IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 9th March 2014, 14:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
Момичета вие изгърбихте ли се след операцията ? Аз постоянно се опитвам да стоя и ходя изправена , но просто не се получава
Така е в началото, после ще се изправиш.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 9th March 2014, 15:39
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Супер , благодаря ти Шоки
Отговори с цитат
  #103  
Стар 9th March 2014, 18:56
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

de_ni_, това което си написала, все едно съм го писала аз.
И при мен е лявата гърда. Още от началото усещах болка там. Дясната все едно не е пипана и не е оперирана. А лявата и до сега ме подсеща ... При овулация също тя ме боли доста повече, чувствителността беше различна ... всичко !
При мен обаче по-големият имплант е в дясната, а с нея нямах никакви проблеми ! Лявата ми е проблемна.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 9th March 2014, 21:52
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
Момичета вие изгърбихте ли се след операцията ? Аз постоянно се опитвам да стоя и ходя изправена , но просто не се получава
На мен ми е трудно да си държа гърбът изправен,независимо че мина повече от година след операцията.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 9th March 2014, 22:04
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
de_ni_, това което си написала, все едно съм го писала аз.
И при мен е лявата гърда. Още от началото усещах болка там. Дясната все едно не е пипана и не е оперирана. А лявата и до сега ме подсеща ... При овулация също тя ме боли доста повече, чувствителността беше различна ... всичко !
При мен обаче по-големият имплант е в дясната, а с нея нямах никакви проблеми ! Лявата ми е проблемна.
Мони, мина доста време от операциите ни, почти година, дали тези усещания са в реда на нещата?При мен се появиха още след първите два-три месеца.Доста се бях шашнала, ходих на мамолог, направих си снимка и на двете-няма разлика м/у тях, в смисъл няма промяна на импланта, нагъване, измесване, завъртане или спукване.Но пък е странно това усещане на чувствителност.Направо съм като барометър на хормони и месечен цикъл - като дойде ред за това, предимно лявата гърда ми става доста по-чувствителна и болезнена на усещане от другата. Понякога даже ми се струва, че е леко по-подута от другата, а може и вече да си въобразявам.Даже говорих с ИС, но той ми каза, че това не е проблем или нещо притеснително, даже снимки му изпратих.Едно приятелче мамолог ми каза, че в такива моменти може да се ползва прогестогел - успокоява и отпуска усещането за напрегнатост и болка...
Отговори с цитат
  #106  
Стар 10th March 2014, 11:05
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Честно казано се надявам някой ден това да спре и да си ги усещам и двете гърди еднакво, с еднаква чувствителност, но пък винаги се успокоявам, че това са 2 отделни операции и е нормално двете гърди да реагират по различен начин.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 3rd April 2014, 22:13
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Не давай такива мнения от сорта за мамография....правят се такива но те са ултразвук. Мамография на жени с импланти не се прави. Поради рисковия фактор от пресата с машината.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 4th April 2014, 19:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Шадоу, имаш големи претенции за това как се грижиш за тялото си и как много мислиш и търсиш инфо преди да предприемеш каквото и да било, но от постовете ти тук това не личи.

1. Аз не намерих из постовете на момичетата никой да говори за мамография (като мамографско изследване). Към кого отправяш критиките си?

2. Да, мамографът притиска имплантите и се носят митове и легенди за това, че не е препоръчително, но вече има съвременни машини, които не травмират гърдите така, както старите мамографи.

3. Профилактиката е ехограф, но ако си над 40 е препоръчително да направиш мамографско изследване независимо от имплантите.


Пускаш некви заядливи постове без да мислиш изобщо. Ебала съм им майката на циците ако ги пазя само да не се повредят и не се изследвам, за да не се изместят....

Последно редактирано от lily.ana : 7th April 2014 на 21:57
Отговори с цитат
  #109  
Стар 4th April 2014, 20:30
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Мамографът не е забранен за жени с импланти. Това са ми го казвали на две места - първо на прегледа ми при Дилова и после при прегледа ми в Токуда. И на двете места отказаха да ми направят с обяснението, че биха ме облъчвали на мамографа само, ако има нещо съмнително видяно на ехографа преди това. Тъй че Лилянка е права.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 5th April 2014, 13:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Пускаш некви заядливи постове без да мислиш изобщо.
Да, Шадоу. Само че защо? То ако е от време на време, да кажем че е от цикъла, ама то си е редовно ... ей това не мога да си го обясня.
То и аз прозвучах като заяждане, но да кажа, че не искам да се заяждам, просто се чудя ... при положение, че нещата могат да се кажат по друг начин.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.