IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 13th March 2009, 09:30
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Благодаря, няма ,няма.
Отговори с цитат
  #462  
Стар 15th March 2009, 14:54
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

И аз ходех до преди 2 години при д-р Дойнова, но сега съм открила страхотно местенце, хем е по-евтино, хем е с нови апарати, по-ефикасно, и всеки си е в отделна стая и започнах преди седмица. СТрахотен резултат! страхотен! вече съм - 4 см само за седмицаааааа
Отговори с цитат
  #463  
Стар 16th March 2009, 13:37
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от organsa
И аз ходех до преди 2 години при д-р Дойнова, но сега съм открила страхотно местенце, хем е по-евтино, хем е с нови апарати, по-ефикасно, и всеки си е в отделна стая и започнах преди седмица. СТрахотен резултат! страхотен! вече съм - 4 см само за седмицаааааа
Сподели го с нас страхотното местенце, моля. Все пак ние тук не крием ,особено когато сме мн.доволни . Аз например вс.каквото съм си правила, от тук съм събирала информация , преценявам си за мен нещата и решавам кое е за мен.
Отговори с цитат
  #464  
Стар 16th March 2009, 14:19
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

За целулита се изисква постоянство - процедури , двигателна и хранителна култура.Най-добри резултати дават лимфодрениращите масажи по метода ЕНДЕРМОЛОГИЯ, осществявани с апаратура като LPG и LeSkin V6, така също комбинирани с активен или пасивен фитнес, като така наречения FitVibe.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 16th March 2009, 16:35
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stamatq
като така наречения FitVibe.
По тази логика локални вибрации дали помагат?
Отговори с цитат
  #466  
Стар 17th March 2009, 05:29
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Намалението на целулита, както и стягането и отслабването, зависят много от апарата. Хубаво е преди човек да отиде на антицелулитни процедури да разбере какъв е апарата. Защото ако е китайски - никаква полза. Ходила съм. Сега ходих в студио, където апаратът е по немски лиценз и всъщност е медицински. Истината е, че си има голяма полза. Постегнах се доста за празниците и след тях - отново. Особено във високите степен човек се чувства превъзходно - усеща се като дълбок, но равномерен масаж! Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата, но няма как! Красотата иска жертви! Собственичката ми обясни, че едновремено с това се повишава и обмяната на веществата, което няма да ми позволи тази зима да си кача редовните 2.5 - 3 кг. Много искам да е така, много, че после се тормозя ужасно докато ги сваля.
Аз също тук от форума съм взела информация, но помолих vilipa да ми изпрати на лични за да не бъде изтрито името на козметичното студио за да мога наистина да се възползвам от услугите!
Отговори с цитат
  #467  
Стар 17th March 2009, 08:56
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от organsa
да разбере какъв е апарата.
Истината е, че си има голяма полза.

Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата
Za какъв апарат говориш ?

А и коя 40 минутна процедура струва по малко в днешно време ? Половин ръчен масаж за 30 мин струва 15-20 лева.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #468  
Стар 17th March 2009, 10:14
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И дали ако се намажа с кашата от утайката другаде пр. лице ( без грубо търкане) ще има същия ефект като мекост и гладкост или за там ще е груба тази утайка
Аз съм си слагала няколко пъти на лицето. Не е страшно Ти сама ще усетиш колко да натискаш, за да не се нараниш. Ефекта ми допада, но напоследък пия само разтворимо кафе и нямам възможност да ползвам утайката за нищо
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #469  
Стар 17th March 2009, 10:19
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

И на мен ми се струва страшно евтино? 10 лв за 40 мин... незнам.. какво представлява този уред?
Отговори с цитат
  #470  
Стар 17th March 2009, 13:02
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Чакаме името,адреса и тел. на студиото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.