IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th July 2009, 18:09
Аватара на jmurtak
jmurtak jmurtak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране силикон в Хигия -Пазарджик

Здравейте,много се радвам че има такъв форум Тъй като никаде не намерих инфо за това,което търся реших да създам темичка.Набирам информация за уголемяване на бюстта във клиника Хигия -Пазарджик,доктора е Стойко Спиридонов.Има ли някой оперирал се там,кога,доволен ли е,ако знаете някя приятелка ваша,всичко,цени,телефона на доктора.Много Ви благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th July 2009, 18:17
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Влез в ТЪРСЕНЕ , напиши името на доктора и ще получиш някакви отговори.Успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th July 2009, 18:59
Аватара на jmurtak
jmurtak jmurtak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

търсих мила,нищо няма,благодаря ти все пак
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th July 2009, 23:43
КРИСИ КРИСИ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Моя позната си е правила при него преди осем години.Бюста и е перфектен и няма никакви проблеми .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th August 2009, 18:54
rouse rouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 17
По подразбиране

аз мога да ти помогна освен ако вече не е кьсно.Оперирах се преди една година в ХИГИЯ и сьм много дожолна в клиниката се отнасяха с мен много добре стоях там 2 дена за да се ужерят 4е няма да има проблеми а белези почти нямам.За сайаление не мога да ти дам номера на доктора защото по нежнимание го изтрих но жлез в сайта на болницата и ще го намериш уверявам те няма да сьжаляваш
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th August 2009, 11:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
уверявам те няма да сьжаляваш
Абе много лесно ги раздавате тея препоръки
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th August 2009, 11:40
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Вече не знам какво да кажа по тези теми за конкретен хирург ........
И аз съм раздвоена, че и разтроена, но гледам да се абстрахирам от похвалите, защото всеки си има собствена представа за добре оформени гърди, всеки очаква различно и т.н. Така, че ходиш по консултации и това е Където ти вдъхнат най - голямо доверие, където ти изнася цената - там си
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th August 2009, 20:32
rouse rouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 17
По подразбиране

да казвам личното си мнение. Докато лежах в болницата се срешнах и с други момичета които си бяха слягали гьрди при него и бяха много доволни аз изразявах личното си мнение,но мисля че доктора е добьр отново повтарям това е лично мнение мисля че този форум е за това всеки да казва какво мисли за даден доктор.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st September 2009, 10:52
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Преди 7-8 години се оперирах при Спиридонов,не се оплаквах докато не направих смяна с по голям кубик.Тогава разбрах че инплантите не са ми Ментор,бях платила за такива.Инплантите нямат никакво обозначение освен надпис 300сс отдолната страна.Имам паспорти на ментор с печати и подписи на лекаря,но се оказа че са ме излъгали.Белезите които имам са V образни вътре в ареолата не по ръба и.Единия ми инплант стоеше по високо,защото имах повдигнат зъб на"мускулус статус",и мускула придърпваше инпланта.Няма да правя изводи,всеки може за себе си да ги направи.Това всичкото съм го обяснявала в темата за недоволни от пластичната хирургия.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st September 2009, 11:12
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Забравих да добавя ако някой иска имам снимки на извадените инпланти,да ми даде емайл ше му ги пратя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: силиконХигияПазарджик
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.