IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2007, 12:09
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране СИНИ ЛЕЩИ

Така... Здравейте първо на всички.Значи налага ми се едно нещо, но и аз се колебая,но също така съм и навит.Става въпрос за цветни лещи(СИНИ), защото ще ходя на един кастинг и задължително трябва да си светлоок и рус,аз съм си рус , но с зелени очи , та вчера реших да попитам в една оптика за сини лещи и те ми казаха едни от най-евтините, 40 лв едната + разтвора 10, значи около 90 лв-Едногодишни.
Сега наистина се чудя какво да правя, защото няма да ми трябват за повече от месец, но и от друга страна ще е яко малко за разнообразие.
Та я кажете,кой е използвал...аз знам как се слагат и свалят, понеже съм носил съвсем обикновенни контактни, но тези ще са само цветни и едно от нещата което ме е страх е, да не се скъсат, защото предните като си ги свалях и едната се скъса,а и не бяха толкова скъпи
Ииии сегаа незнам просто, ще ми трябват чак за септември, така че не мисля да избързвам и може към август да си ги взема, да свикна да ги нося...я вие кажете кой има, какви цветове, лесно ли се свиква, личи ли си много..?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd June 2007, 12:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2072
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2007, 12:46
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

ПЛС дайте някакви съвети, онази тема не ми помогна много...всепак съм запознат,ама кажете и вие...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd June 2007, 12:52
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Моя приятелка носи такива, нейните даже са комбинирани- сини диоптрични. Доколкото се сещам цена каза около 90 лв или нещо такова, с по-дългия срок на годност. По нейните думи бързо е свикнала, но не бива да прекаляваш с носенето, но ти като си ползвал- предполагам знаеш Иначе винаги личи, че си с лещи... или поне аз мога да ги виждам и различавам от натуралните
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd June 2007, 12:53
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Ами на мен ми се налагат за един кастигнг...и се надявам някак си да ги метна, ще гледам по естествено да стоят, въпреки че трябва да са СВЕТЛО СИНИ и ме е страх да не взема да ги скъсам,а да не ме и одобрят и направо ще откача...100лв са си пари все пак!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd June 2007, 12:57
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ако са ти тъмнички очите, дори зелени /май такива каза че са твойте/ няма как с лещи да станат СВЕТЛО сини Винаги седят неестествено тъмно синьо, колкото и да е бледа лещата. Да се надяваме тогава журито на кастинга да са далтонисти Успех!
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd June 2007, 13:09
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Амии тия лещи които харесах са светло синьо,на мострата е много яко...ама дедазнам, защо да стои тъмно?Те очите ми са светли...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th June 2007, 03:37
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Ако са ти тъмнички очите, дори зелени /май такива каза че са твойте/ няма как с лещи да станат СВЕТЛО сини !
Грешиш.. Моите очи са тъмно кафеви, имам светло сини лещи, швейцарски, ръчно рисувани.. Очите ми стават светло сини с тях и стоят много естествено.. Не знам сега колко струват- аз съм ги взимала преди години и си бяха цифра.. Сега са в пъти по- евтини
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th June 2007, 08:17
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

С рисувани лещи съм виждала как тъмно кафяви очи стават небесно сини, те стоят действително естествено ама другите лещи не.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th June 2007, 08:27
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

АБе незнам, за тая простотия няма да се ръся много!Ще купя тия които са по 40 лв, та да очаквам да посинея....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СИНИЛЕЩИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:26.