IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 24th August 2008, 19:21
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Миличък запалена съм по фитнеса от 14 годишна, което прави 11 години до този момент. Знам какво и за колко време може да се постигне. Първо периода до постигане на някакъв резултат е достатъчно дълъг за да откаже по-слабите духом. Второ ако ти си мислиш, че всеки човек може да работи 9 до 17 и 30ч. в най-добрия случай, да пътувам 30-60 мин. до дома, да отдели 1 час за тренировка, да се прибере, да сготви и оправи и после да не се трупяса мъртъв... да не говорим, че всичко това изисква и определени средства - 3 пъти седмично фитнес, подходяща храна, масажите и лекарските щуротии. Еми сори, ама не всеки може да си го позволи или има по-жизненоважни неща от това.

Виж аз не оправдавам безхаберието на разни неподдържани жени, но трябва да отчетеш, че има много фактори, които определят начина ни на живот и не можеш с лека ръка да слагаш под общ знаменател дебеланите.

И да, един ден ще умрем и не виждам причина защо трябва една жена нормално изглеждаща (с малко целулитец) да се вманичава, да си причинява душевни терзания, да се самобичува, само защото някой, който е решил, че е гласът на обществото не я одобрява. На теб може да не ти харесва, но на доста други сигурно ще им е по вкуса и ще се радват, че не си брои хапките и калориите.

Твоите идеали, не е нужно да са и наши
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #402  
Стар 24th August 2008, 20:08
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Тогава и ти хем си права, хем не си Само наличието на една жена без целулит доказва възможността - да, може да нямаш целулит. Отделно явно не си се интересувала, но тази фраза "да висим цял ден във фитнес-залите" е измислена от някакви противници на фитнеса или мързели. За нито 1 цел не е нужно да висиш цял ден във фитнес залата. Нещо повече - максимума време, което ще ти донесе положителни резултати във всяко едно положение е 1:30 часа. Това като цял ден ли ти се струва ? Като казвам максимум, обикновено се свежда до 1 час и не повече.
Отделно аз говоря и за всякакво поддържане, не само фитнес, както е споменато нужни са масажи, възможна е и лекарска намеса, изобщо стига да имаш желание и възможността - ще се пребориш с целулита.

А колкото до това, че 1 ден ще умрем - еми така е, дай да умрем грозни и дебели или от сега да се самоубием така или иначе ; ) Просто не можеш да го даваш за причина да не се грижим за себе си.
има спортистки с целулит; такива които се хранят супер внимателно и здравословно, такива със невероятен релеф и перфектно тяло, и да, с целулит; видим. Братовчедка ми е такава. Има и жени които не са стъпвали в залата и нямат целулит, такава им е структурата.
И между другото целулита не се маха с тренировки, а със специални масажи ,малко от които наистина действат. Тренировките единствено могат да помогнат срещу образуването на нов целулит, за поддържането на сегашното състояние, както и кремовете. Това са само подпомагащи средства.
Дори съм чувала че поради стягането на мускула целулитът ставал по-видим . Не знам дали е вярно, звучи ми странно, но има някаква логика защото принципно когато си стегнеш мускула неравностите стават по-забележими.
Отговори с цитат
  #403  
Стар 24th August 2008, 20:09
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това казвам и аз за масажите ; )

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Еми сори, ама не всеки може да си го позволи или има по-жизненоважни неща от това.
Ама аз умишлено и най-вече заради теб повторих, че това е за хора с време и възможности, нищо не съм казал за останалите, просто е възможно Който може - може, това е, не налагам идеали на никой ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #404  
Стар 24th August 2008, 20:24
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Виж аз не оправдавам безхаберието на разни неподдържани жени, но трябва да отчетеш, че има много фактори, които определят начина ни на живот и не можеш с лека ръка да слагаш под общ знаменател дебеланите.

