IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 7th March 2014, 00:37
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от migla Виж мнението
Ех, ако знаете откога искам да напиша това изречение, я гледайте какво става тука ! Не мога да повярвам, че мина, както казаха момичетата тук страха за самата операция е по-голям. Всичко мина идеално, персонала много мил, не съжалявам за избора си и за миг. Сега остава всичко занапред да е наред и да няма усложнения!
На мацките, които се двоумят, триумят.. нека направят крачката, рано или късно ако човек си го е наумил то се случва.
Благодаря на всички момичета писали, успокоявали и др. без изчетеното тук едва ли щях да се радвам на това в пазвата си
Честито!Бързо възстановяване ти пожелавам.С много здраве и страшно хубави емоции да си ги ползваш!
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 7th March 2014, 03:21
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Честито на migla и от мен!
Безпроблемно ползване на новите придобивки и бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 7th March 2014, 08:44
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

момичетаи моята операция мина! Днес ми е 2 ден! Както всички казвахте: усещам ги като 2 камъка, които всеки момент ще експодират, не мога да си поемем дълбоко въздух, спа само по гръб и съм схваната цялата , но при мен има и един допълнителен бонус- спукана вена на лявата ръка, как боли това нещо..... не мога да си протегна или свия ръката, нищо не мога да правя с нея цялата е посиняла и ужжжааасно ме боли. Докато бях в болницата се чувствах учудващо добре.Станах сама ,облякох се , измих си зъбите, сресах се и дори си вързах опашка, съпруга ми като дойде да ме вземе се учуди колко добре изглеждам.Но ужаса започна вкъщи явно след като спрях приема на венозните обезболяващи. Този аулин имам чувството, че изобщо не действа, нито ме отпуска нито нищо.Ама и тази ръка ... поне нея да можех да движа. Все пак успях да отида на тържеството на сина си , но не ме питайте как.
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 7th March 2014, 09:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от migla Виж мнението
Лятото ще направим една форумска среща тук, при мен на морето и ще видим кой с бански, кой не, кой ще мре
Аз тогаз ще трябва да сдам багажа, че нещо не успявам да си сваля горнището.
Мигла, честито! Много, ама много да им се радваш.
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 7th March 2014, 09:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Все пак успях да отида на тържеството на сина си , но не ме питайте как.
Браво на теб! Пробвай с 1 Фламексин на ден (без аулина обаче) - след хранене задължително, а допълнително можеш да вземаш по 3 ампули течен аналгин на ден (или 3х2 табл. аналгин дневно, но действат малко по-бавно таблетките). Все пак си 2-ри ден, нормално е да си така. Ще издържиш, важното е, че всичко е минало вече. Айде: Честито!
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 7th March 2014, 12:29
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Честито и на atina!
Не се притеснявай.Всички болежки ще поотшумят за около една-две седмици.И на мен са пукали вена,хем те боли,хем и гледката не е приятна,но и това ще мине.
Щом в това състояние си стиснала зъби и си отишла на тържеството...,ще устискаш и "кошмарната" седмица.
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 7th March 2014, 14:26
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Честито и от мен atina! Много положителни емоции ти пожелавам с новите придобивки.
След няколко дни ще се чувстваш много по-добре вече
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 7th March 2014, 16:12
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Мигла, Атина, честито и от мен! Бързо възстановяване и много прекрасно лято с новите придобивки. На мен в понеделник ще ми махат конците, но доста към мишниците са ми новите сиси, та да ви питам вие така ли бяхте отначало, защото в клиниката ми обясниха че още не ми се е отпуснал мускула и ги бутал настрани. Дали наистина е така или джобовете са ми направени по настрани? Особенно при дясната усещането ми е доста силно точно сякаш нещо ми я дърпа към мишницата.
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 7th March 2014, 17:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Атина и Нанси!


Нанси, анатомията на всеки е различна. Има глоямо значение как гръдният мускул е захванат за гръдната кост (и какво е разстоянието между гърдите). Много е рано да се притесняваш за неправилно направени джобове. Търпение му е майката.
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 9th March 2014, 10:18
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте,момичета! Искам да ви попитам има ли от вас на които са им правени увеличаване и повдигане едновременно на мен ми предстои такава интервенция в края на месеца и страховете ми вече са доста... Не ми стига голямата разлика в двете гърди ами сега и това увисване,дефектна съм от всякъде...дайте някой и друг съвет,че скоро освен на пластичен хирург и на психиатър трябва да ходя....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.