ще рече среден профил предполагам/ . Операцията ще е началото на март. Даже виче преведох капаро. Искам обаче да ви питам тези ,който сте от София, дадоха ми един лист с всички изследвания, който трябва да направя преди операцията, ужасно много ми се виждат. Къде сте ги правили , ако може всичките на едно място ще е чудесно. И колко пари Ви струваха всичи общо.
Аз ги направих в 3 ГБ цената на кръвните изследвания ми излезна към 160 лв. Предполагам че е така и във всяка друга поликлиника. Кардиолог и мамолог и те по 50 лв. Снимки заедно с разчитане. Дано съм ти била полезна аз също се оперирах при Др. Стоянов на 23.01 пожелавам ти успех. Дано всичко да е наред и с изследванията че аз заради нисък хемоглобин нервите си скъсах близо три месеца! 5 пъти отлагахме операцията! Чак още немога да повярвам че вече съм оперирана)
Отговори с цитат
  #1364  
Стар 27th January 2014, 09:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amfibia77 Виж мнението
Аз също се оперирах при Др. Стоянов на 23.01 Дано всичко да е наред и с изследванията че аз заради нисък хемоглобин нервите си скъсах близо три месеца! 5 пъти отлагахме операцията! Чак още немога да повярвам че вече съм оперирана)
Ей, ама ти съвсем прясна. Честито! Как се чувстваш, доволна ли си от резултата (въпреки, че е още много рано)?
Отговори с цитат
  #1365  
Стар 27th January 2014, 11:23
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ей, ама ти съвсем прясна. Честито! Как се чувстваш, доволна ли си от резултата (въпреки, че е още много рано)?
Благодаря ти чуствам се добре, като изключим факта че още спя права на дивана защото ужасно ме заболява гърбът. Жал ми еда будя всеки път мъжът ми да ме вдига , а сама немога. За резултата, харесват ми само дето като че ли почвам да съжалявам че не сложих следващият размер. Сега съм с Natrelle Inspira 415cc aма то си е от мен щото все нещо съм недоразбрала!
Отговори с цитат
  #1366  
Стар 27th January 2014, 11:32
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Честити придобовки и от мен на амфибиа!
Със здраве да си ги носиш и ползваш...
А за размера не се ядосвай.....то тук повечето сме или недоразбрали,или ненаситно лакоми...
Отговори с цитат
  #1367  
Стар 27th January 2014, 18:35
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Благодаря ти! Права си, а аз съм си по-много и от двете! Ама минало -свършило! Само всичко да е о.к.
Отговори с цитат
  #1368  
Стар 27th January 2014, 19:11
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Амфибия, честити придобивки. Със здраве да си ги носиш. Разкажи моля те пресни впечатления. В колко часа ти беше операцията, в колко се събуди от упойката, много ли боли , сега с превръзки ли си още? Абе въобще всичко, което споделиш ще ми е безкрайно интересно и полезно. Много ли са големи 415 куб? Оф, аз идея си нямам как ще изглеждат мойте, който доктора избра 405куб. Изпрати ми някоя снимка на лични ако може и когато може.
Отговори с цитат
  #1369  
Стар 27th January 2014, 21:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amfibia77 Виж мнението
Благодаря ти чуствам се добре, като изключим факта че още спя права на дивана защото ужасно ме заболява гърбът. Жал ми еда будя всеки път мъжът ми да ме вдига , а сама немога. За резултата, харесват ми само дето като че ли почвам да съжалявам че не сложих следващият размер. Сега съм с Natrelle Inspira 415cc aма то си е от мен щото все нещо съм недоразбрала!
Амфибиа на мен за гърба ми изписаха фламексин. Едно прахче сутрин и едно вечер малко преди лягане. Той ме спасяваше от болките в гърба. Мен само гърба ме болеше кофти. Попитай за тези прахчета.
Отговори с цитат
  #1370  
Стар 27th January 2014, 21:31
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
Амфибия, честити придобивки. Със здраве да си ги носиш. Разкажи моля те пресни впечатления. В колко часа ти беше операцията, в колко се събуди от упойката, много ли боли , сега с превръзки ли си още? Абе въобще всичко, което споделиш ще ми е безкрайно интересно и полезно. Много ли са големи 415 куб? Оф, аз идея си нямам как ще изглеждат мойте, който доктора избра 405куб. Изпрати ми някоя снимка на лични ако може и когато може.
благодаря ти! Значи операцията започна в 2 часа, разбрах че са звъннали на близките ми в 16.30 за да кажат че всичко минало О.К. Аз се събудих към 18.30 и се чуствах о.к. Сстрата която ме беше поела/ тя м и изпрати/ беш много мила и вниматлна. Болките /истинските) започнаха на слдващия ден тъй като дотогава ми дйстваха обезболяващите инжекции, едната на същата вечер, другата сутринта преди изписването. и най тъпото е че не ме болят гърдите( болят ме при ставане и лягане) Обаче болкава в гърба ме побърква! Особно нощем! Обаче днесвеч съм много по-добре, тази сутрин даже успях и малко настрани да полегна(подпряна с възглавница де) Така че да, прави са мацките от форума че мъката е 5-7 дни. Относно кубиците не са малки, обаче аз съм цицоманка и съжалявам че не приех първият размер който ми предложи. А сложих по малкия. Снимки ще пратя, но когато вече мога да сваля сутиена за по малко (само ме подсети пак че аз съм си малко разсеяна) Надявам се да съм ти полезна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:35.