IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 18th October 2013, 07:47
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Ma_nda_rinka, не само, че мога да си почеша носа, ами както вече писах снощи - болката е съвсем поносима и наистина се усеща като по-силна мускулна треска, абсолютно нищо особено
Вкараха ме в операционната към 14.30 ч., приспаха ме за 5 сек. и се събудих в 18 ч. в стаята. Казаха, че операцията трае час и половина и след това си поспиваш още 2 часа. Веднага след като те извадят от операционната се обаждат на твой близък /по избор/, за да му кажат как е минала оп., а ти можеш да говориш по тел. след като се събудиш /2 часа по-късно/. Предлагат ти храна, по избор от меню на ресторант Жасмин, храната също е страхотна. Ако те боли предлагат да ти сложат обезболяващи /аз ги отказах/, в стаята си има телевизор, можеш да си вземеш списания, книжка, лаптоп -каквото ти е на сърце за да не скучаеш...
С една дума - изобщо не е страшно, аз бях подготвена за много по-голяма болка и останах приятно изненадана, засега....
В момента си пия сутрешното кафе и фреш и както казах - искам да си остана тук поне до неделя, ама нямааа
Целият персонал е разкошен, всички са много мили, обясняват ти каквото те интересува, абе много съм доволна от всичко, само дано и резултата да ме удовлетворява.
Ако те интересуват повече подробности, пиши на лични, ще се радвам да ти отговоря.
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 18th October 2013, 07:58
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Честито! Дано нямаш силен дискомфорт и болки (аз имах.). И много да се харесаш като се видиш. И да си поспиш.
Ина, благодаря ти, направо си отспах тук - първо след упойката имах чувството, че съм спала 7-8 часа, а след това си поспах и през нощта - е събудих се 2-3, заради дискомфорт, но нищо особено - раздвижих се, наместих си малко кокалите и пак заспах.
Сега чакам да ми махнат дреновете и за жалост - ще трябва да си ходя
Относно резултата - при мен истинския резултат ще проличи сле 3-4 мес., когато доки направи повдигането - дотогава ще си ги нося грознички, но пък дано финалния им вид да ме удовлетворява.
А нормално ли е първоначално да са по-раздалечени и събират ли се впоследствие, като се отпусне мускула или остават такива, каквито са в момента? Сега имам 2 пръста разстояние между гърдите, а анатомично / на старта/ разстоянието ми беше малко и доки беше казал, че след поставяне на имплантите, пак ще си остане малко, щото такава ми била физиката.
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 18th October 2013, 08:12
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Честито и от мен флъфи
Много да им се радваш.Какво повдигане ще ти прави доки уточнихте ли се?С колко белега.
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 18th October 2013, 08:17
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Ma_nda_rinka, не само, че мога да си почеша носа, ами както вече писах снощи - болката е съвсем поносима и наистина се усеща като по-силна мускулна треска, абсолютно нищо особено
Вкараха ме в операционната към 14.30 ч., приспаха ме за 5 сек. и се събудих в 18 ч. в стаята. Казаха, че операцията трае час и половина и след това си поспиваш още 2 часа. Веднага след като те извадят от операционната се обаждат на твой близък /по избор/, за да му кажат как е минала оп., а ти можеш да говориш по тел. след като се събудиш /2 часа по-късно/. Предлагат ти храна, по избор от меню на ресторант Жасмин, храната също е страхотна. Ако те боли предлагат да ти сложат обезболяващи /аз ги отказах/, в стаята си има телевизор, можеш да си вземеш списания, книжка, лаптоп -каквото ти е на сърце за да не скучаеш...
С една дума - изобщо не е страшно, аз бях подготвена за много по-голяма болка и останах приятно изненадана, засега....
В момента си пия сутрешното кафе и фреш и както казах - искам да си остана тук поне до неделя, ама нямааа
Целият персонал е разкошен, всички са много мили, обясняват ти каквото те интересува, абе много съм доволна от всичко, само дано и резултата да ме удовлетворява.
Ако те интересуват повече подробности, пиши на лични, ще се радвам да ти отговоря.
Честито и от мен,Флъфи! Да им се радваш много, и да си ги ползваш по честичко( по препоръка на Стоянов сутрин, обед и вечер ))) ,Да те подкрепя и аз за написаното за Есте клиник,персонала и въобще всичко! Както си го описала,абсолютно вярно ! Изключително доволна останах и аз! Дори си вечерях на тераската, а сутринта си пих кафето там .Все едно си бях у дома.Сподели моля те, какви импланти си сложи(че не помня) ? Даже искам и снимки .
Отговори с цитат
  #1125  
Стар 18th October 2013, 08:46
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета,да ви попитам втвърдяват ли ви се гърдите от време на време?Че аз така чувствам лек дискомфорт,в един момент имам усещането че ще скъсам сутиена....
Отговори с цитат
  #1126  
Стар 18th October 2013, 10:21
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Честито и от мен флъфи
Много да им се радваш.Какво повдигане ще ти прави доки уточнихте ли се?С колко белега.
Благодаря, natali_nat!
Относно повдигането - бяхме се разбрали още на първата консултация, че е неизбежно и ще бъде Т-образно / с верткален разрез от ареолата към основата на гърдата, защото имам птоза 3-та степен/. Но ще го направим след 3-4 мес., когато имплантите си дойдат по местата и се изясни колко точно кожа трябва да се изреже. Мисълта за белезите отдавна я преживях, но явно Стоянов много го измъчва факта, че ще останат белези, защото вчера преди оп. пак изрази съжаление, че трябвало да обезобрази хубавите ми гърди / в смисъл, че ще остане белег от повдигането, а той мразел да прави белези на жени/ И аз му викам - Вие няма да ги обезобразите, а ще ги направите по-хубави. Пък и аз няма да се снимам за Playboy, нито ще ходя без горница на плажа... Пък и мъжо е хирург и тия белези изобщо не го впечатляват на фона на това, което гледа всеки ден.
Eti123, в крайна сметка послушах доки и сложихме кръгли импланти /Natrelle Inspira TSM 375 сс. - демек средна проекция/, като той пак ми каза, че при мен ще изглеждат като анатомични. Снимки мога да ти изпратя следващата седмица, щото сега имам пълна забрана да пипам сутиена преди превръзката в понеделник. Макар че тези снимки се очаква да са много грозни, заради голямата птоза 3-та степен/ - виж след повдигането се надявам картинката да е по-красива.
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 18th October 2013, 10:39
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

natali_nat, писах ти на лични.
Отговори с цитат
  #1128  
Стар 18th October 2013, 11:06
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Флъфи, как мислиш да се справиш с къпането до понеделник?
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 18th October 2013, 11:21
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Флъфи, как мислиш да се справиш с къпането до понеделник?
Изрично попитах за това - отговорът беше, че мога да мия долната част на тялото /разбирай от кръста надолу/ и ръцете. До понеделник съм с едни лепенки под мишниците /там има дупки от дреновете/ и на практика е абсолютно невъзможно да се измия на това място /освен ако мъжо не измисли нещо/. С две думи - ще си мириша
Отговори с цитат
  #1130  
Стар 18th October 2013, 12:56
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Честито Флъфи!!
Много се радвам, че поне засега нямап оплаквания!
Със здраве да си ползваш новите придобивки Дано никога не ти правят проблем. Вероятно и аз ще избера това, което и ти, 375 кръгли, тъй като случаите ни са доста сходни. Чакам с нетърпение да пратиш снимки
А за асиметрията окончатвлно различни кубици ли ти сложи или и на двете 375?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.