IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th February 2009, 22:45
Аватара на nautti_kitty
nautti_kitty nautti_kitty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Бургас
Мнения: 3
По подразбиране Програма за фитнес

Здравейте, знам че има много подобни теми, но не успях да открия това, което ми трябва. Та, на 18ет години съм, 47-48кг., 156см., все още уча (последна година) и смятам скоро да започвам да тренирам фитнес, за да стегна тялото си колкото може повече за бала, па макар да остават само 2-3 месеца... Надявам се ако някой знае да ми даде някаква програма за трениране, желателно с по-бързи резултати и то за цялото тяло (крака, ръце, корем, дупе). Дори 5 дни в седмицата не са ми проблем. Моля някой, с опит или с информация от някъде, да ми каже някоя програма, защото не мога да открия подходяща никъде из интернет
Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th February 2009, 10:55
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Защо търсиш тук примерна програма, почти във всеки фитнес има кой да ти я изготви и то съобразено с това какво искаш- отслабване, стягане или и двете. А и програмата ще се променя с напредъка , който постигаш. Кг и височината няма как да дадат вярна представа как са разпределени те по тялото ти, а и дали например имаш нужда за упражнения за ръце, какви точно ще са тези упражнения и т.н. Програма ще зависи и от свободното ти време , така че довери се на инструкторите в залата, в която смяташ да ходиш успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th February 2009, 11:18
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ако си решила да се занимаваш сериозно, трябва професионалист да ти изготви програмата и да ти обяснява (поне в началото) кое, как се прави. Но ако ще правиш нещо, само заради бала... тогава по-добре се откажи. Няма никакъв смисъл, И какво като за бала ще изглеждаш маалко по-добре, после нали пак ще се отпуснеш и закакво е била цялата дандания?
Тея балове трябва да ги забранят със закон - само объркват главите на малките момиченца. (да не говорим, че пълнят до пръсване фитнес-залите през пролетта)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th February 2009, 11:32
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ам да, прави са момичетата. а пък си и мисля, че не е много хубаво изведнъж да се натоварваш много (5 пъти седмично), ако досега не си тренирала.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th February 2009, 11:39
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

"Тея балове трябва да ги забранят със закон - само объркват главите на малките момиченца"

Напълно съм съгласна. Само излишно създаване на напрежение, излишно пръскане на пари, специлани прически, тоалети и това всичко за една единствена вечер
Като се замисля си искарах много готино на моя бал, но все пак си мисля, че е пълна глупост вече
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th February 2009, 11:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Момичета, напълно ще я откажем Похвална е инициативата, дори и да е само за бала. Дай Боже да се запали и да продължи!
nautti_kitty, наистина е най-добре инструкторът в залата да ти каже какво да правиш - кардио, упражнения с леки тежести за цялото тяло...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th February 2009, 11:54
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами всъщност Аник е права. пъки като го гледам момичето е с доста добри пропорции ръст/килограми.
аз когато започнах да ходя на фитнес за 1 път бях с инструктор. нищо не знаех и тогавашния ми инструктор ме въведе, изготви ми програмка, по която си тренирах близо 3 месеца. никога не съм била дебела, така че резултат при мен дойде много бързо. февруари, март и април - ще ти подействат добре. но наитина след това продължи - само към по-добре ще се оформя тялото ти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th February 2009, 12:04
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Напълно съм съгласна с вас Само, дано да започне да го прави за себе си, за здравето и самочувствието си, а не за някакво еднократно събитие.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th February 2009, 12:08
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

бе пак хубаво че има стимул да започне
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th February 2009, 12:58
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

не се знае дали е само до бала. аз като почнах- уж за сваляне само, но сега ако не ида 1 ден на фитнес се чувствам нервна и обездвижена. фитнеса е голяма мания! преди като ученичка тренирах волейбол, после джудо, тичах на стадиона по 10 обиколки, ходех на фитнес, след което порастнах, напълнях, отидох да се блъскам сама с живота, далече от мама и тате. спортния ми дух обаче си остана там някъде скрит зад тънкия слой мазнини, и сега е свободен отново, за което много се радвам и съветвам всеки изобщо да не се съмнява, а да започва!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазафитнес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:19.