И да, един ден ще умрем и не виждам причина защо трябва една жена нормално изглеждаща (с малко целулитец) да се вманичава, да си причинява душевни терзания, да се самобичува, само защото някой, който е решил, че е гласът на обществото не я одобрява. На теб може да не ти харесва, но на доста други сигурно ще им е по вкуса и ще се радват, че не си брои хапките и калориите.

Твоите идеали, не е нужно да са и наши
Съгласна съм с теб, въпреки че аз не мога да съм от жените които не им пука, въпреки че понякога си мечтая да съм като тях...
Честно казано аз се чуствам по-добре с хора които нямат комплекси и се чустват добре в кожата си дори да имат някакъв малък дефект.
И това ги прави доста по-красиви от тези които дори добре изглеждащи,само мрънкат за някаква глупост.
НО за съжаление май съм от вторите...
Отговори с цитат
  #405  
Стар 24th August 2008, 22:11
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Тогава и ти хем си права, хем не си Само наличието на една жена без целулит доказва възможността - да, може да нямаш целулит. Отделно явно не си се интересувала, но тази фраза "да висим цял ден във фитнес-залите" е измислена от някакви противници на фитнеса или мързели. За нито 1 цел не е нужно да висиш цял ден във фитнес залата. Нещо повече - максимума време, което ще ти донесе положителни резултати във всяко едно положение е 1:30 часа. Това като цял ден ли ти се струва ? Като казвам максимум, обикновено се свежда до 1 час и не повече.
Отделно аз говоря и за всякакво поддържане, не само фитнес, както е споменато нужни са масажи, възможна е и лекарска намеса, изобщо стига да имаш желание и възможността - ще се пребориш с целулита.

А колкото до това, че 1 ден ще умрем - еми така е, дай да умрем грозни и дебели или от сега да се самоубием така или иначе ; ) Просто не можеш да го даваш за причина да не се грижим за себе си.

от една страна си прав от друга не

а моник е права за спортния целулит - има такова животно.
...абе начинът на живот дори въздухът ни е скапан...

въпросът е дали трябва да се вталясва човек в такива неща или по-скоро да обръща внимание на други, които наистина го правят щастлив, пък било и малки. Аз като се замисля по-сериозно целулитът далеч не е болка за умиране при положение че ..( тука всеки може да си долълни гледайки от "неговата камбанария")
Отговори с цитат
  #406  
Стар 26th August 2008, 14:17
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Да споделя и аз след далгогоди6на борба с целулита, 4ак сега разбрах , 4е той мойел да се дели и на твард на мастна основа и по-воден(какавто е моят).Оказва се , 4е според специалистите водният се разбивал по-трудно.Той се появявал при жени склонни да задържат вода.Така 4е споделяйте какво да пия за отводняване и какво да правя.Плюс тожа пак такмо намерих мн ефикасен крем сас силно загрява6т ефект и висока концентрация на кофеин (на pevonia botanica)и дистрибуторите го спириаха в моя салон.Плс кажете знаете ли къде мога да го намеря или кои кремове имат силно загряващ или изстудяващ ефект.Тъй като именно те били най-ефикасни, което е потвърдено и от моя опит
Отговори с цитат
  #407  
Стар 26th August 2008, 14:26
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цвета с изстудяващ ефект има на Леокрема
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #408  
Стар 26th August 2008, 14:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Талодерма имат и загряващ, и изстудяващ...с мента и още нещо е последният. Купих си го вчера, но не съм го пробвала още.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #409  
Стар 26th August 2008, 21:38
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Аз си взех на Евелин със загряващ ефект, но не съм доволна - много ми изсушаваше кожата, а и в тези жеги не е добра идея Повече ми харесват крема и серума, които са охлаждащи и ми хидратират кожата
Отговори с цитат
  #410  
Стар 26th August 2008, 21:58
Аватара на Murder_Doll
Murder_Doll Murder_Doll не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 55
По подразбиране

А някой пробвал ли е онзи рол-он на гарниер? Ако да, доволни ли сте? Че мисля да си взема.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.