IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1971  
Стар 29th April 2017, 17:01
Stylo Stylo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 1
Exclamation Операция - Рино и септо пластика

Здравеите,

Аз искам да споделя, моя опит с д-р Асен Асенов, преди две седмици си направих операция на носа - ринопластика и септопластика. Все още няма да поставям снимки - когато му доиде времето - но резултат е впечатляващ. Операцията беше дълга, защото имах сериозни проблеми и усложнения след една неуспешна операция от прехвален търговец в София...и няколко счупвания... Не желая да изпадам в детайли но операцията беше от много висока сложност и доста от хирурзите в София - ОТКАЗАХА.

Тъи като аз търсих хирург професионалист...имам близка която познава повечето от тях /УНГ из България/ и така стигнах до него.

Препоръчвам горещо! Наи-малкото отидете на преглед - ако нещо не може да стане- ще го знаете..

МБАЛ Пловдив е доста мизерна, - за съжаление, но УНГ са на обновен етаж и сега е по-добре. Като цяло всички бяха невероятни - любезни и мили.

След месец - ще се похваля със снимки..но аз вече съм доволен....
Успех на всички други!
Отговори с цитат
  #1972  
Стар 2nd May 2017, 02:04
Kotkaaa16 Kotkaaa16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Аз също се оперирах при този доктор, все още не знам дали съм доволна,бавно се възстановява носа,има и подутини,предполагам от чупенето.. и други детайли,за които не съм сигурна дали така ще остане носа,ще стане ясно с времето,надявам се да стане хубаво носле,по-нататък ще пиша.
Отговори с цитат
  #1973  
Стар 19th June 2017, 14:44
vihar vihar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Тоя Асенчо ли е,Асанчо ли е,е МНОГО ГОЛЯМ НЕКАДЪРНИК!!!
Сега мисля как да му отмъстя за "перфектно" свършената работа.
Отговори с цитат
  #1974  
Стар 20th June 2017, 10:13
Detelina Detelina Detelina Detelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Аз се надявах с времето нещата при мен да се подобрят,но вече съм убедена,че след намесата на Асенов няма да се размина без втора операция.. и докато първата не се налагаше,понеже имах съвсем не лош нос,втората се налага.Всеки взима решение според информацията,която има... аз подходих много лекомислено и прибързано без да проуча нещата и сега си плащам.Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1975  
Стар 21st June 2017, 19:02
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Detelina Detelina Виж мнението
Аз се надявах с времето нещата при мен да се подобрят,но вече съм убедена,че след намесата на Асенов няма да се размина без втора операция.. и докато първата не се налагаше,понеже имах съвсем не лош нос,втората се налага.Всеки взима решение според информацията,която има... аз подходих много лекомислено и прибързано без да проуча нещата и сега си плащам.Успех на всички!
Добре дошла в отбора на осакатените от Асенов Мога само да ти пожелая да се оправиш час по скоро,защото аз вече година и половина преживявам здравословен ад след некадърника Асенчо.....и търся адекватен доктор който може да поправи колкото е възможно поразии на този касапин!!
Отговори с цитат
  #1976  
Стар 23rd January 2019, 15:41
melani123 melani123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей, може ли да споделиш при кой си прави последния път операцията
Отговори с цитат
  #1977  
Стар 19th June 2019, 15:52
daisy-8888 daisy-8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
искам и аз да споделя мнението си за ринопластиката при д-р Асенов. Операцията ми беше през април, вече минаха почти 2 месеца, а носът ми изглежда все по-добре. Мога само да изразя възхищението си от професионализма на доктора. Имах гърбица и почти не можех да дишам през носа си, но дишането не беше основният мотив за мен да предприема тази стъпка. Най-важен ми беше естетичният ефект и д-р Асенов се справи перфектно с тази задача. Въпреки, че предварително не бях поставила някакви конкретни изисквания, исках да се премахне гърбицата и носът ми да изглежда по-малък, но дори и аз самата не можех да си представя точно какъв нос би стоял добре на лицето ми. Бях много приятно изненадана, когато доктора ми показа снимките веднага след операцията.
Другото, което ми направи добро впечатление е, че отговаря подробно на всякакви въпроси по мейла... нещо, което рядко се среща сред лекарите, както и че се отнася много добре с пациентите си.
Няколко дни след ринопластиката си поставих и хиалурон в устните отново при него и резултатът също надмина очакванията ми.
Ако в бъдеще реша да предприема някакви други естетични корекции, отново бих му се доверила.
Отговори с цитат
  #1978  
Стар 6th April 2021, 01:26
Bobito12 Bobito12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2021
Мнения: 6
Cool Ринопластика Асен Асенов

Здравейте, историята с моя нос е дълга.... Дълго обмислях операция и накрая се реших . Първата операция си направих в Пловдив при измислен хирург Молов. Резултат плачевен.съжалявах, че съм се опериарала (аз преди си изглежда по-добре) ...не можех да се гледам дори, но некадърникът Молов ми заяви, че било част от рисковете да не се харесам.... Ок. Предприех след година втора, при друг некадърник (в София) - резултат огромна камба и най-лошото НЕ МОЖЕХ ВЕЧЕ ДА ДИШАМ С ЕДНАТА СИ НОЗДРА ИЗОБЩО. Казах си, че ще се гледам така и няма да си дишам , но започнаха проблеми ринити, полипи и т. Н и след пореден преглед на УНГ ми заявиха, че трябва да се оперирам за изправяне носната преграда, тъй като притокът на въздух с времето ще намалява все повече. Вече имах и системно главоболие от нарушено то си дишане. Посъветваха ме да потърся УНГ хирург и да действам. Звънях на няколко, но само докато чуят,че съм сложен случай и не искат да се наемат..... Попаднах на статии за др Асен Асенов за иновации в ринопластиките и че е началник на УНГ Умбал Пловдив и реших да се свържа. Не ми отказа, много любезен и отзивчив. Насрочих консултация и отидох. Първо впечатление - много внимателен и земен. Само ми каза мога да направя, така че да дишаш. Това ме окуражи и само след час от консултацията звъннах да насроча операция! Много притеснена бях! Знам какъв кошмар е следоперативния период синини, отоци и т. Н.и най-вече как ще е ако не продишам никога.... Рискувах! Операцията продължи 4 часа. Докторът каза, че е било доста изненадващо състоянието на носа вътре,, на следващия ден ми махнаха тампоните и се прибрах вкъщи. Поставени ми бяха и пластини, които да държат преградата права.на 7ми ден ми махнаха шината, а на 14ти - пластините. Не можах да повярвам Дишах като новородено! ЧУВСТВО, КОЕТО НЕ ВЯРВАХ, ЧЕ ЩЕ ИЗПИТАМ ОТНОВО. А носа е прав и много естествен. Страшно съм доволна от др Асенов, ръцете му са златни. Невероятен е докторът и целия му екип. Ринопластиката беше затворен тип и възстановяването беше много бързо (предните ми бяха отворени) страшно съм Благодарна! Професионалист! Съвет към всички, които им предстои : ринопластика само при хирург УНГ! Защото после може да сте красиви, но може и да не дишате! Само гледат визията и функционалността не ги интересува хирурзите! Успех на всички!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.