IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 18th May 2011, 17:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Така и не ми отговорихте как се наричат синките под очите
Ангелче тебе може да те разбере само някой заблуден като тебе така че не се о4удвай ако другите не те разбираме
Да не би да наричаш Сиби заблудена!?

Ако е така просто не си уцелила човека.
В този раздел, тя е от малцината, които много добре знаят какво говорят, а не просто да си чешат езика.

Останалите да не се чувстват подценени, моля
Отговори с цитат
  #362  
Стар 18th May 2011, 17:31
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

И ако трябва да бъда честна,вече се страхувам да задам какъвто и да е въпрос,за да не бъда наругана или поставена в графата "глупачки".Повече на никой няма да се извинявам за нищо!Това е форум,а не съдебна зала!
Отговори с цитат
  #363  
Стар 18th May 2011, 17:37
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да не би да наричаш Сиби заблудена!?

Ако е така просто не си уцелила човека.
В този раздел, тя е от малцината, които много добре знаят какво говорят, а не просто да си чешат езика.

Останалите да не се чувстват подценени, моля
Никой не нарича sibi заблудена!!!!Никой не си чеши езика,всеки споделя своите притеснения,вътрешни страхове,неясноти и т.н.Ще се спрете ли с този инфантилен изблик на гняв ?!Моля ви,момичета!Нека бъдем полезни една на друга!На мен ми предстои операция и ще се радвам да ме посъветвате нещо полезно.)
Отговори с цитат
  #364  
Стар 18th May 2011, 17:42
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да не би да наричаш Сиби заблудена!?

Ако е така просто не си уцелила човека.
В този раздел, тя е от малцината, които много добре знаят какво говорят, а не просто да си чешат езика.

Останалите да не се чувстват подценени, моля
Виж ся ,като гледам никой освен мен не си направи труда да обясни поне малко , кое какво е , а само приказки от сорта ''ти ли ще ми кажеш'' или пък ''това не е вярно'' !
Хубаво е когато твърдим нещо да обясняваме защо е така ,особено пък когато лицето има някакви познания в тази сфера
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #365  
Стар 18th May 2011, 17:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Маце кръвонасядания или кръвоизливи няма значение , това което е под очите няма как да го махнеш 2 месеца след операцията по простата причина че след 2 месеца ги нямаш
Хайде да пишем грамотно и когато казваме ''това ми помогна много'' да казваме какво по точно сме имали пред вид за да не стигаме пак до тук !
Арниката се взема предварително и веднага след операцията ! Два месеца след операцията я камилата я камиларя Просто след 2 месеца му е дошло времето да спаднат отоците а не че арниката върши чудеса
Ти къде прочете, че Ангелчето си е махнала нещо под очите с арниката? Момичето пишеше за отоци, не за кръвоизливи. Кръвоизливите ги вкара ти в темата...
И за да бъдем полезни все пак - да, най-добре е приемът на арника да започне няколко дни преди операцията (хомеопатичния препарат на гранулки) и да се продължи и след това. А мазането със съдържащ арника крем е от полза, докато има отоци (ако ще и година след операцията да е). Дали арниката има чудотворен ефект или не, не знам, препоръчват я специално за отоци, така че всеки от новооперираните може сам да провери действието й.
Отговори с цитат
  #366  
Стар 18th May 2011, 17:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Кръвоизливите тръгнаха от вас двете хахахах
Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
А след операцията кръвоизливите спадат до 2 максимум 3,4 ден така, че е недопустимо да говорим по темата повече !
Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Уфф, ама сте ужасни направо. Момичето най-вероятно искаше да каже кръвонасяданията, а не кръвоизливите. То е ясно, че ако имаш кръвоизлив 2-3 дни, няма да си жив просто.
Също така нека обясним какво е кръвонасядане ... и пак хахахахха

Кръвонасядане или така наречената суфузия (suffusion)
Кръвоизливи с насяданe на кръв в подкожието и в по-дълбоките меки час*ти.
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 18th May 2011 на 18:00
Отговори с цитат
  #367  
Стар 18th May 2011, 18:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

А пък на мен ми се струва, че от теб

Ето какво написа Ангелче:
Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Искам, да благодаря на всички, които ми препоръчаха кремчето с арника - чудесно е има ефект, 2 дни след употребата му и то видим !!!
Не е реклама, просто не очаквах такъв ефект от крем за 2 лв. и то 2 месеца, след операцията ми...
И веднага след нея - ти!

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
И къв беше ефекта ??до колкото знам арниката е за кръвоизливи а два месеца след операцията нямаш такива
Отговори с цитат
  #368  
Стар 18th May 2011, 18:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ти можеш ли да четеш ?
Хайде да прочетеш още веднъж и ако пак не си вникнала в смисъла на това което съм казала ще ти обясня като на първолаче
Ще ти дам жокер ...знаеш ли значението на думата до колкото знам и какво означава препинателен знак ????????????????
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #369  
Стар 18th May 2011, 18:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Ти можеш ли да четеш ?
Хайде да прочетеш още веднъж и ако пак не си вникнала в смисъла на това което съм казала ще ти обясня като на първолаче
Ще ти дам жокер ...знаеш ли значението на думата до колкото знам и какво означава препинателен знак ????????????????
О, аз много добре мога да чета и добре разбрах както текста ти (въпреки правописните ти грешки), така и подтекста, който си беше чиста проба заяждане. Момичето сподели радостно, че има ефект от използването на арника, ти реши да се направиш отново на интересна. Не че ме учудва поведението ти - не е за първи път, едва ли ще е и за последен... Хайде, остани си със здраве!
Отговори с цитат
  #370  
Стар 18th May 2011, 18:24
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На грешен път си ако отговора към моя въпрос беше примерно следния :
''Спаднаха ми отоците и арниката се ползва не само за синини'' нямаше да стигнем до тук , но някои хора решиха че няма смисъл от обяснения
И каква беше разликата междъ кръвонасядания и кръвоизливи ??? хахахаххах
Моите пунктоационни грешки няма да навредят на никой , но твоето мнение( или по скоро невежество) по медицински въпроси би могло
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.