IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 17th September 2010, 09:02
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Радвам се че сега всичко с теб е ок! Важно е човек да е удоволетворен от визията си! Виждам че имаш много опит с ринопластиките,но не ми се сърди предпочитам да не ти вярвам за върха хахахах ))) Нали знаеш,важно е в какво вярваш
Отговори с цитат
  #252  
Стар 17th September 2010, 09:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VaninaH
Радвам се че сега всичко с теб е ок! Важно е човек да е удоволетворен от визията си! Виждам че имаш много опит с ринопластиките,но не ми се сърди предпочитам да не ти вярвам за върха хахахах ))) Нали знаеш,важно е в какво вярваш
за какво да се сърдя ? Дали ми вярваш или не проблема е само твой и това няма да удължи моя нос
Отговори с цитат
  #253  
Стар 17th September 2010, 09:08
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Май много директно ги приемаш нещата...просто намесих малко чувство за хумор!
Отговори с цитат
  #254  
Стар 17th September 2010, 09:09
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VaninaH
Май много директно ги приемаш нещата...просто намесих малко чувство за хумор!
Оооо не нали за това съм ти сложила усмивки Аз ти казах как седят нещата при мен ,а от там нататък ти решаваш на кое да вярваш
Отговори с цитат
  #255  
Стар 17th September 2010, 09:11
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря ти за помощта и за информацията! Ще пиша като ми махнат шината! Стискай палци
Отговори с цитат
  #256  
Стар 17th September 2010, 14:32
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране Здравейте

Здравейте! За първи път пиша тук, искам да попитам опериралите се голяма ли е болката след ринопластиката и може ли да се контролира с лекарства и какви са те? И да попитам за Ангел Енчев и Николай Георгиев, кой е по-добър в ринопластиката от двама им или да ми предложите друг хирург! Благодаря ви, ще ви бъда много благодарен!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 17th September 2010, 16:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Болка няма никаква. Дискомфорта от тампоните е основното, което ще те мъчи.
На Н. георгиев съм виждала едно носле, което мен лично много ме впечатли.
От Енчев нямам грам впечатление, даже незнам някой от тук да си е правил рино при него.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 17th September 2010, 18:17
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Да,определено няма никаква болка след ринопластика. На мен ми я направиха на 14ти а още на следващия ден излзиах на разходка,карах кола и т.н. В моя случаи дори и тампоните не ми пречиха,защото имаха дупка по средата и си дишах лекичко през носа. Прочети по форума,има много мнения за много доктори. На мен информацията оттук ми помогна страшно много! Късмет!
Отговори с цитат
  #259  
Стар 1st October 2010, 14:38
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

И при мен нямаше болка след ринопластиката, само голямо неудобство заради тампоните. Преди ринопластиката имах отлично дишане и изведнъж поради тях всички пътища за дишане през носа ми бяха блокирани, което беше такава мъка, че дори не можех да спя. Тампоните, освен притока на въздух, блокираха и всички миризми, т.е. за 5 дни светът остана без мирис. Има леко, до среднотежко напрежение в главата, което идва от отока, но те не е болка и не може да премине с какъвто и да е било медикамент.
За мен лично, най-големият проблем е след самата ринопластика в чисто психологически аспект. Възстановяването наистина е мноооооого бавно. Толкова бавно, че на няколко пъти направо получих нервен срив. Синките ми изчезнаха след близо месец (а не за няколко дни, както е описано), отоците ми още си стоят и са видими и след 2 месеца (не е вярно твърдението, че само аз ще си ги забелязвам, тъй като на всички изглеждам много подута). Носът ми спада неравномерно и всеки ден има различна, но все така крива форма. Все още се притеснявам много и имам чувството, че ще трябва да направя втора, което направо ме убива.
Виждам, че и доста момичета са били и все още са в моето положение. Така че имай предвид, че това нещо с болката няма нищо общо с реалната действителност. И да има малко, няма да я усетиш на фона на големите притеснения, свързани с толкова много други неща.
Пожелавам ти късмет, защото от толкова много четене във форума се убедих, че добрата ринопластика освен на добър лекар, се дължи страшно много и на зверски късмет.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 2nd October 2010, 17:52
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Много си завси от човека следоперативният период. Кръвоносната система по-точно. На мен лично,когато ми махнаха гибса от лицето всички изпаднаха в шок. Доктора каза че не е виждал никога такова нещо...а той е на възраст,на която обикновено си виждал доста! Нито бях подута (освен носа разбира се) нито имах кръвоизливи. Измих се и си сложих някакъв крем и все едно не са ме оперирали преди 7 дни. Нито съм имала напрежение в главата..абе много леко мина при мен!
Относно отоците- май е нормално да спада накриво и да изглежда кофти..все пак са блъскали,пилили и шили там доста. На мен ми е 17 ден след операцията и имам още кривини,ама знам че е нормално и гледам да не се панирам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:10.