IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 5th October 2010, 20:06
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

едва ли ти е пораснал носа възможно е да ти пада върхът, но не и да расте.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #272  
Стар 5th October 2010, 20:23
loreta_lori loreta_lori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране

сигурно си права, Фоги, но в един сайт на някаква клиника за естетична хирургия пишеше, че и след ринопластика хрущялът продължава да расте, което и мен ме озадачи....може би прекалено се взирам...да, определено ми е паднал върхът и се надявам да си седи вече мирничко там и да не пада повече
Отговори с цитат
  #273  
Стар 5th October 2010, 21:06
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Не знам за хрущяла, това може би някой доктор би могъл да го потвърди или опровергае.

Носът наистина "расте" по две причини, според мен:

1. Отокът спада, носът става по-тънък и съответно оптически изглежда по-дълъг

2. Бузките около нослето ти са подути и съответно са по-близо до върха на носа. Слад като спаднат, те се прибират към черепа, но заедно с това и се отдалечават от върха на нослето и пак оптически ти изглежда, че върхът на нослето се отдалечава от лицето, все едно "расте" (като Понокио).

Така че нослето да расте фактически е малко вероятно, но да расте оптически е съвсем закономерно.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 5th October 2010, 21:07
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Извинете, *Пинокио, исках да кажа
Отговори с цитат
  #275  
Стар 5th October 2010, 21:33
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Сега видях че пишеш един месец след операцията - всъщност е нормално носът ти още да е подут. Дори е нормално да се подува от всичко - да е по-подут сутрин когато станеш, а в по-късните часове да спада. Лекарите дори казват че се променя до 1 година след операцията, но от собствен опит мога да ти кажа че на 5тия месец вече се е оформил окончателно. Така че няма смисъл да се панираш отсега - носът ти има още да се променя, за добро или лошо.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #276  
Стар 17th October 2010, 12:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

foggy,как си?Носът?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #277  
Стар 18th October 2010, 17:55
deni_ganeva1 deni_ganeva1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране здравейте

някой ще ми каже ли мнение за операцията на носле при Д-р Христо Лозанов.молч ви. все още избирам и попаднах на него. някой познава ли работата му?
Отговори с цитат
  #278  
Стар 19th October 2010, 10:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: здравейте

Цитирай:
Първоначално написано от deni_ganeva1
някой ще ми каже ли мнение за операцията на носле при Д-р Христо Лозанов.молч ви. все още избирам и попаднах на него. някой познава ли работата му?

никога не съм чувала за него
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #279  
Стар 21st October 2010, 08:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз бях чувала, че се получават понякога сенки около очите, ако принципно самата кожа е по-тъмна на цвят.... т.е. при по-мургави хора.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 21st October 2010, 09:04
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

fei4eto0o , спокойно , ще изчезне и този проблем
Аз също имах тъмни сенки под очите след операцията , но вече не помня до кога точно (мисля някъде до към 4-5-и месец ).
За да ги залича , ползвах коректора на MAX FACTOR и бях супер доволна !
Нанасяш само на проблемния участък и ако си избрала подходящия за твоят тен цвят , изобщо няма да си личи , че си с макиаж.
Това е моят опит , дано да ти е от полза

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Аз бях чувала, че се получават понякога сенки около очите, ако принципно самата кожа е по-тъмна на цвят.... т.е. при по-мургави хора.
Това не мисля , че е вярно , защото примерно аз не съм мургава , а и при мен се бяха появили.
По-скоро си е от типа кожа. При някой е по-тънка и нежна в зоната на околоочния контур.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:49.