IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22nd March 2007, 22:57
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Хирург с най-много НЕУСПЕШНИ операции!

Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd March 2007, 23:17
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета, с риск много от вас да ме оплюят аз ще напиша нещо, което си мисля тези дни.
С цялото ми уважение и съчуствие към всички, които се борят с проблемите и грешките на лекарите и с бездушното им отношение искам все пак да ви кажа нещо, което ме мъчи:

Нека не оставяме тези, които тепърва ще се оперират с погрешно впечатление. Няма такъв избор, който ще те предпази от проблеми. Виждала съм очевидни грешки на лекари тук, ужасни последствия от лошо свършена работа. И все пак - ПОНЯКОГА проблема се случва въпреки старанието на лекаря.
Аз за себе си ще говоря- поех риска въпреки старанието на лекаря да получа риплинг, обръщане на имплантанта (аз съм с асиметрични), КК, отхвърляне....
И ако това се случи ще знам, че МОЖЕ би ще е грешка на лекаря, която заслужава да бъде в тази класация, но има и вероятност въпреки неговото старание просто да имам лош късмет, да съм спала не както трябва и хиляди други може би...

ПП. Да не се изтълкува погрешно, че съм против анкетата, напротив, смятам, че ще е доста полезна за новите момичета и точно за да съм им полезна си написах мнението.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd March 2007, 08:02
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Напълно подкрепям Милена. За мен не винаги проблема е грешка на лекаря, има и редица други фактори, оказващи виляние. Най-сетне това е организъм, който не винаги може да го правим каквото си искаме.
Въпреки че ми се обърна импланта, няма да гласувам против Бояджиев. Тоест няма да гласувам срещу никой.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd March 2007, 09:40
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Здравейте!Според мен всеки от нас ,който е решил да си направи такава операция е запознат до някаква степен с рисковете и недостатъците след това. Вярно е ,че не на всеки може да се случат някакви неприятности ,свързани с операцията, но винаги и навсякъде в сайтовете на пластичните хирурзи пише ВСЯКА ОПЕРАЦИЯ КРИЕ РИСК и с това те малко или много се застраховат. Друг въпрос е за старанието ,което полагат при самата операция, но при хирурзи който са внимателни ,такъв риск е минимален.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd March 2007, 10:20
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране Здравей

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
.Второто ми основание е,че ми докара тромбофлебит на торакалната гръдна вена,защото е засегнал главен кръвоносен съд,което премълча,а на всичкото отгоре ми каза,че съм имала късмет,че изобщо мога да си движа ръката!И такива пациентки имал Това е моят глас!
Съжалявам за това което си преживяла.След операцията едната ми ръка беше много трудно подвижна.Страната от която понастоящем имам малко риплинг ме боли когато спя на нея.Би ли ми обаснила симптомите на твоето усложнение за да ги сравня с моите и ако трябва да потърся помощ.Сега съм по добре и съм доволна от резултата но все пак....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd March 2007, 10:42
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Гласувах за Сердев, тъй като в далечната 1995 г. само ангел хранител ме спаси от инжектиране на хидрогел.Лично съм виждала последствията.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd March 2007, 10:43
Sister Sister не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Варна
Мнения: 17
По подразбиране

Няма да гласувам в анкетата, понеже още не съм се подлагагла на интервенции. Тъй като смятам да го направя, мисля, че анкетата наистина е полезна на такива като мен, които все още не са направили своя окончателен избор..разбира се форума не може да бъде единствен критерий при избор на хирург и все пак информацията, която намирам тук ми е полезна....въпрос на лична преценка е къде да сложиш границата на доверяването....

Още с началото на тази анкета поставихте много въпроси и най- вече дадохте много отговори....Бях се спряла на хирург, от който има двама недоволни още на първата страница....

Радвам се , че ви има.....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd March 2007, 11:04
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Гласувах за Сердев, тъй като в далечната 1995 г. само ангел хранител ме спаси от инжектиране на хидрогел.Лично съм виждала последствията.
И аз така, по същите причини.
Иначе съм абсолютно съгласна с Бимби.Имам три операции на гърдите, две от тях при един и същи лекар, третата при друг. Имам и абдоминопластика. Имала съм и КК, и риплинг, и хиператрофирали белези, и асиметрия, но никога не съм смятала лекаря си отговорен за това. Затова ще гласувам само за Сердев, защото смятам за КРИМИНАЛНО деяние инжектирането на свободен гел в гърдите.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd March 2007, 11:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Имала съм и.... асиметрия, но никога не съм смятала лекаря си отговорен за това.
За другото съм съгласна,но това му е работата.Ако асиметрията е видима в момента на излизане от упойка(както аз си напипах гънката с ръка,още преди да съм ставала от леглото)смятам,че това е напълно грешка при позиционирането.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd March 2007, 11:16
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Имала съм и.... асиметрия, но никога не съм смятала лекаря си отговорен за това.
За другото съм съгласна,но това му е работата.Ако асиметрията е видима в момента на излизане от упойка(както аз си напипах гънката с ръка,още преди да съм ставала от леглото)смятам,че това е напълно грешка при позиционирането.
Мойта асиметрия беше в размера на гърдите. Винаги едната ми е била по-голяма. Сега съм с различен кубик 350 и 390сс и нямам асиметрия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.