IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2008, 18:33
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Магия

:P Имали ли сте усещане, че нещата, които правите все се проточват и са с усложнения. Никога нищо не е наред и още по-лошо - дори се случва невъзможното?
Е, аз съм от тези. Отдавна съм спряла с ядовете, и се забавлявам за моя сметка.
Например преди няколко дни отидохме за 2 дена в Сл. бряг с моя приятел, и защо де не ми дойде още 1-я ден / а трябваше по-късно/?
А когато се приготвях да тръгвам за морето, спря тока. Естествено, че дънките ми небяха изгладени, а багажа не бе прибран. И за капак-казанчето на тоалетната чиния се развали. Карък!
Мисълта ми бе за магията-как мога да разбера, ако имам направена такава, и кой би могъл да ми помогне?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th June 2008, 18:36
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Оххх то ако беше магия, при мен поне е ежедневие - просто нямам късмет! А и да си призная...много много не вярвам на такива неща свързани с магии и т.н. Дано някой успее да ти даде съвет. А и ще ми бъде интересно да видя мненията на останалите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th June 2008, 18:38
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Аз не бих могла,трябва да поразпиташ някоя и друга позната баба или твоята,защото нямам понятие.Те старите хора знаят много повече от нас,така че можеш да попиташ,не казвам,че тя трябва да прави магии,просто те знаят суеверия,магии и т.н.Дано си ме разбрала.Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th June 2008, 18:39
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
Аз не бих могла,трябва да поразпиташ някоя и друга позната баба или твоята,защото нямам понятие.Те старите хора знаят много повече от нас,така че можеш да попиташ,не казвам,че тя трябва да прави магии,просто те знаят суеверия,магии и т.н.Дано си ме разбрала.Успех!
А ти всъщност вярваш ли в магии?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th June 2008, 18:40
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
Аз не бих могла,трябва да поразпиташ някоя и друга позната баба или твоята,защото нямам понятие.Те старите хора знаят много повече от нас,така че можеш да попиташ,не казвам,че тя трябва да прави магии,просто те знаят суеверия,магии и т.н.Дано си ме разбрала.Успех!
А ти всъщност вярваш ли в магии?
Еми не,но някой може да и мисли нещо лошо и нещо да й върви затова на криво,де да знам.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th June 2008, 18:43
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Ми не вярвaм в мaгии, кaкво дa ти кaжa, ти кaто си нaвиеш, че си кaрък и не ти върви и отделяш сaмо негaтивнa енергия, много ясно, че тaкa ще стaне. Сaмa си го прaвиш според мен, понеже си си внушилa, че имa нещо нередно.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th June 2008, 18:43
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Абе, магия! То по морето ако не станат сакатлъци къде?
Мене сигурно 15 вуду шамана са ме омагьосали. Цикъла ми е нередовен и винаги ми идва на море, там освен тока спира и водата и е чудо, ако не ми падне тухла на главата.

П.П. А, дънки пък за какво ти е да гладиш?!
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th June 2008, 18:44
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
Еми не,но някой може да и мисли нещо лошо и нещо да й върви затова на криво,де да знам.
Ами то и аз не вярвам, но кой знае...може и да има магии. По-добре да внимавам какво говоря! А иначе майка ми и баща ми...ако видят,че нещо в семейството не върви на добре...говоря с късмета - все казват, че е възможно някой да ни мисли лошото и сега това се изявява. Но и това не знам до колко е истина... Възможно ли е мислите на някой да ни повлияват?!

Подкрепям мнението на Секрет!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th June 2008, 18:50
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Ми не вярвaм в мaгии, кaкво дa ти кaжa, ти кaто си нaвиеш, че си кaрък и не ти върви и отделяш сaмо негaтивнa енергия, много ясно, че тaкa ще стaне. Сaмa си го прaвиш според мен, понеже си си внушилa, че имa нещо нередно.
Може би си права.Пак казвам,че тези неща не са ми ясни,но аз правя следното-дори всичко да ми се обръща,си внушавам,че е ок.И то наистина става така-понякога след месеци,ама става
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th June 2008, 18:53
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

dazzling_girl е права, бабите са доста на ясно. Моите и двете баби са ходили при гадателки, не знам да са видяли полза от това. Аз лично не вярвам много на такива неща, пък и все си мисля, че магия се прави умишлено... трябва някой да ти желае злото и да му се занимава с такива неща. Де да знам, на мен като не ми върви си имам други обяснения Веднъж гледах един филм от колибка за магиите... интересен ми се стори.
Не ми се обиждай severinna, но твоите неудачи не ми се струват въобще толкова фатални, че да се дължат на магия. Само като инфо, във въпросния филм хората имаха доста сериозни проблеми със здравето, отпадналост, главоболие и т.н. Аз те съветвам, да не обръщаш внимание на всяко дребно нещо, което не е станало както трябва
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Магия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.