IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 10th December 2010, 11:30
taralejka taralejka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Pri men niama riazane nikade metoda mi e bez riazane izpiliava se hru6tiala prez malki otvori i se za6iva vatre6no samo hru6tiala, posle samo 2 dni s prevrazka,ne e nujno sled tova da se nosi prez denia samo ve4er.Po vreme na operaciata osven upoikata drugo ne usetih ni6to.Bolki ima6e okolo 2 dni sled operaciata, koeto e normalno.
Отговори с цитат
  #592  
Стар 10th December 2010, 14:07
sashock sashock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Greece
Мнения: 8
По подразбиране Re: Корекция на уши

[quote="mishellin"]Прочетох целия форум и гледам, че има затишие - моля някой от оперираните преди година - две да каже дали всичко е наред сега?
Аз съм съвсем прясна - 4 ден ми е след операцията и полудях от "каската" на главата. Стяга ужасно, а ми остават още 5 дни до махането Склонна съм да не обърна внимание на това ако после ушите не клепнат пак... А имаше ли някой от вас проблем със залепването на косата? На мен сестрата така ми прибра косата и я залепи с анкерпласт, че не виждам как ще се махне превръзката после. На всичко отгоре обръсна каквото се подаваше! Сега скубе и лепне - голяма гадост!
Пишете [/quote
Аз си оперирах ушите точно преди година.Резултатът е впечатляващ-лицето ми сякаш се "откри". Имах същия проблем с "каската" т.е. бинтованата глава. До свалянето на превръзките почти не съм спал.Моята поза за сън е по корем а с оперирани уши е малко трудна за изпълнение. Единствен проблем сега са ми слънчевите очила-трябва да са с прави рамки а не да се закрепват зад ушите.Иначе чувствам дискомфорт.Това, разбира се, е нищожна цена в сравнение с промяната която претърпях и съм доволен...
Отговори с цитат
  #593  
Стар 10th December 2010, 14:46
mishellin mishellin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране Re: Корекция на уши

Аз си оперирах ушите точно преди година.Резултатът е впечатляващ-лицето ми сякаш се "откри". Имах същия проблем с "каската" т.е. бинтованата глава. До свалянето на превръзките почти не съм спал.Моята поза за сън е по корем а с оперирани уши е малко трудна за изпълнение. Единствен проблем сега са ми слънчевите очила-трябва да са с прави рамки а не да се закрепват зад ушите.Иначе чувствам дискомфорт.Това, разбира се, е нищожна цена в сравнение с промяната която претърпях и съм доволен...[/quote]

благодаря ти много за отговора! Минал е един месец и вече наистина се чувствам като нова, въпреки че още ме наболяват. Това, за което се притеснявах е да не се върнат обратно, но явно с този метод такава вероятност няма
А за спането - кошмар-почти нямаше такова заради стягането, не заради болката. С училата решавам проблема като ги слагам върху ушите засега )) но само докато съм с пусната коса.
Отговори с цитат
  #594  
Стар 10th December 2010, 15:08
mishellin mishellin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taralejka
Pri men niama riazane nikade metoda mi e bez riazane izpiliava se hru6tiala prez malki otvori i se za6iva vatre6no samo hru6tiala, posle samo 2 dni s prevrazka,ne e nujno sled tova da se nosi prez denia samo ve4er.Po vreme na operaciata osven upoikata drugo ne usetih ni6to.Bolki ima6e okolo 2 dni sled operaciata, koeto e normalno.
и аз не усещах нищо, но чувах много добре как нещо се реже, стърже ... май това беше най-неприятното от операцията.
Отговори с цитат
  #595  
Стар 10th December 2010, 18:17
JohnTerry JohnTerry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,аз смятам в рамките на 1-2 месеца и аз да се подложа на такава операция.Бих помолил,ако някой може да ми изпрати снимки на ЛС.Ще съм много благодарен
Отговори с цитат
  #596  
Стар 10th December 2010, 19:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishellin
и аз не усещах нищо, но чувах много добре как нещо се реже, стърже ... май това беше най-неприятното от операцията.
каквоооо
защо така?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #597  
Стар 11th December 2010, 14:42
mishellin mishellin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

каквоооо
защо така?[/quote]

ами чува се така, все едно са ти запушили ушите, но ти човъркат нещо по кожата много близо до тях - пробвай да видиш Когато ми сложиха локалната упойка си помислих, че ще ме попитат след 5-10 мин дали усещам нещо и тогава да започнат... за мое учудване шума, който чух минутка след упойката беше от ушите - нещо като късане на текстил ))
Добре че доцентът ми говореше разни неща да ме разсейва и да не се заслушвам много
Отговори с цитат
  #598  
Стар 11th December 2010, 19:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не бих си го причинила,пълна упойка и тва е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #599  
Стар 13th December 2010, 08:51
taralejka taralejka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Ami vsi4ko zavisi pri kogo 6te se operira6 mai,az mojeh da spia dokato mi praviat operaciata ni6to ne razbrah i ne usetih,na men sled tova mi be6e gadno kato me zabolia i kato ne mojeh da spia niakolko dni poneje ne moga da spia po grab,no niama kak vse pak e operaciaq, no za 2 dni vsi4ko mina sega sam na pregled sled niakolko dni.Uspeh na vsi4ki, na koito im predstoi niama ni6to stra6no(pone pri men be6e taka).Dano i za napred da e taka.
Отговори с цитат
  #600  
Стар 14th December 2010, 08:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

taralejka,ти при кой доктор си и защо избра него?
Снимки преди и след ще може ли?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:52.