IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 24th July 2009, 15:28
alis888 alis888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, претърпях корекция на ушите през април месец тази година, ушите ми вече не са щръкнали, но ми останаха едни малки сини точици по самата ушна мида.Лекарят ми обясни , че е от маркера с който са отбелязвали и че ще се махнат.Минаха 4 мес-а , а не са изчезнали, а и не виждам да избледняват.Някой имал ли е подобен проблем? Ще съм мн благодарна, ако споделите.
Отговори с цитат
  #522  
Стар 6th September 2009, 10:44
aftre aftre не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, интерисува ме някой знае ли какво представлява този "лигатурен метод" за корекция на уши. Ако някой си е правил нека да сподели впечатления.
Благодаря !
Отговори с цитат
  #523  
Стар 10th October 2009, 23:10
farenheit farenheit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: България , Бургас
Мнения: 6
По подразбиране

Нормално след така наречената операция на ушите те да не са напълно еднакви.Винаги едното ухо е по различно от другото
Отговори с цитат
  #524  
Стар 25th October 2009, 12:32
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alis888
Здравейте, претърпях корекция на ушите през април месец тази година, ушите ми вече не са щръкнали, но ми останаха едни малки сини точици по самата ушна мида.Лекарят ми обясни , че е от маркера с който са отбелязвали и че ще се махнат.Минаха 4 мес-а , а не са изчезнали, а и не виждам да избледняват.Някой имал ли е подобен проблем? Ще съм мн благодарна, ако споделите.
какви по-точно са тези точици, можеш ли да пуснеш някакви снимки?
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #525  
Стар 20th November 2009, 19:52
Аватара на fifinkata
fifinkata fifinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: bulgaria
Мнения: 37
По подразбиране

здравейте всички... и аз имам проблем с ушите...немога да си връзвам косата без да си сложа лента някои казвам че ушите ми са добре някои казват че трябва да се оправят ... май и аз мисля че трябва да се оправят .. какво мислите вие... не са чак толкова грозни само са малко дългички според мен и горната част на лявото ми ухо е по навън някаква крайна цена горе долу колко лева е ? имали случай операцията да е неуспешна ?

http://pila.snimka.bg/other/ushicki.445618
http://pila.snimka.bg/other/ushicki.445618[/img]
__________________
живей позитивно че да убиеш всичко негативно
Отговори с цитат
  #526  
Стар 20th November 2009, 21:15
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ppallass
здравейте всички... и аз имам проблем с ушите...немога да си връзвам косата без да си сложа лента някои казвам че ушите ми са добре някои казват че трябва да се оправят ... май и аз мисля че трябва да се оправят .. какво мислите вие... не са чак толкова грозни само са малко дългички според мен
Лично мое мнение е, че ушите ти са нормални и нямаш нужда от корекция. Аз трябва да кача мои снимки от преди операцията ми да видиш какво е това щръкнало ухо. Но ако твоите уши те притесняват, консултирай се с доктор и виж какво ще ти кажат. Моята операция струваше 1800 лева при доктор Заякова. Много съм доволна, сега ушите ми са прибрани към главата и нормално изглеждащи.

Цитирай:
Първоначално написано от ppallass
горната част на лявото ми ухо е по навън някаква крайна цена горе долу колко лева е ? имали случай операцията да е неуспешна ?
Дори и да се оперираш, има вероятност и след операцията двете ти уши да не са напълно еднакви. И моите преди операцията не бяха еднакви, и сега след операцията пак не са напълно еднакви.
Относно неуспешни операции, предполагам че има такива. Моята я причислявам в категорията успешни. Изпрати ми емейл адреса си на лични и ако искаш ще ти изпратя снимки преди-сега.
Отговори с цитат
  #527  
Стар 21st November 2009, 18:27
JohnTerry JohnTerry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей mammaMia!
Може ли да ми пратиш снимки преди и сега,защото и аз смятам да се оперирам при Заякова ?
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #528  
Стар 23rd November 2009, 05:44
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JohnTerry
Здравей mammaMia!
Може ли да ми пратиш снимки преди и сега,защото и аз смятам да се оперирам при Заякова ?
Благодаря предварително
JohnTerry, изпрати ми емайла си на лични и ще ти изпратя снимки!
Отговори с цитат
  #529  
Стар 27th November 2009, 20:01
Аватара на fifinkata
fifinkata fifinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: bulgaria
Мнения: 37
По подразбиране

тук в българия нямали такава операция със специален конец,нито режат,нито кърви,нито носиш презвръзка,ушите не се подуват много е лесна ето едно видео http://www.youtube.com/watch?v=sM7K2QetYs4
__________________
живей позитивно че да убиеш всичко негативно
Отговори с цитат
  #530  
Стар 2nd December 2009, 21:12
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ppallass
тук в българия нямали такава операция със специален конец,нито режат,нито кърви,нито носиш презвръзка,ушите не се подуват много е лесна ...
Гледах го клипчето...много гадно. То не че при традиционната операция на ухо е по-приятно де, но нали не съм гледала как става...
Не знам дали в БГ работят по такъв метод. Аз лично никога не бих се съгласила да ми оперират ушите по този начин. Едва ли е за постоянно резултата. Не знам какъв беше този конец, който ползваха, но то не се ли среже/изпили хрущяла и да се прибере към главата, реално само този конец го дърпа и придържа ухото към главата. Освен това като опънаха конеца, така се сбръчка кожата отзад, не е естетично изобщо. При мен ушите не се подуха изобщо, само бяха зачервени. Превръзката е само за 2 дена максимум, при мен нямаше махане на конци, явно докторката е използвала резорбиращи се. Две седмици след операцията ми вече можех да си връзвам косата на опашка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:28.